http://kariera.mk

Cardi B jep këshilla për muzikantët e rinj

para 8 muajve - Prive

Cardi B ka dhënë këshillat e saj për muzikantët e rinj dhe ajo u frymëzua nga Travis Scott! Reperja 26 vjeçare, dha disa këshilla gjatë një paraqitje në The Ellen Show. “Vetëm vazhdoni të praktikoni që...

Engjëllusha Salihu viziton për herë të parë njërin nga qytetet më të bukura në botë

para 8 muajve - Prive

Trashëgimtare e muzikës se mirëfilltë shqipe, vajza e artistes Shyhrete Behluli, edhe Engjëllusha fokusin më të madh e ka në muzikë. Por si duket kohëve të fundit pavarësisht angazhimeve dhe projketeve...

Engjëllusha Salihu viziton për herë të parë njërin nga qytetet më të bukura në botë

para 8 muajve - Prive

Trashëgimtare e muzikës se mirëfilltë shqipe, vajza e artistes Shyhrete Behluli, edhe Engjëllusha fokusin më të madh e ka në muzikë. Por si duket kohëve të fundit pavarësisht angazhimeve dhe projketeve...

Engjëllusha Salihu viziton për herë të parë njërin nga kryeqytetet më të bukura në botë

para 8 muajve - Prive

Trashëgimtare e muzikës se mirëfilltë shqipe, vajza e artistes Shyhrete Behluli, edhe Engjëllusha fokusin më të madh e ka në muzikë. Por si duket kohëve të fundit pavarësisht angazhimeve dhe projketeve...

10 kapelet që duhet ti keni patjetër këtë sezonë

para 8 muajve - Prive

Edhe nëse nuk jeni fansja më e madhe e kapelave, ekzistojnë me mijëra silueta unike dhe marka elegante, për ju! Dëshironi të forconi pamjen tuaj të vjeshtës? Provoni një kapele. Këtu kemi disa modele të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK