http://kariera.mk

“Vezët e akullit” mbulojnë plazhin

para 7 muajve - Indeks.mk

Një plazh në Finlandë është mbuluar nga mijëra copa akulli në formë veze, për shkak të një dukurie të rrallë natyrore. Fotografi amator, Risto Matila, është një prej fatlumëve që i hasën “vezët e akullit”...

Fenomen i rrallë, “vezë akulli” në plazh

para 7 muajve - RTV 21

Banorët nuk kishin parë asnjëgerë një gjë të tillë Mijëra topa akulli në formë veze kanë mbuluar një plazh në Finlandë, rezultat ky i një fenomeni të rrallë të motit. Fotografi Risto Mattila ishte në mesin...

Topat e çuditshëm prej akulli mbuluan një prej plazheve të Finlandës

para 7 muajve - Epoka e Re

Një fenomen shumë i rrallë ka ndodhur në bregdetin Hailuoto në Finlandë pasi janë formuar disa topa akulli të pazakontë. Hailuoto ndodhet në pikën më të largët në veri të Finlandës e cila e ndan atë nga...

“Vezët e akullit” mbulojnë plazhin

para 7 muajve - Top Channel

Një plazh në Finlandë është mbuluar nga mijëra copa akulli në formë veze, për shkak të një dukurie të rrallë natyrore. Fotografi amator, Risto Matila, është një prej fatlumëve që i hasën “vezët e akullit”...

Interesante, mijëra vezë të rralla akulli gjenden në një plazh në Finlandë

para 7 muajve - Gazeta Express

Një koleksion i rrallë “vezësh prej akulli” është zbuluar në Finlandë, një fenomen që ekspertët thonë se ndodh vetëm në kushte mjaft të veçanta. Risto Mattila, i cili fotografoi vezët, tha se ai dhe e...

E çuditshme ajo çka ndodhi në Finlandë

para 7 muajve - Portalb

Bregdeti Hailuoto që ndodhet në pikën më të largët në veri të Finlandës është mbuluar nga topa të pazakontë akulli, transmeton Koha.net . Një fenomen shumë i rrallë i cili nuk është hasur më parë në këto...

Topat e pazakontë prej akulli mbulojnë një prej plazheve të Finlandës

para 7 muajve - Koha.net

Bregdeti Hailuoto që ndodhet në pikën më të largët në veri të Finlandës është mbuluar nga topa të pazakontë akulli. Një fenomen shumë i rrallë i cili nuk është hasur më parë në këto forma kaq të mëdha....

Topat e pazakontë prej akulli mbulojnë një prej plazheve të Finlandës

para 7 muajve - Medial

Lexime: 11 Bregdeti Hailuoto që ndodhet në pikën më të largët në veri të Finlandës është mbuluar nga topa të pazakontë akulli. Një fenomen shumë i rrallë i cili nuk është hasur më parë në këto forma kaq...

Topat e çuditshëm prej akulli mbuluan një prej plazheve të Finlandës

para 7 muajve - Tetova Sot

Një fenomen shumë i rrallë ka ndodhur në bregdetin Hailuoto në Finlandë pasi janë formuar disa topa akulli të pazakontë. Hailuoto ndodhet në pikën më të largët në veri të Finlandës e cila e ndan atë nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK