http://kariera.mk

Fjolla Morina thotë se “don vetura të shtrenjta e jo lule” në këngën e saj të re

para një muaji - Telegrafi

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta

para një muaji - Iliria News

Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar këngëtarja...

Fjolla Morina kërkon vetura të shtrenjta e jo lule

para një muaji - Tetova1

Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri. Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar këngëtarja...

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta

para një muaji - Shprehja.com

Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar këngëtarja thotë se nuk i do lulet por makinat e shtrenjta. “Unë dua me...

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta

para një muaji - Arbresh

Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri. Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar këngëtarja...

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta

para një muaji - Gazeta Express

Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar këngëtarja...

Fjolla Morina kërkon vetura të shtrenjta e jo lule

para një muaji - Aktuale

Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri. Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar këngëtarja...

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta

para një muaji - GazetaBlic

Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri, shkruan GazetaBlic. Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon...

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta

para një muaji - Gazeta Observer

Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri, shkruan GazetaBlic.Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon...

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta

para një muaji - Bota Press

Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri, shkruan GazetaBlic.Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze.Në videon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK