http://kariera.mk

FOTO/ Einxhel Shkira shijon hakmarrjen pasi e rrahu Kejvina: K*rvë udhë…

para 7 muajve - Lexo

Moderatorja Einxhel Shkira po shijon hakmarrjen pas shoqërimit në polici të Kejvina Kthellës. Në një postim të bërë në rrjetet sociale, moderatorja ka publikuar një shprehje me anë të së cilës ‘i uron’...

“Nuk kërkoj hakmarrje”/ Kejvina merret në pyetje për telefonatat me Rrajën, Einxhel Shkira ka një mesazh: Rrugë të mbarë ku*vë

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE Ditën e djeshme ‘BalkanWeb’ zbuloi se modelja e njohur shqiptare kishte miqësi me Redjan Rrajën, i arrestuar pak ditë më parë si i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj. E kjo miqësi...

Einxhel Shkira shpërthen ndaj gazetarëve

para 7 muajve - Lajm

Einxhel Shkira fyen mediat që e keq interpretuan postimin e saj. Tashmë dihet konflikti i Eixhelit me Kejvina Kthellën, dhe pasi kjo e fundit u ftua nga prokuroria për hetimet ndaj vrasjes së një të riu,...

“Rrugë të mbarë ku*vë”! Kejvina u mor në pyetje për telefonatat me Redjan Rrajën, Einxhel Shkira bën postimin

para 7 muajve - Gazeta Express

Emri i bukuroshes Kejvina Kthella përbën sërish lajm por këtë herë jo në ato rozë, por në njoftimet e kronikës, pasi vajza e njohur showbiz-it shqiptar, që është edhe pjesë e modelingut, është zbuluar...

Të ‘fortat’ e Tiranës – Pasi u rrahën, tani Einxhel Shkira ka disa fjalë drejtuar Kejvina Kthellës?

para 7 muajve - GazetaBlic

Ditë më parë në media u raportua se Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë përleshur me moderatoren Einxhel Shkira, shkruan GazetaBlic. Sherri ka degjeneruar në përleshje fizike, ndërsa ngjarja ka ndodhur...

“Rrugë të mbarë k****”, ish-moderatorja e 'Top Channel' reagon për mesazhin që u tha se i dërgoi Kejvinës pasi ajo u mor në pyetje për atentatin ndaj prokurorit Ndoja: Do ju gjej emrat një e nga një!

para 7 muajve - Sot News

Sherri i bujshëm mes moderatores Einxhel Shkira dhe modeles Kejvina Kthella po komentohet gjerësisht në rrjetet sociale. Madje një postim në Instagram i moderatores ditën e djeshme është interpretuar nga...

Pasi e rrahu Kejvina, moderatorja shqiptare i përgjigjet: “Ku*vë rrugë të mbarë”

para 7 muajve - Insajderi

Moderatorja Einxhel Shkira po shijon hakmarrjen tashmë që modelja që e rrahu poshtë pallatit të saj, Kejvina Kthella ka përfunduar në prokurori në lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Pak javë...

Udhëtim të mbarë ku*vë/ Einxhel Shkira befason me postimin e saj pas sherrit me Kejvinën…

para 7 muajve - Standard

Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm për...

“Rrugë të mbarë ku*vë”, ish-shoqja sulmon Kejvina Kthjellën pas marrjes në polici për atentatin ndaj Arjan Ndojit

para 7 muajve - Gazeta Tema

Kejvina Kthjella është marrë në pyetje një ditë më parë në polici, pasi kishte pasur telefonata të shumta me Redjan Rrajën. Dyshohet se ajo është e lidhur me këtë të fundit, duke u nisur nga telefonatat...

“Rrugë të mbarë k***”, Kejvina Kthella u mor në pyetje nga Policia për telefonatat me Redjan Rrajën, ish moderatorja e njohur bën reagimin e papritur pasi e rrahu poshtë pallatit

para 7 muajve - Sot News

Kejvina Kthella është bërë sërish lajm ditën e djeshme, por këtë herë jo në ato rozë.Në njoftimet e kronikës ajo është zbuluar se kishte miqësi me Redjan Rrajën, i arrestuar pak ditë më parë si i dyshuar...

Kunja për Kejvinën? Einxhel Shkira: “Do ju gjej një e nga një!”

para 7 muajve - Blitz

Pas lajmit se Kejvina Kthella u mbajt në pyetje mbi 10 orë në Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë , lexo këtu: http://blitz.al/showblitz/thuhet-se-pooor/kejvina-kthella-10-ore-ne-pyetje-ne-prokori-i-sekuestrohet-edhe-telefoni...

U fol shumë për përplasjen e saj me Kejvinën, Einxhel Shkira shpërthen ndaj gazetarëve

para 7 muajve - Periskopi

Einxhel Shkira fyen mediat që e keqinterpretuan postimin e saj. Tashmë dihet konflikti i Eixhelit me Kejvina Kthellën, dhe pasi kjo e fundit u ftua nga prokuroria për hetimet ndaj vrasjes së një të riu,...

Pasi tha “Udhëtim të mbarë kur*vë”/ Einxhel shfajësohet në Instagram: “Gazetarë idiot, do ju gjej emrat një e nga një!”

para 7 muajve - Lexo

Një postim i moderatores Einxhel Shkira mbrëmjen e djeshme është interpretuar si një mesazh i saj ndaj Kejvina Kthellës. Kjo e fundit u shoqërua në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku u mor në pyetje në...

"Rrugë të mbarë k*rvë", Einxhel Shkira pendohet për deklaratën ndaj Kejvinës (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella . Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm për...

Kejvina në polici për atentatin ndaj Ndojës, Einxhel Shkira: Rrugë të mbarë kurvë…

para 7 muajve - 24 ore

Kejvina Kthjella është marrë në pyetje një ditë më parë në polici, pasi kishte pasur telefonata të shumta me Redjan Rrajën. Dyshohet se ajo është e lidhur me këtë të fundit, duke u nisur nga telefonatat...

“Udhëtim të mbarë kur*ë!” Pasi u rrah, Einxhel ‘gëzohet’ për ndalimin e Kejvina Kthellës

para 7 muajve - Gazeta Express

Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm për...

“Udhëtim të mbarë kur*ë!” Pasi u rrah, Einxhel ‘gëzohet’ për ndalimin e Kejvina Kthellës

para 7 muajve - Shprehja

Shkira pati një përplasje të fortë pak ditë më parë me Kthellën që sipas disa portaleve arriti deri në përplasje fizike. Në një postim të bërë në rrjetet sociale, Shkira ka publikuar një shprehje që duket...

Përfundoi në polici pas lidhjes me Rrajën, Einxhel Shkira hakmerret haptas ndaj Kejvinës

para 7 muajve - Albeu

Moderatorja Einxhel Shkira po shijon hakmarrjen tashmë që modelja që e rrahu poshtë pallatit të saj, Kejvina Kthella ka përfunduar në prokurori në lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Pak javë...

I dolën mesazhet me autorin e atentatit, Kejvina: S?mbaj njeri me sufllaqe

para 7 muajve - Albeu

Nuk janë të pakta modelet dhe moderatoret që kanë përfunduar në lidhje me njerëz me probleme kriminale. I tillë është edhe rasti i modeles Kejvina Kthella e cila sot përfundoi në polici pas zbulimit të...

“Udhëtim të mbarë kur*ë!” Pasi u rrah, Einxhel ‘gëzohet’ për ndalimin e Kejvina Kthellës

para 7 muajve - Tetova Sot

Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm për...

S’mbaj njeri me sufllaqe”/ I dolën mesazhet me “Darën” e Krujës, por çfarë thoshte Kejvina 2 javë më parë

para 7 muajve - Lexo

Partneri ideal i Kejvina Kthellës, modeles që sot doli para grupit hetimor pasi emri i saj doli në mesazhet e Redjan Rrajës, të arrestuarin si autor të atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja, është një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK