http://kariera.mk

Kida nis punën për këngën e re

para 8 muajve - Prive

Kida ka nisur punën për këngën e re. Këngëtarja shumë e dashur nga publikur shqiptar, zbuloi se një projekt i ri muzikor vjen së shpejti pas një postimi që e ka bërë në instastory e të cilin ju mund ta...

Enxhi ka një lajm të ri për fansat e saj

para 8 muajve - Prive

Ky muaj sjellë shumë këngë të reja. Pas pauzës që kanë pasur këngëtarët shqiptarë, pas një sezoni shumë të ngjeshur veror me koncerte dhe projekte të shumta, është koha për këngë të reja. Enxhi – artistja...

Shtrihet në spital këngëtarja e njohur

para 8 muajve - OraInfo

Këngëtarja shqiptare përfundon në spital. Këngëtarja shqiptare, shumë simpatike, është shtruar në spital. Bëhet fjalë për Krusitën – artisten e cila rrëmbeu zemrat e publikut shqiptar vitin e kaluar, me...

Këngëtarja shqiptare shtrihet në spital

para 8 muajve - Prive

Këngëtarja shqiptare, shumë simpatike, është shtruar në spital. Bëhet fjalë për Krusitën – artisten e cila rrëmbeu zemrat e publikut shqiptar vitin e kaluar, me prezantimin e saj në Kënga Magjike. Artistja...

Këngëtarja shqiptare shtrihet në spital

para 8 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare, shumë simpatike, është shtruar në spital. Bëhet fjalë për Krusitën – artisten e cila rrëmbeu zemrat e publikut shqiptar vitin e kaluar, me prezantimin e saj në Kënga Magjike. Artistja...

FOTO/ Jonida Maliqi do të jetë bashkëpunëtore në emisionin e ri të Bora Zemanit? Lindin dyshimet e para…

para 8 muajve - Standard

Pas përfundimit të emisionit “Treshat” me dy vëllezërit Veshaj, moderatorja Bora Zemani do të vijë në ekran me një projekt të ri që ka lidhje me modën. Së bashku me stilistin, Ardi Asllani, ajo do të sjellë...

Këngëtarja shqiptare probleme me shëndetin, shtrihet në spital

para 8 muajve - Shprehja

Kështu ka bërë të ditur vet ajo nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ku shihet e shtrirë teksa merr trajtimin e duhur, shkruan Indeksonline. “Edhe me thanë do ftohesh po s’mora vesh”, ka shkruar këngëtarja...

Jonida Maliqi do të jetë bashkëpunëtore në emisionin e ri të Bora Zemanit?

para 8 muajve - Tetova Sot

Pas përfundimit të emisionit “Treshat” me dy vëllezërit Veshaj, moderatorja Bora Zemani do të vijë në ekran me një projekt të ri që ka lidhje me modën. Së bashku me stilistin, Ardi Asllani, ajo do të sjellë...

FOTO/ Të pandarë: Jonida Maliqi i shkon Romeos tek puna

para 8 muajve - Lexo

Prej kohësh lidhja e Romeo Veshajt me Jonida Maliqin ka qenë në qendër të vëmendjes dhe kjo lidhje u konfirmua kur dyshja u kap shpeshherë mat në shoqërinë e njëri-tjetrit. Tanimë Jonida dhe Romeo janë...

Mos vallë Jonida Maliqi do të jetë bashkëpunëtore në emisionin e ri të Bora Zemanit?

para 8 muajve - Lexo

Pas përfundimit të emisionit “Treshat” me dy vëllezërit Veshaj, moderatorja Bora Zemani do të vijë në ekran me një projekt të ri që ka lidhje me modën. Së bashku me stilistin, Ardi Asllani, ajo do të sjellë...

Të pandarë: Jonida Maliqi i shkon Romeos tek puna

para 8 muajve - Tetova Sot

Prej kohësh lidhja e Romeo Veshajt me Jonida Maliqin ka qenë në qendër të vëmendjes dhe kjo lidhje u konfirmua kur dyshja u kap shpeshherë mat në shoqërinë e njëri-tjetrit. Tanimë Jonida dhe Romeo janë...

Të pandarë: Jonida Maliqi i shkon Romeos tek puna…

para 8 muajve - Standard

Prej kohësh lidhja e Romeo Veshajt me Jonida Maliqin ka qenë në qendër të vëmendjes dhe kjo lidhje u konfirmua kur dyshja u kap shpeshherë mat në shoqërinë e njëri-tjetrit. Tanimë Jonida dhe Romeo janë...

Sëmuret këngëtarja shqiptare, shtrihet në spital

para 8 muajve - Lajm

Ajo ka shqetësuar fansat e saj me postimin e fundit. Krusita, përmes një postimi në Instagram ka treguar se gjendja e saj shëndetësore nuk është e mirë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja publikoi një foto,...

Të reja në Instagramin e djalit të Adelina Tahirit

para 8 muajve - Prive

Tani pothuajse të gjithë fëmijët e të famshëmve kanë llogari në Instagram. Joni – djali i Adelina Tahirit, ka një të tillë që menaxhohet nga këngëtarja. Ajo sot njoftoi se ka të reja nga kjo llogari. Në...

Jonida Maliqi po shijon në maksimum lidhjen e re, nuk i ndahet Romeos as në vendin e punës

para 8 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Jonida Maliqi duket se nuk po mund t’i ndahet partnerit të saj, Romeos. Dyshja që shpesh kapen bashkë, duket se nuk po i ndanë as vendi i punës. Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj pranojnë lidhjen?...

Jonida nuk i ndahet Romeos as në vendin e punës

para 8 muajve - Prive

Këngëtarja Jonida Maliqi duket se nuk po mund t’i ndahet partnerit të saj, Romeos. Dyshja që shpesh kapen bashkë, duket se nuk po i ndanë as vendi i punës. Ditën e sotme këngëtarja është shfaqur në zyrat...

Jonida Maliqi dhe Romeo gjithnjë pranë njëri-tjetrit

para 8 muajve - Gazeta Observer

Prej disa muajsh përflitet për një lidhje në mes këngëtares Jonida Maliqi dhe Romeo Vishaj, e që kohën e fundit është konfirmuar ngase nuk kanë pasur zgjidhje tjetër, ngase janë kapur shpesh së bashku,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK