http://kariera.mk

Dua Lipa zbulon sekretet e bukurisë, ja çfarë bën ajo çdo ditë!

para 8 muajve - Standard

Dua Lipa zbulon sekretet e bukurisë për revistën “Elle”, ndërsa tregon se nuk mund ta hajë ushqimin në se nuk është i djegëst. Këngëtarja Dua Lipa zgjohet në orën 06:30 të mëngjesit, ushtron pesë ditë...

Sekretet e bukurisë së Dua Lipës

para 8 muajve - Gazeta Express

Dua Lipa zbulon sekretet e bukurisë për revistën “Elle”, ndërsa tregon se nuk mund ta hajë ushqimin në se nuk është i djegëst. Këngëtarja Dua Lipa zgjohet në orën 06:30 të mëngjesit, ushtron pesë ditë...

Dua zbulon sekretet e bukurisë

para 8 muajve - RTV 21

Dua tamam kosovare, nuk hanë ushqim pa qenë i djegëst Këngëtarja Dua Lipa zgjohet në orën 06:30 të mëngjesit, ushtron pesë ditë në javë dhe kujdeset shumë për lëkurën e saj. Këto dhe detaje tjera për përditshmërinë...

Dua tamam kosovare, nuk hanë ushqim pa qenë i djegëst

para 8 muajve - RTV 21

Dua zbulon sekretet e bukurisë për “Elle” Këngëtarja Dua Lipa zgjohet në orën 06:30 të mëngjesit, ushtron pesë ditë në javë dhe kujdeset shumë për lëkurën e saj. Këto dhe detaje tjera për përditshmërinë...

Dua tamam kosovare, nuk hanë ushqim pa qenë e djegëst

para 8 muajve - RTV 21

Dua zbulon sekretet e bukurisë për “Elle” Këngëtarja Dua Lipa zgjohet në orën 06:30 të mëngjesit, ushtron pesë ditë në javë dhe kujdeset shumë për lëkurën e saj. Këto dhe detaje tjera për përditshmërinë...

“Unë thjeshtë nuk jam për makijazh”, Dua Lipa tregon detaje nga përditshmëria

para 8 muajve - Sinjali

Në mesin e lajmeve të fundit se ajo po sjell muzikë të re, këngëtarja nuk hezitoi që përgjatë këtyre përgjigjeve të flasë për të gjitha sekretet e bukurisë dhe disa rregulla që duhet ndjekur sipas saj....

Dua Lipa tregon disa fakte interesante nga përditshmëria e saj

para 8 muajve - Tetova Sot

Dua Lipa kohët e fundit është ndër figurat më të komentuara në fushën e modës dhe bukurisë. Shumë nga fansat e saj do kishin dëshirë të dinin se si është një ditë nga jeta e artistes, e cila ka zgjedhur...

Sekretet e bukurisë së Dua Lipës

para 8 muajve - Periskopi

Dua Lipa zbulon sekretet e bukurisë për revistën “Elle”, ndërsa tregon se nuk mund ta hajë ushqimin në se nuk është i djegës. Këngëtarja Dua Lipa zgjohet në orën 06:30 të mëngjesit, ushtron pesë ditë në...

Sekretet e bukurisë së Dua Lipës

para 8 muajve - Arbresh

Dua Lipa zbulon sekretet e bukurisë për revistën “Elle”, ndërsa tregon se nuk mund ta hajë ushqimin në se nuk është i djegëst. Këngëtarja Dua Lipa zgjohet në orën 06:30 të mëngjesit, ushtron pesë ditë...

Sekretet e bukurisë së Dua Lipës

para 8 muajve - Bota Press

Dua Lipa zbulon sekretet e bukurisë për revistën “Elle”, ndërsa tregon se nuk mund ta hajë ushqimin në se nuk është i djegëst. Këngëtarja Dua Lipa zgjohet në orën 06:30 të mëngjesit, ushtron pesë ditë...

Sekretet e bukurisë së Dua Lipës

para 8 muajve - Gazeta Observer

Dua Lipa zbulon sekretet e bukurisë për revistën “Elle”, ndërsa tregon se nuk mund ta hajë ushqimin në se nuk është i djegëst. Këngëtarja Dua Lipa zgjohet në orën 06:30 të mëngjesit, ushtron pesë ditë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK