http://kariera.mk

Kida tërheqëse në klipin e ri

para 7 muajve - RTV 21

Kida shkëlqen në projektin e ri Vetëm pak ditë ju ndajnë nga publikimi i videoprojektit të ri të këngëtares së mirënjohur shqiptare, Kida. Kënga mban titullin “Malli” dhe vjen e shoqëruar me videoklip....

“Malli”, kënga e re e Kidës

para 7 muajve - Sinjali

Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik si Kida, është njëra ndër artistet më të dashura shqiptare. Artistja tash e sa ditë është duke paralajmëruar projektin e ri muzikor me imazhe e fotografi, që po...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi...

Këngëtarja e njohur shqiptare fotografohet në krevat e mbuluar e gjitha me para dhe nuk ngeli njeri pa e komentuar

para 7 muajve - Lajme.al

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi...

Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Insajderi

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Ina

Këngëtarja e njohur kosovar, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi po presin....

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Shprehja

Kida ka publikuar disa pamje nga videoklipi në profilin e saj të Instagramit. Këngëtarja është veshur e gjitha në rozë dhe shfaqet e ulur në një krevat të mbuluar nga paratë. Titulli apo data fikse e publikimit...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi...

Kida ‘mbulohet’ me para, provokuese nga shesh-xhirimet e klipit të ri

para 7 muajve - Zhurnal

Kida është gati për tu rikthyer me një tjetër super-hit pas atij të fundit që e solli në bashkëpunim me këngëtarin, Ermal Fejzullahu. Këngëtarja e famshme dhe shumë e suksesshmë është drejt finalizimit...

Kida fotografohet provokuese nga shtrati, mbuluar me 500 euro-she

para 7 muajve - Lexo

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor. Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka...

Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Albeu

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor . Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka...

Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka...

Kida mbulohet me para në krevat

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Ekonomia Online

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi...

Kida e mbuluar me para

para 7 muajve - RTV 21

Atraktive në klipin e ri Këtë javë do të publikohet projekti i ri muzikor nga këngëtarja e dashur për publikun Orhidea Latifi – Kida, shkruan rtv21.tv Këngëtarja nuk ka zbuluar shumë detaje rreth projektit...

E mbuluar me para, Kida duket mjaft provokuese dhe atraktive gjatë xhirimeve të klipit të ri

para 7 muajve - Telegrafi

Foto: Kida/Instagram

Kida paralajmëron klipin e ri në shtratin e mbuluar me para

para 7 muajve - Lajm

Kida, përmes rrjeteve sociale dje konfiroi që gjatë kësaj jave publikohet projekti i saj i ri, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, ka ndarë me ndjekësit edhe disa fotografi të reja, duke zbuluar edhe pak nga...

Kida nuk njihet në fotografinë e fundit

para 7 muajve - Sinjali

Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik si Kida, është njëra ndër artistet më të pëlqyera shqiptare. Krahas muzikës ajo është aktive edhe në rrjetet sociale, ku numëron mbi 1 milion ndjekës, transmeton...

Kida vjen me baladë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të estradës, Orhidea Latifi – Kida, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Në rrjetin social Instagram, Kida ka ndarë me ndjekësit e saj një pjesë të këngës së re...

Kida këtë javë sjell këngën e re

para 7 muajve - Alsat-M

Orhidea Latifi apo siç njihet tanimë Kida, tash e një kohë ka nisur punën për një projekt të ri muzikor. Dhe më në fund ajo tregon se kjo këngë është pothuajse në finalizim, ndërsa pritet të publikohet...

Kida këtë javë sjell këngën e re

para 7 muajve - Telegrafi

Kida (Foto: Instagram)

Kida vjen me baladë

para 7 muajve - RTV 21

Kënga e re nga Kida Njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të estradës, Orhidea Latifi – Kida, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan rtv21.tv Në rrjetin social Instagram, Kida ka ndarë me ndjekësit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK