http://kariera.mk

Horoskopi i datës 10 tetor 2019

para një jave - RTV 21

Dashi

E veçanta e datës 9.10.2019

para një jave - Klan Kosova

Të rralla janë raste kur ju i lexoni fjalët, emrat apo numrat dhe keni një rezultat të njëjtë. E veçanta e kësaj date është se pavarësisht si e lexojmë nga fillimi apo nga fundi do ta kemi rezultatin e...

Data 9.10.2019 lexohet njëjtë nga dyja anët

para një jave - Ekonomia Online

Të rralla janë raste kur ju i lexoni fjalët, emrat apo numrat dhe keni një rezultat të njëjtë. E veçanta e kësaj date është se pavarësisht si e lexojmë nga fillimi apo nga fundi do ta kemi rezultatin e...

Data 9.10.2019 lexohet njëjtë nga dyja anët

para një jave - Tetova Sot

Të rralla janë raste kur ju i lexoni fjalët, emrat apo numrat dhe keni një rezultat të njëjtë. E veçanta e kësaj date është se pavarësisht si e lexojmë nga fillimi apo nga fundi do ta kemi rezultatin e...

Data 9.10.2019 lexohet njëjtë nga dyja anët

para një jave - Gazeta Observer

Të rralla janë raste kur ju i lexoni fjalët, emrat apo numrat dhe keni një rezultat të njëjtë. E veçanta e kësaj date është se pavarësisht si e lexojmë nga fillimi apo nga fundi do ta kemi rezultatin e...

Horoskopi i datës 9 tetor 2019

para një jave - RTV 21

Dashi

Horoskopi i datës 8 tetor 2019

para një jave - RTV 21

Dashi

Horoskopi i datës 7 tetor 2019

para një jave - RTV 21

Dashi

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK