http://kariera.mk

Sabriu e Leonora sjellin këngën “Simpatia e Shkollës”

para 7 muajve - Aktuale

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të re “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për...

E “kallin” Sabria e Leonora me “Simpatia e Shkollës”

para 7 muajve - Gazeta Express

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat...

Sabria e Leonora lansojnë këngën e “Simpatia e Shkollës”

para 7 muajve - Tetova Sot

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat...

E “kallin” Sabria e Leonora me “Simpatia e Shkollës”

para 7 muajve - Infokusi

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikojnë këngën e re “Simpatia e shkolles”

para 7 muajve - Telegrafi

Foto: Leonora Jakupi/Instagram

“Simpatia e shkollës” nga Sabria dhe Leonora hiti i këtij viti

para 7 muajve - Lajm

Simpatia e shkollës” më në fund vjen nga dy ikonat e muzikës shqiptare. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të parë, shkruan Kosovarja. Pas një paralajmërimi e një pritje...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - GazetaBlic

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor. Dyshja sapo kanë publikuar këngën...

“Simpatia e shkollës”- Këngë e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - OraInfo

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi janë bashkuar për projektin e tyre të fundit. “Simpatia e shkollës” është kënga që bëri bashkë dyshen, përcjell ORAinfo. Ata kanë paralajmëruar para pak ditëve këngën...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikojnë këngën e re”Simpatia e shkollës”

para 7 muajve - Sinjali

Dy këngëtarët e mirënjohur shqiptarë Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi, kanë publikuar projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Simpaita e shkollës” dhe është publikuar e shoqëruar me video, transmeton...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora publikuan këngën “Simpatia e shkollës”

para 7 muajve - RTV 21

Publikohet bashkëpunimi i Sabirut dhe Leonorës Dy këngëtarët e mirënjohur dhe mjaft të pëlqyer nga publiku, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikuan bashkëpunim e tyre të titulluar  “Simpatia e shkolles”....

E “kallin” Sabria e Leonora me “Simpatia e Shkollës”

para 7 muajve - Arbresh

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - Tetova1

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - Fakti Ditor

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - Gazeta Observer

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo...

Leonora takohet me Sabri Fejzullahun, beli i saj mori gjithë vëmendjen

para 7 muajve - OraInfo

Ajo është një prej këngëtareve më të njohura kosovare. Leonora Jakupi është shumë e pëlqyer si për karrierën e saj si këngëtare ashtu edhe për paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo. Ajo është përherë në qendër...

Kjo është data kur publikohet kënga e Sabri Fejzullahut me Leonora Jakupin

para 7 muajve - Zhurnal

Këngëtari legjendar i muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu njihet për karrierën e tij të bujshme muzikore. Ai edhe pse tashmë në moshë, vazhdon të jetë shumë aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore....

Përse të gjithë po merren me Leonora Jakupin sot?

para 7 muajve - Blitz

Leonora Jakupi postoi një foto me Sabri Fejzullahun. Deri këtu gjithçka në rregull. Këngëtarja e njohur shihej të mbante veshur një fustan të zi i cili e bënte të dukej tepër sharmante. Edhe deri këtu...

Në bashkëpunim me këngëtarin e njohur, Leonora tregon kur lansohet kënga

para 7 muajve - Insajderi

Këngëtarët e njohur të skenës, janë bërë bashkë për një duet, Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu. “Simpatia e shkollës” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të publikohet të premten, në ora 18:00....

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu sjellin të premten bashkëpunimin e ri

para 7 muajve - Alsat-M

Këngëtarët e njohur të skenës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi, janë bërë bashkë për një duet. “Simpatia e shkollës” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të publikohet të premten, në ora 18:00....

“Simpatia e Shkollës”

para 7 muajve - Ina

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu të premten do të lansojnë këngën e re me titull “Simpatia e Shkollës”. “Simpatia e shkolles” eshte kenga me e re te cilen do ta publikojme diten e premte ora 18:00 me...

Leonora tregon se si quhet kënga e saj e re me Sabri Fejzullahun

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Leonora Jakupi ka paralajmëruar që disa ditë se do të kthehet me një këngë të re E për këtë sonte këngëtarja ka treguar më shumë për këngën dhe a do të jetë ajo e vetme që do ta këndojë apo...

Leonora zbuloi se kur do të publikohet kënga me Sabri Fejzullahun

para 7 muajve - RTV 21

Kënga titullohet “Simpatia e shkolles” Dy këngëtarët e mirënjohur dhe mjaft të pëlqyer nga publiku, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi do të vijnë me bashkëpunim. Kënga titullohet “Simpatia e shkolles”,...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi në duet, vijnë me këngën “Simpatia e shkollës”

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtari legjendar i muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu njihet për karrierën e tij të bujshme muzikore. Ai edhe pse tashmë në moshë, vazhdon të jetë shumë aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore....

Kjo është data kur publikohet kënga e Sabri Fejzullahut me Leonora Jakupin

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtari legjendar i muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu njihet për karrierën e tij të bujshme muzikore. Ai edhe pse tashmë në moshë, vazhdon të jetë shumë aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore....

“Simpatia e shkollës” titullohet bashkëpunimi në mes të Sabri Fejzullahut dhe Leonora Jakupit

para 7 muajve - Lajm

Këngëtarja Leonora Jakupi nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ka njoftuar se kënga e saj e re është në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, shkruan lajmi.net. “Simpatia e shkollës” titullohet...

Leonora, një bukuri e vërtetë në veshje të bardha

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja Leonora Jakupi është bërë më e gjallë këto ditë Ajo duket se është në përgatitje për ta lansuar ndonjë këngë të re pak para festave të fundvitit. E derisa një ditë më parë kishte postuar një...

Leonora, një bukuri e vërtetë në veshje të bardha

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Leonora Jakupi është bërë më e gjallë këto ditë Ajo duket se është në përgatitje për ta lansuar ndonjë këngë të re pak para festave të fundvitit. E derisa një ditë më parë kishte postuar një...

Leonora, një bukuri e vërtetë në veshje të bardha

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja Leonora Jakupi është bërë më e gjallë këto ditë Ajo duket se është në përgatitje për ta lansuar ndonjë këngë të re pak para festave të fundvitit. E derisa një ditë më parë kishte postuar një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK