http://kariera.mk

Për një fytyrë të pastër dhe të freskët ndiqni këto këshilla

para 7 muajve - The Prestige

Një regjim i mirë gjatë natës, mund të bëj mrekulli për lëkurën tuaj. Është koha perfekte për të riparuar qelizat e dëmtuara të lëkurës dhe për ‘ta përkëdhelur’ atë pas një dite stresuese. Më poshtë ju...

Çfarë i ndodh lëkurës nëse nuk vendosni make up për pak kohë?

para 7 muajve - The Prestige

Nëse duhet të ndërpresësh për pak ditë ose një javë makeup-in, nuk është që fytyra të marrë frymë, sepse fytyra as nuk merr. Kjo është sepse je duke përdorur makeup-in e gabuar ose nuk po e lan fytyrën...

Kujdes mos flini pa e pastruar grimin

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Epo pranojeni, një herë apo më shumë, të gjithëve u ka ndodhur. Disa sepse nuk i mbanit dot më sytë hapur, ca sepse ajo gota e fundit e verës edhe mund të kursehej…me t’u kthyer në shtëpi, gjëja e vetme...

Si të dukeni bukur pa makeup

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Closeup of a beautiful brunette woman with green eyes isolated on white background Çka duhet të përdorni për të pasur një fytyrë të bukur edhe pa makeup? Shumica e vajzave vendosin makeup për shkak që...

Si ta bëjmë make-up-in sipas ngjyrës së lëkurës?

para 7 muajve - The Prestige

Aplikimi i pudrës së fytyrës është baza e një make up-i të bukur dhe perfekt. Nëse do të shohim lëkurën, do të vërejmë nuancat e ndryshme që dallojnë nga njëri tjetri. Lëkura jonë në përgjithësi përfaqëson...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK