http://kariera.mk

Ky është automobili më i shpejtë në botë

para 8 muajve - in7

E keni pyetur ndonjëherë veten se “sa shpejt mund të ecin makinat”? Përgjigja, natyrisht, varet nga lloji makinës dhe cili është përkufizimi juaj për “makinën”. Por cila konsiderohet si makina më e shpejtë...

Ja kush është makina më e shpejtë në botë

para 8 muajve - Top Channel

E keni pyetur ndonjëherë veten se “sa shpejt mund të ecin makinat”? Përgjigja, natyrisht, varet nga lloji makinës dhe cili është përkufizimi juaj për “makinën”. Por cila konsiderohet si makina më e shpejtë...

FOTOT: Kjo është makina më e shpejtë në botë

para 8 muajve - Gazeta Tema

E keni pyetur ndonjëherë veten se “sa shpejt mund të ecin makinat”? Përgjigja, natyrisht, varet nga lloji makinës dhe cili është përkufizimi juaj për “makinën”. Por cila konsiderohet si makina më e shpejtë...

Kjo është makina më e shpejtë në botë

para 8 muajve - Gazeta Observer

E keni pyetur ndonjëherë veten se “sa shpejt mund të ecin makinat”? Përgjigja, natyrisht, varet nga lloji makinës dhe cili është përkufizimi juaj për “makinën”. Por cila konsiderohet si makina më e shpejtë...

Ja kush është makina më e shpejtë në botë

para 8 muajve - KosovaPress

Por cila konsiderohet si makina më e shpejtë në botë? Kjo “foshnjë”, që shihni në foto, Thrust SSC jet car, e vitit 1997, theu të gjitha llojet e regjistrimeve përsëri në administratën e Klinton. Bëri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK