http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e enjte 10 tetor 2019

para 8 muajve - Iliria News

Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një...

Pika juaj e dobët sipas horoskopit

para 8 muajve - Prive

Dashi Ju keni problem të mblidhni veten dhe të vazhdoni pëpara pas një lidhjeje apo shoqërie të keqe. Kur dikush ju lëndon, ndiheni sikur e gjithë bota juaj u shemb. Demi Pika juaj e dobët është ndryshimi....

Horoskopi ditor, e enjte 10 tetor

para 8 muajve - Sinjali

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 10 TETOR 2019

para 8 muajve - Lexo

Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një...

Horoskopi për ditën e enjte, 10 tetor 2019

para 8 muajve - Arbresh

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Dita e enjte do të jetë një ditë ngjarjesh dhe pritjesh të papritura që do t’ju bëjnë nervoz. Do të jetë mirë që të izoloheni për një kohë dhe të përpiqeni të mos lini...

Problemet me të cilat përballen çiftet në ditët e sotme

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Gjetja e një personi special nuk është kurrë diçka e lehtë. Në ditët që po jetojmë është më stresuese për të dashuruarit, pasi përveç problemeve të vjetra, ato përballen edhe me një seri sfidash të reja...

TEST / A është bërë çifti juaj për t’i rezistuar kohës?

para 8 muajve - Gazeta Monitor

1. Çfarë ju bën të rrini bashkë? A – Pasionet e përbashkëta B – Liria që ofroni reciprokisht C – Aftësia për të qeshur me çdo situatë D – Koha e kaluar së bashku 2. Në çift të bësh seks shërben për… A...

Horoskopi ditor, e enjte 10 tetor 2019

para 8 muajve - Portalb

Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 tetor 2019

para 8 muajve - Gazeta Express

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kalojnë një ditë tërësisht ndryshe nga ditët e tjera. Do të jetë një e mërkurë “shpërthyese”, e mbushur plot situata që do t’ju sjellin emocione të larmishme. Ekziston...

4 problemet me të cilat përballen çiftet në ditët e sotme

para 8 muajve - Republika

Gjetja e një personi special nuk është kurrë diçka e lehtë. Në ditët që po jetojmë është më stresuese për të dashuruarit, pasi për post problemeve të vjetra, ato përballen edhe me një seri sfidash të...

Horoskopi, 9 Tetor 2019

para 8 muajve - Opinion

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kalojnë një ditë tërësisht ndryshe nga ditët e tjera. Do të jetë një e mërkurë “shpërthyese”, e mbushur plot situata që do t’ju sjellin emocione të larmishme. Ekziston...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 9 tetor 2019!

para 8 muajve - Vizion Plus

Dashi Sot do të jetë një ditë ngjarjesh dhe pritjesh të papritura që do t’ju bëjnë nervoz. Do të jetë mirë që të izoloheni për një kohë dhe të përpiqeni të mos lini hije dyshimi mbi partnerin tuaj. Beqarët...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 tetor 2019

para 8 muajve - BalkanWeb

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kalojnë një ditë tërësisht ndryshe nga ditët e tjera. Do të jetë një e mërkurë “shpërthyese”, e mbushur plot situata që do t’ju sjellin emocione të larmishme. Ekziston...

Dashuria, puna dhe paratë- parashikimi i horoskopit sot

para 8 muajve - Sinjali

Parashikimi. Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kalojnë një ditë tërësisht ndryshe nga ditët e tjera. Do të jetë një e mërkurë “shpërthyese”, e mbushur plot situata që do t’ju sjellin emocione të larmishme....

Horoskopi e merkurë, 9 tetor 2019

para 8 muajve - Periskopi

Dashi Dashuria: Sot do të jetë një ditë ngjarjesh dhe pritjesh të papritura që do t’ju bëjnë nervoz. Do të jetë mirë që të izoloheni për një kohë dhe të përpiqeni të mos lini hije dyshimi mbi partnerin...

Horoskopi ditor

para 8 muajve - Arbresh

Dashi Dashuria: Sot do të jetë një ditë ngjarjesh dhe pritjesh të papritura që do t’ju bëjnë nervoz. Do të jetë mirë që të izoloheni për një kohë dhe të përpiqeni të mos lini hije dyshimi mbi partnerin...

Horoskopo 9 tetor 2019

para 8 muajve - Albeu

Dashi Duhet të nisni meditimin dhe jogën për t’ju ndjerë mirë si fizikisht ashtu edhe psikologjikisht. Duhet të jeni të pavarur dhe të vendosni vetë për vendimet tuaja. Është dita e duhur për çiftet e...

Jeni ‘single’? Ja shpjegimi sipas shenjës së horoskopit

para 8 muajve - Prive

Nëse dikush ju refuzon atëherë duhet të kuptoni që shkaktar mund të jetë karakteri, nisur nga muaji i lindjes dhe shenja e horoskopit: Dashi Jeni vetëm sepse nuk dini të trajtoni marrëdhëniet kur kalojnë...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 9 TETOR 2019

para 8 muajve - Lexo

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Dashuria: Sot do të jetë një ditë ngjarjesh dhe pritjesh të papritura që do t’ju bëjnë...

4 problemet me të cilat përballen çiftet në ditët e sotme

para 8 muajve - Gazeta Observer

Gjetja e një personi special nuk është kurrë diçka e lehtë. Në ditët që po jetojmë është më stresuese për të dashuruarit, pasi për post problemeve të vjetra, ato përballen edhe me një seri sfidash të reja...

4 problemet me të cilat përballen çiftet në ditët e sotme

para 8 muajve - Arbresh

Gjetja e një personi special nuk është kurrë diçka e lehtë. Në ditët që po jetojmë është më stresuese për të dashuruarit, pasi për post problemeve të vjetra, ato përballen edhe me një seri sfidash të reja...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 9 tetor 2019

para 8 muajve - Arbresh

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Sot do të duhet të keni kujdes që të mos shkoni në një tërbim për çdo marrëzi, në të vërtetë është me të vërtetë e parëndësishme diçka e tillë. Zemra të vetmuara, një...

Ballafaqohuni me problemet, jo me njerëzit

para 8 muajve - Ekonomia Online

Bota e ndërmarrësisë nuk ka vend për agresivitet pasiv ose për pa qartësi. Si një pronar biznesi, ju do të kurseni kohë, para dhe shumë stres duke qenë direkt me njerëzit tjerë. Por, ka dallim në mes të...

Problemet me të cilat përballen çiftet në ditët e sotme

para 8 muajve - Albeu

Gjetja e një personi special nuk është kurrë diçka e lehtë. Në ditët që po jetojmë është më stresuese për të dashuruarit, pasi për post problemeve të vjetra, ato përballen edhe me një seri sfidash të reja...

Këta janë të famshmit shqiptarë që kanë pranuar problemet me ankthin dhe depresionin

para 8 muajve - Tetova Sot

Problemet e shëndetit mendor po shihen sot si sëmundjet që po kërcënojnë shoqërinë moderne. Njerëz të zakonshëm apo të famshëm, nën presionin e dilemave, vështirësive, e shpesh të famës e të qenit persona...

Horoskopi ditor, e mërkurë 9 tetor 2019

para 8 muajve - Portalb

Dashi Dashuria: Sot do të jetë një ditë ngjarjesh dhe pritjesh të papritura që do t’ju bëjnë nervoz. Do të jetë mirë që të izoloheni për një kohë dhe të përpiqeni të mos lini hije dyshimi mbi partnerin...

Katër problemet me të cilat përballen çiftet ditëve të sotme

para 8 muajve - Sinjali

Për të dashuruarit është shumë stresuese në ditët e sotme, pasi krahas problemeve të vjetra, përballen edhe me sfida të reja. Të jetosh në epokën e internetit dhe rrjeteve sociale nuk është aq e thjeshtë....

Katër problemet me të cilat përballen çiftet në ditët e sotme

para 8 muajve - Ekonomia Online

Gjetja e një personi special nuk është kurrë diçka e lehtë Në ditët që po jetojmë është më stresuese për të dashuruarit, pasi për post problemeve të vjetra, ato përballen edhe me një seri sfidash të reja...

Zbuloni problemet me të cilat përballen çiftet në ditët e sotme

para 8 muajve - Vizion Plus

Një shok i jetës është dhe periudha dhe zgjedhja më e vështirë që secili nga ne bën në jetë. Në kohët e sotme një marrëdhënie në çift është shumë e rrezikuar dhe e kufizuar në shumë aspekte. Stresi i jetës...

4 problemet me të cilat përballen çiftet në ditët e sotme

para 8 muajve - Tetova Sot

Gjetja e një personi special nuk është kurrë diçka e lehtë. Në ditët që po jetojmë është më stresuese për të dashuruarit, pasi për post problemeve të vjetra, ato përballen edhe me një seri sfidash të reja...

Kujdes me ankthin e vjeshtës, simptomat dhe hapat si ta paradaloni

para 8 muajve - The Prestige

Por për miliona njerëz që vuajnë nga ankthi, madje edhe ata që nuk vuajnë, ardhja e vjeshtës e shton disi atë. Ata kanë ndjenja të fuqishme shqetësimi, nervozimi dhe paniku. Simptomat e ankthit të vjeshtës...

Puna, dashuria dhe paratë, çfarë parashikon horoskopi për sot

para 8 muajve - Gazeta Express

Ky është horoskopi për ditën e martë 8 tetor 2019. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Sot do të duhet të keni kujdes...

Këta janë të famshmit shqiptarë që kanë pranuar problemet me ankthin dhe depresionin

para 8 muajve - Gazeta Express

Problemet e shëndetit mendor po shihen sot si sëmundjet që po kërcënojnë shoqërinë moderne. Njerëz të zakonshëm apo të famshëm, nën presionin e dilemave, vështirësive, e shpesh të famës e të qenit persona...

Horoskopi 8 tetor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

para 8 muajve - Koha Jone

DASHI Sot do të takoni njerëz shumë interesantë falë një eventi social ku do merrni pjesë. Aty do bëni diskutime të ndryshme rreth fushave ku keni interes. Nëse shkoni të shoqëruar, nuk do keni kohë të...

Puna, dashuria dhe paratë, ja çfarë parashikon horoskopi për sot

para 8 muajve - GazetaBlic

Ky është horoskopi për ditën e martë 8 tetor 2019. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Sot do të duhet të keni kujdes...

Horoskopi, 8 Tetor 2019

para 8 muajve - Opinion

Dashi Të ndërhyni menjëherë është ajo çfarë duhet të bëni sot. Ky është momenti që seriozisht mund të ndërmerrni veprime. Nëse dikush ju ka prerë në besë apo ka përcjellë te ju energji negative, duhet...

Horoskopi për ditën e sotme, 8 tetor 2019

para 8 muajve - BalkanWeb

Dashi Të ndërhyni menjëherë është ajo çfarë duhet të bëni sot. Ky është momenti që seriozisht mund të ndërmerrni veprime. Nëse dikush ju ka prerë në besë apo ka përcjellë te ju energji negative, duhet...

Horoskopi e martë, 08 tetor 2019!

para 8 muajve - Vizion Plus

Dashi 21 Mars – 19 Prill Kjo ditë do të jetë neutrale dhe me kalimin e orëve, Venusi nuk do të ketë më ndikim negativ. Gjërat do të ecin duke u përmirësuar, por duhet të bëni durim, sidomos në dashuri....

Shenjat më me fat për ditën e martë

para 8 muajve - Sinjali

Dashi Të ndërhyni menjëherë është ajo çfarë duhet të bëni sot. Ky është momenti që seriozisht mund të ndërmerrni veprime. Nëse dikush ju ka prerë në besë apo ka përcjellë te ju energji negative, duhet...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 8 Tetor 2019

para 8 muajve - Lexo

Sot është data 8 tetor dhe yjet sot kanë rezervuar një fat tjetër për të gjithë shenjat e horoskopit. Mirëpo ato që duhet të përgatiten për lajme të mira janë personat që u përkasin shenjave të Gaforres...

Këta janë të famshmit shqiptarë që kanë pranuar problemet me ankthin dhe depresionin

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Problemet e shëndetit mendor po shihen sot si sëmundjet që po kërcënojnë shoqërinë moderne. Njerëz të zakonshëm apo të famshëm, nën presionin e dilemave, vështirësive, e shpesh të famës e të qenit persona...

Horoskopi ditor (8 tetor 2019)

para 8 muajve - Gazeta Observer

Dashi – Dashuria: Sot do të duhet të keni kujdes që të mos shkoni në një tërbim për çdo marrëzi, në të vërtetë është me të vërtetë e parëndësishme diçka e tillë. Zemra të vetmuara, një takim mund të ndryshojë...

HOROSKOPI JAVOR (7-13 TETOR)/ Këto do jenë shenjat më me shumë FAT gjatë kësaj jave

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

SSUCv3H4sIAAAAAAAEAI1Wy3LbIBTdd6b/kNE6mYIEenTXfkN3nS4wIjJjJFRATt1M/r1XlmwjrttmZXM5OnCfnNePHx4esp3wWmafH17nFay1MZMPTgRtBzDTx9WuWh2s08KAkcy2t/NO5oMIk1c+otjpzgcrD+PeBhtzSDHc32idEr0PulebI/0YL5/hI6NFbPL7KQTlzqRgL6J7SRFUBxfe3mx19vuyfrhs...

Horoskopi sot

para 8 muajve - PortaliOnline

Dashi Dashuria: Sot do të duhet të keni kujdes që të mos shkoni në një tërbim për çdo marrëzi, në të vërtetë është me të vërtetë e parëndësishme diçka e tillë. Zemra të vetmuara, një takim mund të ndryshojë...

Këta janë të famshmit shqiptarë që kanë pasur problem me ankthin dhe depresionin

para 8 muajve - Gazeta Observer

Problemet e shëndetit mendor po shihen sot si sëmundjet që po kërcënojnë shoqërinë moderne. Njerëz të zakonshëm apo të famshëm, nën presionin e dilemave, vështirësive, e shpesh të famës e të qenit persona...

Këto janë 12 problemet e marrëdhënieve që ekzistojnë sot

para 8 muajve - Portalb

Çështje të rëndësishme, ndaj të cilave çiftet duhet të kenë kujdes Gjetja e dikujt të veçantë nuk ishte kurrë diçka e lehtë. Por, është edhe më stresuese për të dashuruarit e sotëm, që përveç problemeve...

Këto janë 12 problemet e marrëdhënieve që ekzistojnë sot

para 8 muajve - RTV 21

Çështje të rëndësishme, ndaj të cilave çiftet duhet të kenë kujdes Gjetja e dikujt të veçantë nuk ishte kurrë diçka e lehtë. Por, është edhe më stresuese për të dashuruarit e sotëm, që përveç problemeve...

Këto janë 12 problemet e marrëdhënieve që ekzistojnë sot

para 8 muajve - RTV 21

Çështje të rëndësishme, ndaj të cilave çiftet duhet të kenë kujdes Gjetja e dikujt të veçantë nuk ishte kurrë diçka e lehtë. Por, është edhe më stresuese për të dashuruarit e sotëm, që përveç problemeve...

Shenjat e horoskopit që tentojnë të vuajnë më shumë nga ankthi dhe stresi

para 8 muajve - Albeu

Ankthi nuk është një problem që që kalohet lehtë, siç mund të mendojnë shumë njerëz. Janë shumë gjëra që duhen marrë në konsideratë tek personat që vuajnë nga ankthi dhe sipas zodiakut , janë katër shenja...

Burrë apo grua? Imazhi i parë që shihni në foto zbulon një të fshehtë për ju

para 8 muajve - Gazeta Monitor

I ngjan një quizz-i interesant të cilin mund ta bëni edhe ju, kudo ku ndodheni! Nga zyra, në shtëpi, në kafene, mjafton që t’i hidhni një vështrim fotos dhe të kuptoni imazhin e parë që shihni në të. Nëse...

Si të silleni me njerëzit që s’ju pëlqejnë në punë?

para 8 muajve - Periskopi

Mund të ndodhë që gjatë jetës tuaj të takoni njerëz që nuk i pëlqeni.Vetëm nëse keni ndonjë anomali gjenetike mund të mos ndodhë kjo gjë. Mund të jetë vjehrra juaj apo ndonjë koleg, apo kushdo tjetër me...

Paraja, dashuria, karriera çfarë sjell kjo javë për ju? Parashikimi nga Jorgo Pulla

para 8 muajve - BalkanWeb

Çfarë ka parashikuar kjo javë për ju? Për disa ka vendime të rëndësishme, për disa të tjerë njohje të reja, por për të tjerë edhe para. Cila do të jetë shenja e favorizuar e yjeve, dhe si do të shkojnë...

Para dhe mundësi të reja pune, kush janë fatlumët sot

para 8 muajve - Albeu

Dashi Kjo ditë do të jetë neutrale dhe me kalimin e orëve, Venusi nuk do të ketë më ndikim negativ. Gjërat do të ecin duke u përmirësuar, por duhet të bëni durim, sidomos në dashuri . Demi Ju pret një...

Paraja, dashuria, karriera çfarë sjell kjo javë për ju? Parashikimi nga Jorgo Pulla

para 8 muajve - Lexo

Çfarë ka parashikuar kjo javë për ju? Për disa ka vendime të rëndësishme, për disa të tjerë njohje të reja, por për të tjerë edhe para. Cila do të jetë shenja e favorizuar e yjeve, dhe si do të shkojnë...

Horoskopi për ditën e sotme, 7 tetor 2019

para 8 muajve - BalkanWeb

Kjo do të jetë një ditë mjaft intensive. Qëndroni të përqendruar tek ajo që është me të vërtetë e rëndësishme për ju dhe mos lejoni veten të kapeni pas gjërave të vogla. Një lidhje dashurie mund të lindë...

Horoskopi për ditën e hënë, 7 tetor 2019!

para 8 muajve - Vizion Plus

Dashi Kjo ditë do të jetë neutrale dhe me kalimin e orëve, Venusi nuk do të ketë më ndikim negativ. Gjërat do të ecin duke u përmirësuar, por duhet të bëni durim, sidomos në dashuri. Demi Ju pret një ditë...

Pse gratë që qëndrojnë beqare për periudha të gjata kohore janë më të lumtura

para 8 muajve - Republika

Kur bëhet fjalë për takime, gratë inteligjente janë marramendëse. Ato më mirë të prisnin personin e duhur, sesa të nxitonin për një marrëdhënie për shkak të presionit shoqëror. Sipas një sondazhi të fundit,...

Fotoja që zbulon mënyrën si perceptoni jetën tuaj

para 8 muajve - Vizion Plus

Shihni me kujdes këtë foto: cila është gjëja e parë që ju tërheq vëmendjen? Përgjigjia zbulon disa aspekte të personalitetit që ndoshta as ju vetë nuk i njihnit. Nëse gjëja e parë që vutë re ishte Toka...

Horoskopi ditor, e hënë 7 tetor 2019

para 8 muajve - Portalb

Dashi Do të harxhoni shumë energji në komunikimin, bisedat dhe korrespondencën me të tjerët.  Kjo do të jetë një kohë e mrekullueshme për t’u çlodhur , sidomos në shoqërinë e njerëzve të veçantë. Kjo ditë...

Horoskopi për ditën e sotme, 6 tetor 2019

para 8 muajve - BalkanWeb

Dashi Nuk do mungojnë idetë e reja dhe energjia e duhur për të marrë pjesë në aktivitete të ndryshme dhe për të kaluar një ditë sa më të këndshme. Sa i përket anës financiare, nuk do të keni ndryshime....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK