http://kariera.mk

Studimi: Udhëtimet ju bëjnë më të lumtur

para 8 muajve - Sinjali

Një hulumtim i realizuar së fundmi nga “Booking”, ka zbuluar se njerëzit që udhëtojnë janë më të lumtur. Njerëzit e përfshirë në këtë hulumtim pretenduan se ata i vlerësojnë udhëtimet më shumë sesa ngjarjet...

Udhëtimet dhe shëtitjet ju bëjnë më të lumtur sesa martesa

para 8 muajve - Ekonomia Online

Shumë njerëz gëzimin e gjejnë tek udhëtimet më shumë se sa në ngjarjet e tjera të rëndësishme në jetë. Nuk ka rëndësi nëse udhëtoni vetëm apo jo, të gjitha përvojat e udhëtimit ndikojnë pozitivisht në...

Shëtitjet dhe udhëtimet ju bëjnë më të lumtur sesa martesa

para 8 muajve - Ekonomia Online

Nuk ka rëndësi se a udhëtoni vetëm me një çantë të shpinës apo e bëni një rezervim në një hotel luksoz – të gjitha përvojat e udhëtimit ndikojnë pozitivisht në shëndetin tuaj dhe jua rrisin nivelin e endorfineve....

Shëtitjet dhe udhëtimet ju bëjnë më të lumtur sesa martesa

para 8 muajve - Tetova Sot

Nuk ka rëndësi se a udhëtoni vetëm me një çantë të shpinës apo e bëni një rezervim në një hotel luksoz – të gjitha përvojat e udhëtimit ndikojnë pozitivisht në shëndetin tuaj dhe jua rrisin nivelin e endorfineve....

Shëtitjet dhe udhëtimet ju bëjnë më të lumtur sesa martesa

para 8 muajve - Fol

Nuk ka rëndësi se a udhëtoni vetëm me një çantë të shpinës apo e bëni një rezervim në një hotel luksoz – të gjitha përvojat e udhëtimit ndikojnë pozitivisht në shëndetin tuaj dhe jua rrisin nivelin e endorfineve....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK