http://kariera.mk

Si të bëheni të pasur me pak veprime

para 7 muajve - Albeu

1. Universiteti: ndiqni rrugën tuaj, por shihni tregun Nuk ka dyshim se të qenët të diplomuar ju ndihmon shumë. Sepse avantazhet në krahasim me ata që nuk kanë kryer studimet, janë tepër të mëdha. Por...

Si të bëheni të pasur me pak veprime

para 7 muajve - Tetova Sot

1. Universiteti: ndiqni rrugën tuaj, por shihni tregun Nuk ka dyshim se të qenët të diplomuar ju ndihmon shumë. Sepse avantazhet në krahasim me ata që nuk kanë kryer studimet, janë tepër të mëdha. Por...

Tre shenjat më me fat për sot, e premte 8 nëntor 2019

para 7 muajve - Bota.al

DASHI Të dashur miq të Dashit, shenja juaj pritet të ketë një ditë mjaft pozitive dhe në përgjithësi një fundjavë të kënaqësisë dhe qëllimeve të mëdha për t’u arritur, falë tranzitit në shenjë të Hënës....

Jeni beqar, ja shenjat e horoskopit që do bëhen çift deri në fund të vitit

para 7 muajve - Koha.mk

Demi Do të ndodhë kur më së paku prisni. Ai person do të shfaqet vetë dhe do ta pushtojë zemrën tuaj. Kjo nuk do të jetë romancë e zakonshme, do të shndërrohet në diçka shumë të madhe. Virgjëresha Te ju...

Jeni beqar, ja shenjat e horoskopit që do bëhen çift deri në fund të vitit

para 7 muajve - Vizion Plus

Demi Do të ndodhë kur më së paku prisni. Ai person do të shfaqet vetë dhe do ta pushtojë zemrën tuaj. Kjo nuk do të jetë romancë e zakonshme, do të shndërrohet në diçka shumë të madhe. Virgjëresha Te ju...

Horoskopi i datës 8 nëntor 2019

para 7 muajve - RTV 21

Dashi Qielli sot do jetë gri dhe rrezet e diellit do e kenë të vështirë të depërtojnë. Probleme serioze nuk priten, por as ndonjë emocion i madh. Ju të dashuruarit do keni një ditë ndryshe nga sa e prisnit....

Tri shenja horoskopi të cilat deri në fund të vitit do ta gjejnë shpirtin binjak

para 7 muajve - Gazeta Express

Mbase yjet vërtet takimin tuaj vendimtar e kanë shtyrë mu për këtë kohë Kjo vjeshtë dhe ky dimër për disa pjesëtarë të Zodiakut do të jenë në shenjë dashurie Ata të cilët kanë pritur dhe pyetur kur do...

Tri shenja horoskopi të cilat deri në fund të vitit do ta gjejnë shpirtin binjak

para 7 muajve - Lexo

Mbase yjet vërtet takimin tuaj vendimtar e kanë shtyrë mu për këtë kohë Kjo vjeshtë dhe ky dimër për disa pjesëtarë të Zodiakut do të jenë në shenjë dashurie Ata të cilët kanë pritur dhe pyetur kur do...

Dy shenjat me fat për sot, e enjte 7 nëntor 2019

para 7 muajve - Lexo

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI- Ka ardhur koha të kënaqni veten sot. Dëgjoni vetëm zemrën dhe mos mendoni për asnjë gjë tjetër. Për ju që jeni në një lidhje gjithçka do ndodhë si...

Tri shenja horoskopi të cilat deri në fund të vitit do ta gjejnë shpirtin binjak

para 7 muajve - Periskopi

Mbase yjet vërtet takimin tuaj vendimtar e kanë shtyrë mu për këtë kohë Kjo vjeshtë dhe ky dimër për disa pjesëtarë të Zodiakut do të jenë në shenjë dashurie. Ata të cilët kanë pritur dhe pyetur kur do...

Horoskopi 5 nëntor 2019, shenjat me lajme të këqija

para 7 muajve - Albeu

Dashi Ju pret një ditë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës do ju duhet të debatoni me dikë, gjë që mund të ndodhë edhe në raportin në çift. Mundohuni që të rrini të qetë, të analizoni mirë gjërat dhe...

Horoskopi e martë, 5 nëntor 2019!

para 7 muajve - Vizion Plus

Dashi Venusi garanton më shumë qetësi në marrëdhënien e çifteve dhe sjell pasion në marrëdhëniet që kanë njëfarë krize. Për ata që duan të kapërcejnë cdo keqkuptim, kjo është koha e duhur. Beqarët do të...

Parashikimi i horoskopit, njihuni me shenjat që do të kenë një ditë të zezë sot

para 7 muajve - Sot News

Dashi-Një ditë pak nervoze, ku mund të duhet të grindeni me dikë, me siguri edhe në çift do të duhet të përballeni me një çështje. Mundohuni të jeni të kujdesshëm, t’i analizoni gjërat mirë, keni disa...

38 mendime të nxjerra nga jeta nga një grua 90-vjeçare

para 7 muajve - Ekonomia Online

 Kjo është diçka që duhet të lexojmë të paktën një herë në javë! Për të festuar ditelindjen, Regina Brett shënoi disa thënie që i mësoi jeta. Janë thëniet më të kërkuara që ajo ka shkruar ndonjëherë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK