http://kariera.mk

Studimi: Udhëtimet ju bëjnë më të lumtur

para 8 muajve - Sinjali

Një hulumtim i realizuar së fundmi nga “Booking”, ka zbuluar se njerëzit që udhëtojnë janë më të lumtur. Njerëzit e përfshirë në këtë hulumtim pretenduan se ata i vlerësojnë udhëtimet më shumë sesa ngjarjet...

Udhëtimet dhe shëtitjet ju bëjnë më të lumtur sesa martesa

para 8 muajve - Ekonomia Online

Shumë njerëz gëzimin e gjejnë tek udhëtimet më shumë se sa në ngjarjet e tjera të rëndësishme në jetë. Nuk ka rëndësi nëse udhëtoni vetëm apo jo, të gjitha përvojat e udhëtimit ndikojnë pozitivisht në...

Shëtitjet dhe udhëtimet ju bëjnë më të lumtur sesa martesa

para 8 muajve - Ekonomia Online

Nuk ka rëndësi se a udhëtoni vetëm me një çantë të shpinës apo e bëni një rezervim në një hotel luksoz – të gjitha përvojat e udhëtimit ndikojnë pozitivisht në shëndetin tuaj dhe jua rrisin nivelin e endorfineve....

Shëtitjet dhe udhëtimet ju bëjnë më të lumtur sesa martesa

para 8 muajve - Tetova Sot

Nuk ka rëndësi se a udhëtoni vetëm me një çantë të shpinës apo e bëni një rezervim në një hotel luksoz – të gjitha përvojat e udhëtimit ndikojnë pozitivisht në shëndetin tuaj dhe jua rrisin nivelin e endorfineve....

Shëtitjet dhe udhëtimet ju bëjnë më të lumtur sesa martesa

para 8 muajve - Fol

Nuk ka rëndësi se a udhëtoni vetëm me një çantë të shpinës apo e bëni një rezervim në një hotel luksoz – të gjitha përvojat e udhëtimit ndikojnë pozitivisht në shëndetin tuaj dhe jua rrisin nivelin e endorfineve....

Shpenzoni para në eksperienca e jo në gjëra

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kur punoni shumë çdo ditë dhe ju mbesin para për t’i shpenzuar pasi t’i keni paguar të gjitha detyrimet, atëherë padyshim se duhet të siguroheni se do t’i shpenzoni mirë. Shkenca ju sugjeron që paratë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK