http://kariera.mk

Këto janë shenjat më të pavendosura të horoskopit

para 8 muajve - Opinion

Sipas astrologëve këto shenja horoskopi njihen si të pavendosura dhe shpesh duket sikur jetojnë  jetë të dyfishtë. Gjithashtu njihen për ndryshimin e shpeshtë të mendimeve, këto janë Binjakët, Virgjëresha,...

Astrologjia di t?i shpjegojë shumë mirë vrasësit serialë

para 8 muajve - Albeu

E keni parasysh ekipin e FBI-së që ka për detyrë profilizimin psikologjik të vrasëve? Ndoshta duhet të përdorin edhe astrologjinë në analizat e tyre meqë është çuditërisht e saktë. Dhe më pak e kushtueshme....

Me dy fytyra dhe të pavendosura; Kini kujdes nga këto 4 shenja të Horoskopit

para 8 muajve - Tetova Sot

Binjakët, Virgjëresha, Shigjetari dhe Peshqit njihen si shenjat më të pavendosura të zodiakut, që ndryshojnë mendje shpesh, por edhe që përshtaten shumë shpejt. Ata janë si kameleonët dhe përjetojnë ndryshime...

Për 6 javë jeta do u kthehet përmbys; Marsi në këtë shenjë horoskopi sjell konflikte dhe nxjerr…

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Ndonëse prej datës 23 shtator jemi zyrtarisht në sezonin e Peshores , Marsi, planeti i veprimit, ka qenë në Virgjëreshë, duke i zënë të gjithë njerëzit me punë, edhe pse këtë periudhë supozohet të qetësohemi...

Marsi në këtë shenjë HOROSKOPI sjell konflikte…

para 8 muajve - Standard

Ndonëse prej datës 23 shtator jemi zyrtarisht në sezonin e Peshores , Marsi, planeti i veprimit, ka qenë në Virgjëreshë, duke i zënë të gjithë njerëzit me punë, edhe pse këtë periudhë supozohet të qetësohemi...

Shenjat e HOROSKOPIT, që bëjnë gjithmonë zgjedhje të gabuara në dashuri

para 8 muajve - Lexo

Disa shenja të zodiakut kanë tendencë ta drejtojnë gishtin në vend të gabuar dhe të marrin vendime jo të drejta në dashuri, duke krijuar kështu edhe marrëdhënie të komplikuara. Binjakët Binjakët nuk janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK