http://kariera.mk

Flori Mumajesi vjen me këngën “Thjesht të du”

para një jave - Klan Kosova

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Flori Mumajesi, ka publikuar këngën e tij më të re, transmeton Klan Kosova. Kënga “Thjesht të du” brenda pak orëve në kanalin Youtube ja marrë mijëra klikime. Muzika është...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

para një jave - Aktuale

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës. Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

para një jave - Gazeta Express

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i...

Rikthehet fuqishëm Flori Mumajesi, publikon baladën më të bukur për të dashuruarit(

para një jave - Albeu

Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur, Flori Mumajesi është një prej emrave më të dashur për publikun shqiptar. Ai gjithmonë ka tërhequr pas vetes mijera fansa duke vjedhur zemrën e tyre me anë të vokalit...

FOTO-VIDEO/ Flori Mumajesi rikthehet më ‘fuqishëm’ se kurrë…

para një jave - Standard

Pas disa muajsh mungesë, Flori Mumajesi rikthehet me një baladë. “Thjesht të du” është balada që shumë fansa e kanë pritur me pozitivitet. Kjo këngë ka qenë kartolinë dasme, për një çift. Kështu ka thënë...

Flori Mumajesi vjen me këngën “Thje sht të du”

para një jave - Tetova1

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Flori Mumajesi, ka publikuar këngën e tij më të re, transmeton Klan Kosova. Kënga “Thjesht të du” brenda pak orëve në kanalin Youtube ja marrë mijëra klikime. Muzika është...

Flori Mumajesi vjen me “Thjesht të du”

para një jave - Koha.net

Këngëtari Flori Mumajesi, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, të quajtur “Thjesht të du”. Muzika është komponuar nga këngëtari, gjithashtu edhe teksi i këngës është shkruar nga vet ai. Video është punuar nga Vello.

Flori publikon këngën “Thjeshtë të du”

para një jave - OraInfo

Flori ka sjell një këngë të re. Flori Mumajesi është rikthyer me një tjetër baladë prekëse siç dinë vetëm ai. Kantautori ka publikuar këngën ‘Thjeshtë të du’ e cila ka një histori të bukura dhe reale prapa...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

para një jave - Tetova Sot

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i...

Flori Mumajesi publikon këngën e re “Thjesht të du”

para një jave - Sinjali

Kantautori i njohur shqiptar Flori Mumajesi, ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Thjesht të du” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, në të cilin shfaqet dasma e biznismenit...

“Thjesht të du” thotë Flori Mumajesi

para një jave - RTV 21

U publikua kënga e re Kantautori i mirënjohur shqiptar, Flori Mumajesi solli këngën e re “Thjesht të du”. Kënga është një dedikim i bukur dashurie, që u përcoll me një klip të veçantë. Për tekstin dhe...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

para një jave - Infokusi

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i...

Dardan Gjinolli publikon këngën e re “Ëndrra”

para një jave - Sinjali

Këngëtari i njohur shqiptar Dardan Gjinolli, ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Ëndrra” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali. Për tekstin dhe muzikën...

Publikohet kënga “Ëndrra” nga Dardan Gjinolli

para një jave - RTV 21

Një këngë e veçantë nga ish-vokalisti i “Machiato Band” Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Dardan Gjinolli publikoi këngën e re “Ëndrra”. Kënga erdhi e shoqëruar me videoklip, për të cilin u përkujdes “Loni...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

para një jave - Zyrtare

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës. Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

para një jave - Republika

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i...

Flori Mumajesi rikthehet fuqishëm, kujt i dedikohet ‘Thjesht të du’?

para një jave - Fakti Ditor

Flori Mumajesi është rikthyer me një tjetër baladë prekëse siç dinë vetëm ai. Kantautori ka publikuar këngën ‘Thjeshtë të du’ e cila ka një histori të bukura dhe reale prapa vetës, shkruan Indeksonline....

Flori Mumajesi publikon këngën e re “Thjesht të du”

para një jave - Arbresh

Kantautori i njohur shqiptar Flori Mumajesi, ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Thjesht të du” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, në të cilin shfaqet dasma e biznismenit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK