http://kariera.mk

Vaj kokosi si përbërësi magjik për flokë më të mirë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Falë këtyre maskave të flokëve, të cilat mund t’i bëni vetë, do t’i keni flokët në çdo kohë sikur të kishit dalë nga salloni i flokëve. Flokët e forta dhe me shkëlqim janë një ëndërr e shumë grave, dhe...

​Vaj kokosi si përbërësi magjik për flokë më të mirë

para 8 muajve - RTV 21

Maska që do të bëjnë një mrekulli për flokët tuaj Falë këtyre maskave të flokëve, të cilat mund t’i bëni vetë, do t’i keni flokët në çdo kohë sikur të kishit dalë nga salloni i flokëve. Flokët e forta...

Vaj kokosi si përbërësi magjik për flokë më të mirë

para 8 muajve - Tetova Sot

Falë këtyre maskave të flokëve, të cilat mund t’i bëni vetë, do t’i keni flokët në çdo kohë sikur të kishit dalë nga salloni i flokëve. Flokët e forta dhe me shkëlqim janë një ëndërr e shumë grave, dhe...

Vaj kokosi si përbërësi magjik për flokë më të mirë

para 8 muajve - The Prestige

Falë këtyre maskave të flokëve, të cilat mund t’i bëni vetë, do t’i keni flokët në çdo kohë sikur të kishit dalë nga salloni i flokëve. Flokët e forta dhe me shkëlqim janë një ëndërr e shumë grave, dhe...

Vaj kokosi si përbërësi magjik për flokë më të mirë

para 8 muajve - Koha.net

Falë këtyre maskave të flokëve, të cilat mund t’i bëni vetë, do t’i keni flokët në çdo kohë sikur të kishit dalë nga salloni i flokëve. Flokët e forta dhe me shkëlqim janë një ëndërr e shumë grave, dhe...

Shega një zgjidhje e përkryer për rrathët e syve, ja si ta përdorni

para 8 muajve - Koha Jone

Rrathët e zinj poshtë syve krijojnë një gjendje të bezdisshme, ndikojnë në pamjen e jashtme, por edhe në gjendjen psikologjike, kryesisht të femrave. Shkaqet e krijimit të tyre janë të ndryshme, duke filluar...

Shega një zgjidhje e përkryer për rrathët e syve, ja si ta përdorni

para 8 muajve - BalkanWeb

Rrathët e zinj poshtë syve krijojnë një gjendje të bezdisshme, ndikojnë në pamjen e jashtme, por edhe në gjendjen psikologjike, kryesisht të femrave. Shkaqet e krijimit të tyre janë të ndryshme, duke filluar...

Vaj kokosi magjik për flokë vezulluese

para 8 muajve - Gazeta Observer

Flokët e forta dhe me shkëlqim janë një ëndërr e shumë grave, dhe falë këtyre maskave është e arritshme, transmeton KosovaPress. Përbërësi kryesor është vaji i kokosit, i cili njihet si ‘kupa e shenjtë’...

Vaj kokosi si përbërësi magjik për flokë më të mirë

para 8 muajve - KosovaPress

Flokët e forta dhe me shkëlqim janë një ëndërr e shumë grave, dhe falë këtyre maskave është e arritshme, transmeton KosovaPress. Përbërësi kryesor është vaji i kokosit, i cili njihet si ‘kupa e shenjtë’...

Këto 4 truke bukurie mund t’i realizojnë në shtëpi edhe vajzat dembele

para 8 muajve - Portalb

Vajzat shpesh janë të gatshme të shpenzojnë shumë para dhe të humbasin kohë duke u përpjekur të ruajnë bukurinë e tyre. Mirëpo, jo shumë vajza e dinë se për t’u dukur perfekte, nuk duhen thjesht materialet...

Shega një zgjidhje e përkryer për rrathët e syve, ja si ta përdorni

para 8 muajve - Tetova Sot

Rrathët e zinj poshtë syve krijojnë një gjendje të bezdisshme, ndikojnë në pamjen e jashtme, por edhe në gjendjen psikologjike, kryesisht të femrave. Shkaqet e krijimit të tyre janë të ndryshme, duke filluar...

Flokët e thatë të vjeshtës, kjo është maska që i ushqen dhe u jep shkëlqim

para 8 muajve - RTV 21

Maskë për flokë të thatë Nëse ndjeni që me ardhjen e vjeshtës flokët tuaj janë bërë më të thatë dhe elektrizohen më kollaj, jeni në artikullin e duhur. Do t’ju propozojmë një maskë për flokë të thatë të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK