http://kariera.mk

Prindër kujdes, mbani fëmijët larg telefonave!

para 7 muajve - Vizion Plus

Përdorimi i telefonave më shumë se domosdoshmëri është kthyer në varësi nga të gjithë ne të cilët në raste të ndryshme harrojmë efektin negativ që ato kanë në shëndetin e fëmijëve. Përdorimi i telefonave...

Para se t’ua lini telefonin në duar fëmijëve, lexojeni këtë

para 7 muajve - Aktuale

Pavarësisht sa shumë smartphone-ët e kanë thjeshtuar jetën tonë, por shpesh harrojmë sa shumë ndikojnë ato në jetën e fëmijëve tanë.Dhe sa më shumë kohë kalojnë para ekranit të një celulari, aq më shumë...

Para se t’ua lini telefonin në duar fëmijëve, lexojeni këtë

para 7 muajve - Periskopi

Pavarësisht sa shumë smartphone-ët e kanë thjeshtuar jetën tonë, por shpesh harrojmë sa shumë ndikojnë ato në jetën e fëmijëve tanë. Dhe sa më shumë kohë kalojnë para ekranit të një celulari, aq më shumë...

Para se t’ua lini telefonin në duar fëmijëve, lexojeni këtë

para 7 muajve - Fol

Pavarësisht sa shumë smartphone-ët e kanë thjeshtuar jetën tonë, por shpesh harrojmë sa shumë ndikojnë ato në jetën e fëmijëve tanë. Dhe sa më shumë kohë kalojnë para ekranit të një celulari, aq më shumë...

Para se t’ua lini telefonin në duar fëmijëve, lexojeni këtë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Pavarësisht sa shumë smartphone-ët e kanë thjeshtuar jetën tonë, por shpesh harrojmë sa shumë ndikojnë ato në jetën e fëmijëve tanë. Dhe sa më shumë kohë kalojnë para ekranit të një celulari, aq më shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK