http://kariera.mk

Katër frutat që e luftojnë kolesterolin e keq

para 8 muajve - Albeu

Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të vërtetë për organizmin. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, në vitin 2016 sëmundjet më vdekjeprurëse...

Katër frutat që e luftojnë kolesterolin e keq

para 8 muajve - Gazeta Express

Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të vërtetë për organizmin. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, në vitin 2016 sëmundjet më vdekjeprurëse...

Konsumoni këto produkte nëse vuani nga kolesteroli

para 8 muajve - Sinjali

Kolesteroli i lartë është problem shqetësues dhe serioz, ndaj duhet të jeni të kujdesshëm. Një rol mjaft të rëndësishëm kanë edhe ushqimet që konsumoni. Nëse keni kolesterol të lartë atëherë ju duhet t’i...

Katër frutat që e luftojnë kolesterolin e keq

para 8 muajve - Periskopi

Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të vërtetë për organizmin. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, në vitin 2016 sëmundjet më vdekjeprurëse...

4 frutat që duhet te hani patjetër kundër kolesterolit

para 8 muajve - Portalb

Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të vërtetë për organizmin. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, në vitin 2016 sëmundjet më vdekjeprurëse...

Disa nga frutat që duhet të hani patjetër kundër kolesterolit

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të vërtetë për organizmin. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, në vitin 2016 sëmundjet më vdekjeprurëse...

4 frutat që duhet te hani patjetër kundër kolesterolit

para 8 muajve - Infokusi

Avokadot janë shumë të rekomanduara për pacientët të cilët vuajnë nga presioni i lartë i gjakut. Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të...

Katër frutat që e luftojnë kolesterolin

para 8 muajve - The Prestige

Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të vërtetë për organizmin. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, në vitin 2016 sëmundjet më vdekjeprurëse...

Katër frutat që e luftojnë kolesterolin e keq

para 8 muajve - Koha.net

Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të vërtetë për organizmin. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, në vitin 2016 sëmundjet më vdekjeprurëse...

Mos e anashkaloni! Katër frutat që duhet t’i hani patjetër kundër kolesterolit

para 8 muajve - BalkanWeb

Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të vërtetë për organizmin. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, në vitin 2016 sëmundjet më vdekjeprurëse...

Mos i anashkaloni! Katër frutat që duhet t’i hani patjetër kundër kolesterolit

para 8 muajve - Koha Jone

Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të vërtetë për organizmin. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, në vitin 2016 sëmundjet më vdekjeprurëse...

4 frutat që duhet të hani kundër kolesterolit

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të vërtetë për organizmin. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, në vitin 2016 sëmundjet më vdekjeprurëse...

Mësojeni! Kolesteroli i lartë mund të kthehet në rrezik për zemrën, 4 frutat që duhet të hani patjetër

para 8 muajve - Standard

Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të vërtetë për organizmin. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, në vitin 2016 sëmundjet më vdekjeprurëse...

Frutat dhe perimet kundër kolesterolit

para 8 muajve - Koha Jone

Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të vërtetë për organizmin. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, në vitin 2016 sëmundjet më vdekjeprurëse...

4 frutat që duhet të hani patjetër kundër kolesterolit

para 8 muajve - Gazeta Observer

Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në një rrezik të vërtetë për organizmin. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, në vitin 2016 sëmundjet më vdekjeprurëse...

4 Frutat që Duhet te Hani Patjetër Kundër Kolesterolit

para 8 muajve - Medial

Avokadot janë shumë të rekomanduara për pacientët të cilët vuajnë nga presioni i lartë i gjakut. Foto: Flickr Kolesteroli i lartë dhe problemet me zemrën janë të lidhura ngushtë dhe mund të kthehen në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK