http://kariera.mk

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikojnë këngën e re “Simpatia e shkolles”

para 7 muajve - Telegrafi

Foto: Leonora Jakupi/Instagram

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - GazetaBlic

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor. Dyshja sapo kanë publikuar këngën...

“Simpatia e shkollës”- Këngë e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - OraInfo

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi janë bashkuar për projektin e tyre të fundit. “Simpatia e shkollës” është kënga që bëri bashkë dyshen, përcjell ORAinfo. Ata kanë paralajmëruar para pak ditëve këngën...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikojnë këngën e re”Simpatia e shkollës”

para 7 muajve - Sinjali

Dy këngëtarët e mirënjohur shqiptarë Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi, kanë publikuar projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Simpaita e shkollës” dhe është publikuar e shoqëruar me video, transmeton...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora publikuan këngën “Simpatia e shkollës”

para 7 muajve - RTV 21

Publikohet bashkëpunimi i Sabirut dhe Leonorës Dy këngëtarët e mirënjohur dhe mjaft të pëlqyer nga publiku, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikuan bashkëpunim e tyre të titulluar  “Simpatia e shkolles”....

Leonora fjalë të mëdha nënës për ditëlindje

para 7 muajve - Lajm

Në familjen e Leonorës sot ka festë. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një fotografie që ka lëshuar në Instagram. Për ditëlindjes e nënës ajo ka zgjedhur fjalët më domethënëse, duke ia shprehur...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - Tetova1

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo...

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje: Pa dashurinë tënde, asnjë dashuri tjetër nuk do të kishte kuptim

para 7 muajve - Zhurnal

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Leonora Jakupi pasi nëna e saj po feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi të nënës,...

Urimi prekës i Leonora Jakupit për nënën: “Do mbetesh dashuria ime ma e madhe”,

para 7 muajve - OraInfo

“Do mbetesh dashuria ime ma e madhe”, urimi prekës i Leonora Jakupit për nënën Sot feston datëlindjen njëra nga gratë më të njohura në vendin tonë. Bëhet fjalë për nënën e Leonora Jakupit, e cila u bë...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - Fakti Ditor

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - Gazeta Observer

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo...

“Do mbetesh dashuria ime ma e madhe”, urimi prekës i Leonora Jakupit për nënën

para 7 muajve - RTV 21

Festë në familjen Jakupi Sot feston datëlindjen njëra nga gratë më të njohura në vendin tonë. Bëhet fjalë për nënën e Leonora Jakupit, e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pasi ishte përkrah këngëtares...

Leonora Jakupi me dedikim të veçantë për nënën e saj

para 7 muajve - Insajderi

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, ajo njihet për hite të shumta gjatë karrierës së saj. Kohet e fundit Leonora nuk ka qenë edhe shumë aktive në muzikë, projektet...

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje: Pa dashurinë tënde, asnjë dashuri tjetër nuk do të kishte kuptim

para 7 muajve - GazetaBlic

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Leonora Jakupi pasi nëna e saj po feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi të nënës,...

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje: Pa dashurinë tëndë, asnjë dashuri tjetër nuk do të kishte kuptim

para 7 muajve - GazetaBlic

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Leonora Jakupi pasi nëna e saj po feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi të nënës,...

Urimi i Leonora Jakupit: Ti je dashuria më e madhe që kam!

para 7 muajve - Gazeta Observer

Leonora Jakupi e ka uruar nënën e saj për ditëlindje. Me një urim plot ndjenja në Instagram, këngëtarja nga Drenica zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën e saj. “O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra ditëlindjen...

Leonora takohet me Sabri Fejzullahun, beli i saj mori gjithë vëmendjen

para 7 muajve - OraInfo

Ajo është një prej këngëtareve më të njohura kosovare. Leonora Jakupi është shumë e pëlqyer si për karrierën e saj si këngëtare ashtu edhe për paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo. Ajo është përherë në qendër...

E pyesin se a ka operacione plastike, kështu reagon Leonora

para 7 muajve - Shprehja

Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave. Fjala është për këngëtaren e njohur nga Drenica,...

‘Të siguroj me jetë’, kështu i përgjigjet Leonora Jakupi pyetjes se a ka bërë ndërhyrje në fytyrë

para 7 muajve - Infokusi

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njihet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike. “Leonora a ke pas operecione...

Përse të gjithë po merren me Leonora Jakupin sot?

para 7 muajve - Blitz

Leonora Jakupi postoi një foto me Sabri Fejzullahun. Deri këtu gjithçka në rregull. Këngëtarja e njohur shihej të mbante veshur një fustan të zi i cili e bënte të dukej tepër sharmante. Edhe deri këtu...

Kjo është data kur publikohet kënga e Sabri Fejzullahut me Leonora Jakupin

para 7 muajve - Zhurnal

Këngëtari legjendar i muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu njihet për karrierën e tij të bujshme muzikore. Ai edhe pse tashmë në moshë, vazhdon të jetë shumë aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore....

Fansi e pyet nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike, shikoni reagimin e Leonora Jakupit

para 7 muajve - Insajderi

Ajo është njëra nga artistet më të dashura për publikun, gjersa me zërin e veçantë ka arritur të rrëmbejë një numër të madh të fansave. Bëhet fjalë për këngëtaren nga Drenica, Leonora Jakupi, e cila shquhet...

‘Të siguroj me jetë’, kështu i përgjigjet Leonora Jakupi pyetjes se a ka bërë ndërhyrje në fytyrë

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njihet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike. “Leonora a ke pas operecione...

Leonora Jakupi reagon pasi e pyesin a ke operacione plastike

para 7 muajve - Aktuale

Leonora Jakupi e ka dhënë përgjigjen e prerë. Këngëtarja Leonora Jakupi ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale më shumë se kurrë më parë. Ajo po publikon foto të ndryshme pranë të cilave merr komplimente...

Në bashkëpunim me këngëtarin e njohur, Leonora tregon kur lansohet kënga

para 7 muajve - Insajderi

Këngëtarët e njohur të skenës, janë bërë bashkë për një duet, Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu. “Simpatia e shkollës” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të publikohet të premten, në ora 18:00....

E akuzojnë për operacioni plastike, Leonora tregon sekretin: Të siguroj me jetë (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njijet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike. " Leonora a ke pas operecione...

Mohon ndërhyrjet kirurgjike, Leonora Jakupi tregon kush fshihet pas ndryshimit të saj

para 7 muajve - Insajderi

Ajo është njëra nga artistet më të dashura për publikun, gjersa me zërin e veçantë ka arritur të rrëmbejë një numër të madh të fansave. Bëhet fjalë për këngëtaren nga Drenica, Leonora Jakupi, e cila shquhet...

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu sjellin të premten bashkëpunimin e ri

para 7 muajve - Alsat-M

Këngëtarët e njohur të skenës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi, janë bërë bashkë për një duet. “Simpatia e shkollës” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të publikohet të premten, në ora 18:00....

FOTO/ E akuzojnë për operacioni plastike Leonora Jakupi tregon sekretin e ndryshimit

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njijet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike. “Leonora a ke pas operecione...

Reagimi i Leonora Jakupit kur pyetet për ndërhyrjet kirurgjike

para 7 muajve - Telegrafi

Leonora Jakupi (Foto: Instagram)

Leonora Jakupi reagon pasi e pyesin a ke operacione plastike

para 7 muajve - Koha.mk

Leonora Jakupi e ka dhënë përgjigjen e prerë. Këngëtarja Leonora Jakupi ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale më shumë se kurrë më parë, shkruan lajmi.net. Ajo po publikon foto të ndryshme pranë...

E pyesin se a ka operacione plastike, kështu reagon Leonora

para 7 muajve - Zhurnal

Leonora Jakupi, mbetet ikonë e bukurisë. Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave. Fjala...

“Simpatia e Shkollës”

para 7 muajve - Ina

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu të premten do të lansojnë këngën e re me titull “Simpatia e Shkollës”. “Simpatia e shkolles” eshte kenga me e re te cilen do ta publikojme diten e premte ora 18:00 me...

E pyesin se a ka operacione plastike, kështu i përgjigjet Leonora fanses

para 7 muajve - Shprehja

Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave. Fjala është për këngëtaren e njohur nga Drenica,...

E pyesin se a ka operacione plastike, kështu reagon Leonora

para 7 muajve - OraInfo

Leonora Jakupi, mbetet ikonë e bukurisë. Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave. Fjala...

Leonora tregon se si quhet kënga e saj e re me Sabri Fejzullahun

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Leonora Jakupi ka paralajmëruar që disa ditë se do të kthehet me një këngë të re E për këtë sonte këngëtarja ka treguar më shumë për këngën dhe a do të jetë ajo e vetme që do ta këndojë apo...

Leonora tregon se si quhet kënga e saj e re me Sabri Fejzullahun

para 7 muajve - Arbresh

Këngëtarja Leonora Jakupi ka paralajmëruar që disa ditë se do të kthehet me një këngë të re E për këtë sonte këngëtarja ka treguar më shumë për këngën dhe a do të jetë ajo e vetme që do ta këndojë apo...

E pyesin se a ka operacione plastike, kështu i përgjigjet Leonora fanses

para 7 muajve - Fol

Leonora Jakupi, mbetet ikonë e bukurisë. Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave. Fjala...

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu sjellin të premten duetin “Simpatia e shkollës”

para 7 muajve - Telegrafi

Foto: Leonora Jakupi/Instagram

‘Fytyrën si me ia picku bleta’, por Leonora Jakupi e mohon se ka bërë operacione plastike

para 7 muajve - GazetaBlic

Leonora Jakupi pak minuta më parë ka bërë të ditur se do të lansojë projektin në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, shkruan GazetaBlic. “Simpatia e shkollës” titullohet kënga të cilën dyshja do ta lansojnë...

‘Fytyrën s’i me ia picku bleta’, por Leonora Jakupi e mohon se ka bërë operacione plastike!

para 7 muajve - GazetaBlic

Leonora Jakupi pak minuta më parë ka bërë të ditur se do të lansojë projektin në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, shkruan GazetaBlic. “Simpatia e shkollës” titullohet kënga të cilën dyshja do ta lansojnë...

“A ke pas operacione plastike se po shoh ndryshime”, kështu reagoi Leonora

para 7 muajve - RTV 21

Leonora tregoi se a ka pasur apo jo ndërhyrje në fytyrë Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të...

Leonora zbuloi se kur do të publikohet kënga me Sabri Fejzullahun

para 7 muajve - RTV 21

Kënga titullohet “Simpatia e shkolles” Dy këngëtarët e mirënjohur dhe mjaft të pëlqyer nga publiku, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi do të vijnë me bashkëpunim. Kënga titullohet “Simpatia e shkolles”,...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi në duet, vijnë me këngën “Simpatia e shkollës”

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtari legjendar i muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu njihet për karrierën e tij të bujshme muzikore. Ai edhe pse tashmë në moshë, vazhdon të jetë shumë aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore....

Leonora Jakupi publikon të premten duetin me Sabri Fejzullahun

para 7 muajve - Shprehja

Ai edhe pse tashmë në moshë, vazhdon të jetë shumë aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore. Madje së fundmi ka qenë këngëtarja Leonora Jakupi që ka paralajmëruar bashkëpunim me legjendën Sabriano....

Kjo është data kur publikohet kënga e Sabri Fejzullahut me Leonora Jakupin

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtari legjendar i muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu njihet për karrierën e tij të bujshme muzikore. Ai edhe pse tashmë në moshë, vazhdon të jetë shumë aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore....

Leonora Jakupi po sjell këngë me Sabri Fejzullahun, këto janë detajet

para 7 muajve - Prive

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu po sjellin këngë bashkë. Lajmi u bë i ditur përmes rrjeteve sociale. Ka qenë këngëtarja ajo e cila ka postuar një fotografi të re përmes së cilës ka njoftuar se projekti...

“Simpatia e shkollës” titullohet bashkëpunimi në mes të Sabri Fejzullahut dhe Leonora Jakupit

para 7 muajve - Lajm

Këngëtarja Leonora Jakupi nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ka njoftuar se kënga e saj e re është në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, shkruan lajmi.net. “Simpatia e shkollës” titullohet...

“Simpatia e shkollës” titullohet bashkëpunimi në mes të Sabri Fejzullahut dhe Leonora Jakupit

para 7 muajve - Fakti Ditor

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi po vijnë me bashkëpunim. Këngëtarja Leonora Jakupi nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ka njoftuar se kënga e saj e re është në bashkëpunim me Sabri...

Leonora, një bukuri e vërtetë në veshje të bardha

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja Leonora Jakupi është bërë më e gjallë këto ditë Ajo duket se është në përgatitje për ta lansuar ndonjë këngë të re pak para festave të fundvitit. E derisa një ditë më parë kishte postuar një...

Leonora, një bukuri e vërtetë në veshje të bardha

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja Leonora Jakupi është bërë më e gjallë këto ditë Ajo duket se është në përgatitje për ta lansuar ndonjë këngë të re pak para festave të fundvitit. E derisa një ditë më parë kishte postuar një...

Leonora, një bukuri e vërtetë në veshje të bardha

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Leonora Jakupi është bërë më e gjallë këto ditë Ajo duket se është në përgatitje për ta lansuar ndonjë këngë të re pak para festave të fundvitit. E derisa një ditë më parë kishte postuar një...

Sabriu ka dy fjalë për bashkëshorten

para 7 muajve - RTV 21

Sabriu i lumtur pranë Nerës Ai është mjaft i dashur dhe i pëlqyer nga të gjithë brezat, anë e mbanë trojeve shqiptare. Është fjala për këngëtarin e mirënjohur të skenës muzikore, Sabri Fejzullahun, i cili...

Sabriu ka dy fjalë për t’i thënë bashkëshortes

para 7 muajve - RTV 21

Sabriu i lumtur pranë Nerës Ai është mjaft i dashur dhe i pëlqyer nga të gjithë brezat, anë e mbanë trojeve shqiptare. Është fjala për këngëtarin e mirënjohur të skenës muzikore, Sabri Fejzullahun, i cili...

Leonora Jakupi shfaqet mahnitëse e veshur me fustan të bardhë

para 7 muajve - GazetaBlic

Lenora Jakupi padyshim është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja nga Drenica e cila numëron një numër të madh hitesh gjithmonë vlerësohet edhe për paraqitjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK