http://kariera.mk

Leonora Jakupi me dedikim emocional ndaj nënës së saj: Ti je dhe do mbetesh dashuria ime më e madhe

para 7 muajve - Telegrafi

Foto: Leonora Jakupi/Instagram

Leonora Jakupi me dedikim emocional ndaj nënës së saj: Ti je dhe do mbetesh dashuria ime më e madhe

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, e ka treguar shumë herë është shumë e lidhur me familjarët e saj. E premtja ka qenë një ditë tejet e veçantë për këngëtaren, kjo pasi nëna e saj feston ditëlindjen....

Leonora Jakupi me dedikim emocional ndaj nënës së saj: Ti je dhe do mbetesh dashuria ime më e madhe

para 7 muajve - Arbresh

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, e ka treguar shumë herë është shumë e lidhur me familjarët e saj. E premtja ka qenë një ditë tejet e veçantë për këngëtaren, kjo pasi nëna e saj feston ditëlindjen....

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje: Pa dashurinë tënde, asnjë dashuri tjetër nuk do të kishte kuptim

para 7 muajve - Zhurnal

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Leonora Jakupi pasi nëna e saj po feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi të nënës,...

Urimi prekës i Leonora Jakupit për nënën: “Do mbetesh dashuria ime ma e madhe”,

para 7 muajve - OraInfo

“Do mbetesh dashuria ime ma e madhe”, urimi prekës i Leonora Jakupit për nënën Sot feston datëlindjen njëra nga gratë më të njohura në vendin tonë. Bëhet fjalë për nënën e Leonora Jakupit, e cila u bë...

Leonora Jakupi me dedikim të veçantë për nënën e saj

para 7 muajve - Insajderi

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, ajo njihet për hite të shumta gjatë karrierës së saj. Kohet e fundit Leonora nuk ka qenë edhe shumë aktive në muzikë, projektet...

Leonora fjalë të mëdha nënës për ditëlindje

para 7 muajve - Lajm

Në familjen e Leonorës sot ka festë. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një fotografie që ka lëshuar në Instagram. Për ditëlindjes e nënës ajo ka zgjedhur fjalët më domethënëse, duke ia shprehur...

“Do mbetesh dashuria ime ma e madhe”, urimi prekës i Leonora Jakupit për nënën

para 7 muajve - RTV 21

Festë në familjen Jakupi Sot feston datëlindjen njëra nga gratë më të njohura në vendin tonë. Bëhet fjalë për nënën e Leonora Jakupit, e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pasi ishte përkrah këngëtares...

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje: Pa dashurinë tënde, asnjë dashuri tjetër nuk do të kishte kuptim

para 7 muajve - GazetaBlic

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Leonora Jakupi pasi nëna e saj po feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi të nënës,...

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje: Pa dashurinë tëndë, asnjë dashuri tjetër nuk do të kishte kuptim

para 7 muajve - GazetaBlic

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Leonora Jakupi pasi nëna e saj po feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi të nënës,...

Urimi i Leonora Jakupit: Ti je dashuria më e madhe që kam!

para 7 muajve - Gazeta Observer

Leonora Jakupi e ka uruar nënën e saj për ditëlindje. Me një urim plot ndjenja në Instagram, këngëtarja nga Drenica zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën e saj. “O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra ditëlindjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK