http://kariera.mk

Ende pa u bërë 24 orë nga publikimi, Mozzik arrin suksesin e parë me “Dhelpër dinake”

para 7 muajve - Lajm

Në orët e para të ditës së sotme, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re me titull “Dhelpër Dinake”, shkruan lajmi.net. Reperi, kësaj kënge ia ka shoqëruar edhe videoklipin, ndërsa pranoi komente pozitive...

I ra nga Kina, por Noizy sapo zbuloi si i ka punët me Mozzik (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur Mozzik këngën e tij më të re, të titulluar ‘Dhelpër dinake’. Ndonëse ky projekt i ri muzikor ka vetëm 16 orë që është hedhur në kanalin e Youtubit, ka marrë një numër...

“Hiqmu qafe…”, më në fund ‘shprehet’ Mozzik dhe thotë arsyen e vërtetë të ndarjes nga Loredana

para 7 muajve - Lexo

Prej kohës çifi Mozzik-Loredana janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre. Që prej nuk janë më bashkë, ata nuk i kanë ndalur ‘kunjat’ në adresë të njëri-tjetrit. Loredana ishte e para që...

Mozzik publikon këngën e re, fansat dedikim Loredanës

para 7 muajve - Alsat-M

Reperi Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re ‘Dhelpër Dinake’ gjatë mbrëmjes, por diskutimi për klipin e këngën vazhdojnë edhe sot. Kënga më e fundit e tij erdhi pas ndarjes nga Loredana dhe fansat...

Nga “Madam” në “Dhelpër dinake”! Fansat e Mozzik janë të bindur që kënga e re është për Loredanën

para 7 muajve - Lexo

Reperi Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes nga partnerja Loredana. Kënga titullohet “Dhelpër dinake” dhe është shkruar nga vetë reperi, ndërsa produksioni nga Rzon. Videoklipi...

Mozzik - Dhelper Dinake

para 7 muajve - 10minuta

Mozzik - Dhelper Dinake (Official Video), kenga me e re e reperit Mozzik eshte lansuar. projekti i ri mban titullin "Dhelper Dinake" dhe vjen eksluzive ne Youtube ne kanalin perosnal te reperit MOZZIK....

Mozzik publikon këngën ‘Dhelpër dinake’, të gjithë janë të bindur se i dedikohet Loredanës

para 7 muajve - Gazeta Express

Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes me Loredanën. Reperi Mozzik ka publikuar me videoklip këngën që po e lajmëron tash e sa kohë. Ai këngës i ka lënë titullin ‘Dhelpër Dinake’...

I tha të gjitha: Mozzik zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Loredana

para 7 muajve - Albeu

Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave muajt e fundit. Ndarjen e bëri publike vetë Loredana e cila e quajti veten nënë beqare dhe deklaroi se do e vazhdojë vetëm turneun...

Si për inat, Loredana bën këtë veprim ndaj Mozzik pasi ai publikoi këngën “Dhelpër dinake”

para 7 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë me të shënuar ora 23:59 Mozzik lansoi projektin e tij më të ri të cilin ka dy javë që e ka paralajmëruar, shkruan GazetaBlic. “Dhelpër dinake” mban titullin kënga, tekstin e së cilës e ka shkruar...

Mozzik publikoi këngën “Dhelpër dinake”

para 7 muajve - Sinjali

Rep-artisti shumë i përfolur shqiptar Mozzik, publikoi projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Dhelpër dinake” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali. Tekstin e ka shkruar...

Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”, dedikim për Loredanën?!

para 7 muajve - Insajderi

Reperi i njohur, Mozzik sapo ka lansuar projektin e tij më të ri. Kënga e cila mban titullin “Dhelpër Dinake”, është realizuar edhe me videoklip. Kënga flet për një lidhje dashurie e cila nuk ka funksionuar...

Mozzik publikon këngën ‘Dhelpër dinake’, të gjithë janë të bindur se i dedikohet Loredanës

para 7 muajve - Shprehja

Reperi Mozzik ka publikuar me videoklip këngën që po e lajmëron tash e sa kohë. Ai këngës i ka lënë titullin ‘Dhelpër Dinake’ dhe vazhdimisht e ka paralajmëruar me shumë figura të dhelprave të postuara...

Mozzik publikon këngën e re

para 7 muajve - Aktuale

Mozzik ka lansuar ‘Dhelper dinake’. Mozzik kishte kohë që po paralajmëronte se kënga e re do publikohet këtë javë. Ai gjatë orëve të natës ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube, këngën ‘Dhelpër...

Mozzik publikon këngën e re

para 7 muajve - Zhurnal

Mozzik ka lansuar ‘Dhelper dinake’.Mozzik kishte kohë që po paralajmëronte se kënga e re do publikohet këtë javë, shkruan lajmi.net.Ai gjatë orëve të natës ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube,...

Mozzik lanson këngën “Dhelpër dinake”

para 7 muajve - Telegrafi

Mozzik (Foto: Instagram/mozzik)

Si për inat, Loredana bën këtë veprim ndaj Mozzik pasi ai publikoi këngën e re

para 7 muajve - Gazeta Observer

Mbrëmë me të shënuar ora 23:59 Mozzik lansoi projektin e tij më të ri të cilin ka dy javë që e ka paralajmëruar, shkruan GazetaBlic. “Dhelpër dinake” mban titullin kënga, tekstin e së cilës e ka shkruar...

Mozzik publikon këngën e re

para 7 muajve - GazetaBlic

Mozzik ka lansuar ‘Dhelper dinake’. Mozzik kishte kohë që po paralajmëronte se kënga e re do publikohet këtë javë, shkruan lajmi.net. Ai gjatë orëve të natës ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube,...

Nga “Madam” në “Dhelpër dinake”, të gjithë janë të bindur se kënga e re e Mozzik i dedikohet Loredanës

para 7 muajve - Blitz

Ende pa u publikuar titulli “Dhelpër dinake” e këngës më tvre të Mozzik ngjalli kuriozitete dhe u përkufizua si një dedikim ndaj ish-partneres së tij, Loredana Zefi. Në mesantë në llogarinë e tij në Youtube,...

Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”

para 7 muajve - Fakti Ditor

Reperi i njohur, Mozzik sapo ka lansuar projektin e tij më të ri. Kënga e cila mban titullin “Dhelpër Dinake”, është vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline. Kënga flet për një lidhje dashurie...

Mozzik publikon këngën e re ‘Dhelper dinake’

para 7 muajve - Arbresh

Reperi shumë i perfolur, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re ‘Dhelper dinake’. Kjo këngë vjen pas spekulimeve për ndarjen e Mozzikut nga bashkëshortja e tij, Loredana Zefi, shkruan portali arbresh.info...

Mozzik lanson projektin Dhelper dinake’

para 7 muajve - Periskopi

Mozzik ka lansuar ‘Dhelper dinake’. Mozzik kishte kohë që po paralajmëronte se kënga e re do publikohet këtë javë, shkruan lajmi.net. Ai gjatë orëve të natës ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube,...

Mozzik publikoi projektin “Dhelpër dinake”

para 7 muajve - RTV 21

Kënga e re nga Mozzik Rep-artisti i mirënjohur shqiptar, Mozzik sapo publikoi projektin e tij të ri muzikor, të titulluar “Dhelpër dinake” të cilin e ka paralajmëruar ditë më parë , shkruan rtv21.tv Për...

Mozzik: E kom ditë prej asaj nate, dikush në mes na hyri!

para 7 muajve - GazetaBlic

Ka afro dy javë që reperi Mozzik ka paralajmëruar projektin e ri, shkruan GazetaBlic. “Dhelpën dinake” titullohet kënga më e re e Mozzik të cilën ai sapo e ka publikuar në kanalin e tij në Youtube. Këtë...

Mozzik para se të publikojë projektin e ri ka një pyetje interesante!

para 7 muajve - GazetaBlic

Reperi Mozzik sot do të lansoj projektin e ti më të ri. Kënga mban titullin ‘ Dhelpër dinake ‘, shkruan GazetaBlic . Ai sapo ka postuar një foto në Instastory,  ka pyetur fansat e tij se çka do të ndodh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK