http://kariera.mk

A e keni ditur që këta të famshëm kanë binjakë?

para 7 muajve - Prive

Bota e showbizit është e mbushur me binjakë të famshëm, qofshin Dylan dhe Cole Sprouse ose Mary-Kate dhe Ashley Olsen. Binjakët duket se e kanë atë kualitet të yllit. Në fakt, ka shumë të famshëm që me...

N’drrimi i natës me Alaudin Hamitin nis sezonin me Mozzik

para 7 muajve - Prive

Nisi rrugëtimin në tregun mediatik shqiptar me 2 Nëntor të vitit 2015 si një alternativë e programeve që transmetohen në televizionet tona. Një format që solli frymë të re tek publiku, NIN me Alaudin Hamitin...

Mozzik lanson këngën e shumëpritur “Dhelper Dinake”

para 7 muajve - Prive

Reperi Mozzik më në fund ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes nga Loredana. ‘Dhelpër dinake’ titullohët kënga e cila është shkruar nga vetë reperi ndërsa produksioni i të cilës është...

Mozzik lanson këngën e shumë pritur “Dhelper Dinake”

para 7 muajve - Prive

Reperi Mozzik më në fund ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes nga Loredana. ‘Dhelpër dinake’ titullohët kënga e cila është shkruar nga vetë reperi ndërsa produksioni i të cilës është...

Adelina nervozohet keq nga kjo këngëtare: Paralajmëron edhe gjyqin

para 7 muajve - Prive

Një ripërpunim i këngës ‘Shko n’rrs’ nga Albina Kelmendi duket ta ketë nervozuar shumë Adelina Ismailin. Këngëtarja e hitit të viteve 2000 e ka shpërndarë versionin e koleges në Instagram me një mbishkrim...

Mozzik reagon pasi Specialja ftoi Kadri Veselin

para 7 muajve - Prive

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një konference për media ku ka thënë se do të paraqitet pranë kësaj gjykate më...

Stresi sërish me lajm të mirë për fansat

para 7 muajve - Prive

Stresi nuk po ndalet. Reperi nga Shqipëria sapo paralajmëroi një këngë të re përmes llogarisë së tij në Instagram. Projekti muzikor do të quhet “Zemrën maje”. Muajin e kaluar, artisti njoftoi se për çdo...

Projekti i ri muzikor i Kidës po vjen më shpejtë se që e keni menduar

para 7 muajve - Prive

Një muaj më parë Kida kishte nisur punën për këngën e re. Këngëtarja shumë e dashur nga publikur shqiptar, zbuloi përmes rrjetit social instagram se një projekt i ri muzikor vjen mbrenda një jave. Ajo...

Për çfarë u pendua Eliza Hoxha?

para 7 muajve - Prive

Këngëtarja e njohur shqiptare, tani pjesë e politikës, Eliza Hoxha, ka treguar disa gjëra rreth vetes përmes rubrikës “Qitja pikën” në emisionin Prive. Ajo tregoi për çfarë u pendua, çka e dëshpëron dhe...

Kim Kardashian zgjedh fjalët më të bukura për ditëlindjen e nënës

para 7 muajve - Prive

Sot feston ditëlindjen Kris Jenner. Në këtë ditë të rëndësishme për të, ajo mori urimin më të veçantë nga vajza e madhe – Kim Kardashian. Kjo e fundit hyri në Instagram për të postuar një fotografi me...

Selena Gomez feston një moment historik në karrierën e saj

para 7 muajve - Prive

Është vërtet një javë e lumtur për yllin e pop-it, Selena Gomez. Ajo po arrin suksese të reja në karrierë pas publikimit të këngëve të saj të fundit. Të hënën, kënga e re e saj “Lose You to Love Me “ u...

Edhe një i famshëm i bashkohet për herë të parë Instagramit

para 7 muajve - Prive

Mattheë McConaughey më në fund i është bashkuar Instagramit dhe kjo ndodhi në ditëlindjen e tij të 50-të. Postimi i parë i aktorit të famshëm është një video që flet për hyrjen në mediat sociale për herë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK