http://kariera.mk

Çmimet marramendëse që u pagun për dasmën e Justin Bieber

para 8 muajve - Shprehja

Sigurisht, Justin dhe Hailey patën një festë ekstravagante çmimin e të cilës mund vetëm ta paramendoni. Lajmi për martesën e Justin Bieber vjen gati një vit pasi ata zyrtarisht u martuan në një gjykatë...

Pas smoking dhe fustanit të nusërisë, çifti del me të brendshme

para 8 muajve - Lexo

Pas martesës së tyre të fshehtë, Justin Bieber dhe Hailey janë shfaqur shumë ndryshe. Ata janë shfaqur me të brendshme duke reklamuar markën “Calvin Clain”. Pas smoking dhe fustanit të nusërisë, ata kanë...

Çmimet marramendëse që u pagun për dasmën e Justin Bieber

para 8 muajve - Gazeta Express

Javën e kaluar, Justin Bieber dhe Hailey Bieber festuan martesën e tyre të dytë në Karolinën e Jugut me miqtë e tyre të ngushtë dhe anëtarët e familjes. Sigurisht, Justin dhe Hailey patën një festë ekstravagante...

Pozojnë me të brendshme, Justin Bieber dhe Hailey “djegin” rrjetin

para 8 muajve - Alsat-M

Disa ditë pas martesës, Justin Bieber dhe Hailey janë ftuar që të pozojnë për kompaninë e njohur. Të dy kanë veshur koleksionin e ri të të brendshmeve Calvin Klein dhe kanë “djegur” rrjetin me imazhet...

Pak ditë pas dasmës Justin dhe Hailey Bieber ‘djegin’ rrjetin me pozat me të brendshme

para 8 muajve - Tetova Sot

Disa ditë pas martesës, Justin Bieber dhe Hailey janë ftuar që të pozojnë për kompaninë e njohur. Të dy kanë veshur koleksionin e ri të të brendshmeve Calvin Klein dhe kanë “djegur” rrjetin me imazhet...

Çmimet marramendëse që u pagun për dasmën e Justin Bieber

para 8 muajve - Lexo

Javën e kaluar, Justin Bieber dhe Hailey Bieber festuan martesën e tyre të dytë në Karolinën e Jugut me miqtë e tyre të ngushtë dhe anëtarët e familjes. Sigurisht, Justin dhe Hailey patën një festë ekstravagante...

Ky është çmimi marramendës i dasmës së Justin Bieber me Hailey Baldwin

para 8 muajve - The Prestige

Javën e kaluar, Justin Bieber dhe Hailey Bieber festuan martesën e tyre të dytë në Karolinën e Jugut me miqtë e tyre të ngushtë dhe anëtarët e familjes. Sigurisht, çifti pati një festë ekstravagante çmimin...

Pas dasmës, çifti i famshëm publikon fotografi në të brendshme

para 8 muajve - RTV 21

Justin dhe Hailey pozojnë për CK Këngëtari me famë botërore, Justin Bieber ka kurorëzuar ditë më parë dashurinë e tij me martesë, me bukuroshen Hailey Baldwin. Çifti i thanë po njëri-tjetrit në një ceremoni...

Çifti i famshëm me “foto të nxehtë” në të brendshme

para 8 muajve - RTV 21

Çifti me famë botërore Këngëtari me famë botërore, Justin Bieber ka kurorëzuar ditë më parë dashurinë e tij me martesë, me bukuroshen Hailey Baldwin. Çifti i thanë po njëri-tjetrit në një ceremoni private...

Pas dasmës, Justin Bieber dhe Hailey publikojnë fotografi provokuese vetëm në të brendshme

para 8 muajve - Gazeta Express

Këngëtari i njohur me famë botërore, Justin Bieber, ka kurorëzuar së fundmi dashurinë e tij me martesë, me bukuroshen Hailey Baldwin. Çifti u martuan në një dasmë përrallore, ku nuk munguan edhe shumë...

Çfarë nuk kemi parë nga dasma e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

para 8 muajve - Lajm

Justin Bieber ka publikuar pamje të reja nga dasma. Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ka pak ditë që kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net. Çifti organizuan dasmë madhështore në Karolinën...

Çmimet marramendëse që u pagun për dasmën e Justin Bieber

para 8 muajve - Bota Press

Javën e kaluar, Justin Bieber dhe Hailey Bieber festuan martesën e tyre të dytë në Karolinën e Jugut me miqtë e tyre të ngushtë dhe anëtarët e familjes. Sigurisht, Justin dhe Hailey patën një festë ekstravagante...

Pas dasmës, Justin Bieber dhe Hailey publikojnë fotografi provokuese vetëm në të brendshme

para 8 muajve - Republika

Këngëtari i njohur me famë botërore, Justin Bieber, ka kurorëzuar së fundmi dashurinë e tij me martesë, me bukuroshen Hailey Baldwin. Çifti u martuan në një dasmë përrallore, ku nuk munguan edhe shumë...

Pas dasmës, Justin Bieber dhe Hailey publikojnë fotografi provokuese vetëm në të brendshme

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Këngëtari i njohur me famë botërore, Justin Bieber, ka kurorëzuar së fundmi dashurinë e tij me martesë, me bukuroshen Hailey Baldwin. Çifti u martuan në një dasmë përrallore, ku nuk munguan edhe shumë...

Justin Bieber pozon në të brendshme me gruan e tij

para 8 muajve - Prive

Pak ditë pasi u martuan, pozuan të zhveshur. Justin Bieber dhe modelja e njohur, tashmë gruaja e tij, Hailey Bieber, i kanë bërë reklamë markës Calvin Klein duke posuar në të brendshmet e tyre. Çifti ka...

Ja sa kushtoi dasma e Justin Bieber me Hailey Baldwin

para 8 muajve - Aktuale

Javën e kaluar, Justin Bieber dhe Hailey Bieber festuan martesën e tyre të dytë në Karolinën e Jugut me miqtë e tyre të ngushtë dhe anëtarët e familjes. Sigurisht, çifti pati një festë ekstravagante çmimin...

Sa kushtoi dasma e Justin Bieber me Hailey Baldwin?

para 8 muajve - Prive

Javën e kaluar, Justin Bieber dhe Hailey Bieber festuan martesën e tyre të dytë në Karolinën e Jugut me miqtë e tyre të ngushtë dhe anëtarët e familjes. Sigurisht, çifti pati një festë ekstravagante çmimin...

Ky është çmimi marramendës i dasmës së Justin Bieber me Hailey Baldwin

para 8 muajve - GazetaBlic

Javën e kaluar, Justin Bieber dhe Hailey Bieber festuan martesën e tyre të dytë në Karolinën e Jugut me miqtë e tyre të ngushtë dhe anëtarët e familjes. Sigurisht, çifti pati një festë ekstravagante çmimin...

Publikohen fotot nga dasma e Justin Bieber: Fustani i nuses na la pa fjalë

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Një javë më parë, Hailey dhe Justin Bieber u kurorëzuan në martesë me një dasmë që u organizua dhe u mbajt sekret. Paparacët arritën të kapnin shumë pak foto nga dita më e bukur e çiftit të cilët ishin...

Një javë pas dasmës, Hailey publikon fustanin madhështor të nusërisë

para 8 muajve - Insajderi

Më 30 shtator Justin Bieber dhe Hailey Baldwin u martuan për herë të dytë nëpërmjet një ceremonie ku morën pjesë rreth 150 të ftuar.

Jo vetëm unaza, fustani i nusërisë së Hailey Baldwin ishte një ëndërr (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Nëse u mahnitët nga unaza e Hailey Baldëin, prisni të shihni fustanin e saj të nusërisë! Para se të vazhdojmë me foto, ju themi se është një ëndërr! Fustani ishte i dizenjuar nga stilisti amerikan Virgil...

‘Dorëzohet’ më në fund Hailey Bieber publikon FOTO nga ceremonia e dasmës

para 8 muajve - Tetova Sot

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber janë zyrtarisht të martuar. Çifti i njohur i showbizzit organizuar një ceremoni shumë private duke u  treguar dhe shumë të rezervuar rreth përgatitjes së dasmës së tyre....

Pamje te reja nga dasma e Justin dhe Hailey Beiber

para 8 muajve - The Prestige

Ajo është martuar me burrin e ëndrrave të saj. Dhe Hailey Bieber zgjodhi edhe veshjen e saj të ëndrrave të saj kur pranoj të martohet dhe të realizoj një seri fotografish me fustanin me dantella. Nusja...

“Deri sa vdekja të nda ndajë”, Hailey ndan imazhe nga dita më speciale

para 8 muajve - GazetaBlic

Justin Bieber dhe Hailey Bieber vetëm një vit pasi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, çifti mëse i dashuruar përtërinë edhe këtë vit kurorën. Dyshja shumë e njohur e shoubizit kanë qenë tejet aktiv...

“Deri sa vdekja të nda ndajë”, Hailey ndan imazhe nga dita më speciale

para 8 muajve - Lajm

Justin dhe Hailey përtërinë martesën e tyre javën që shkoi. Justin Bieber dhe Hailey Bieber vetëm një vit pasi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, çifti mëse i dashuruar përtërinë edhe këtë vit kurorën,...

Justin dhe Hailey Bieber publikojnë foto nga dasma

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Një javë më parë, Hailey dhe Justin Bieber u kurorëzuan në martesë me një dasmë që u organizua dhe u mbajt sekret. Paparacët arritën të kapnin shumë pak foto nga dita më e bukur e çiftit të cilët ishin...

Hailey publikon foto nga martesa, “Deri sa vdekja të na ndajë”

para 8 muajve - Arbresh

Këngëtari Justin Bieber dhe gruaja e tij, Hailey Baldwin, u rimartuan ditë më parë, në një ceremoni martesore që u mbajt në Montage Palmetto Bluff në Karolinën e Jugut. Dyshja shumë e njohur e shoubizit...

Justin Bieber përqesh Taylor Swift, reagojnë fansat

para 8 muajve - Prive

Kishim menduar se drama dhe grindjet e vazhdueshme mes Tailor Swift dhe Justin Bieber  patën marrë fund kur ky i fundit i kërkoj falje publike yllit të muzikes pop. Si duket gjërat po vazhdojnë me avazin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK