http://kariera.mk

Qumësht të ngrohtë para se të flini

para 8 muajve - Keshilla

Kaliumi nga ana tjetër mirëmban tensionin e gjakut. Qumèshti është natyralisht i pasur me kalcium, vitaminë D dhe kalium. Ai është shumë i rëndësishëm për organizmin e njeriut në një sërë nivelesh. Kalciumi...

Qumësht të ngrohtë para se të flini, ja përfitimet

para 8 muajve - Gazeta Observer

Qumështi është natyralisht i pasur me kalcium, vitaminë D dhe kalium. Ai është shumë i rëndësishëm për organizmin e njeriut në një sërë nivelesh. Kalciumi dhe vitamina D që gjendet tek qumështi ju ndihmon...

Këshilla për t’i shpëtuar gripit!

para 8 muajve - Keshilla

Pasojat e ndryshimeve të motit janë të gjitha mbi ne! Këto ditë të paktën një nga pjesëtarët e familjes apo kolegëve nëpër zyra është në gjendje gripale! Luhatja e temperaturave ndikon në organizmin tonë,...

Dy filxhanë kafe parandalojnë këto sëmundje

para 8 muajve - Keshilla

Janë bërë të paktën 19 studime për rolin që mund të luajë kafeja në sëmundjen e parkinsonit dhe në përgjithësi, konsumimi i saj ul gati një të tretën e rrezikut. Përbërësi kyç është kafeina, duke qenë...

SHËNDETËSIA Konsumoni një banane çdo ditë dhe do të befasoheni nga ajo që do t’iu ndodhë

para 8 muajve - Keshilla

Të pasura me vitamina dhe minerale, bananet janë frutat më të shëndetshme në botë. Konsumimi i të paktën një bananeje në ditë ju ndihmon të ulni rrezikun për t’u prekur nga sëmundje të ndryshme dhe përmirëson...

Qumësht të ngrohtë para se të flini

para 8 muajve - Bota Press

Qumështi është natyralisht i pasur me kalcium, vitaminë D dhe kalium. Ai është shumë i rëndësishëm për organizmin e njeriut në një sërë nivelesh. Kalciumi dhe vitamina D që gjëndet tek qumështi ju ndihmon...

Qumësht të ngrohtë para se të flini

para 8 muajve - Ekonomia Online

Qumështi është natyralisht i pasur me kalcium, vitaminë D dhe kalium. Ai është shumë i rëndësishëm për organizmin e njeriut në një sërë nivelesh. Kalciumi dhe vitamina D që gjëndet tek qumështi ju ndihmon...

Qumësht të ngrohtë para se të flini

para 8 muajve - Klan Kosova

Qumështi është natyralisht i pasur me kalcium, vitaminë D dhe kalium. Ai është shumë i rëndësishëm për organizmin e njeriut në një sërë nivelesh. Kalciumi dhe vitamina D që gjëndet tek qumështi ju ndihmon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK