http://kariera.mk

Kida shfaqet ‘shpërthyese’ në klipin e projektit të ri

para 7 muajve - Prive

Këngëtarja Kida, ka paralajmëruar se është duke e realizuar një projekt të ri muzikor, transmeton Klan Kosova. Këngëtarja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë të ditur edhe emrin e...

Adelina Berisha paralajmëron projekt të ri muzikor

para 7 muajve - Prive

Adelina Berisha do të rikthehet më shpejtë se që keni menduar. Këngëtarja është në përgatitje të publikimit të këngës së re, e cila do të vie edhe me një videoklip Përmes një postimi në Instagram, bukuroshja...

Adelina nervozohet keq nga kjo këngëtare: Paralajmëron edhe gjyqin

para 7 muajve - Prive

Një ripërpunim i këngës ‘Shko n’rrs’ nga Albina Kelmendi duket ta ketë nervozuar shumë Adelina Ismailin. Këngëtarja e hitit të viteve 2000 e ka shpërndarë versionin e koleges në Instagram me një mbishkrim...

Ushtrimet fizike paskan dhënë efektin e dëshiruar tek Arilena Ara

para 7 muajve - Prive

Si një yll që pamjen e jashtme e ka goxha të rëndësishme, Arilena Ara tash e një kohë i kushton kujdes të veçantë edhe linjave trupore. Orët e ushtrimeve fizike nuk kalohen nga Arilena dhe kjo duket të...

Arilena nuk i ndahet palestrës

para 7 muajve - Lajm

Arilena Ara është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat tregon më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, së fundi postoi një fotografi, në të cilën edhe kësaj radhe u shfaq në palestër,...

Projekti i ri muzikor i Kidës po vjen më shpejtë se që e keni menduar

para 7 muajve - Prive

Një muaj më parë Kida kishte nisur punën për këngën e re. Këngëtarja shumë e dashur nga publikur shqiptar, zbuloi përmes rrjetit social instagram se një projekt i ri muzikor vjen mbrenda një jave. Ajo...

Edhe Adelina Tahiri në zi: Këngëtarja humb personin e afërt

para 7 muajve - Prive

Dita e sotme duket të ketë qenë e vështirë jo vetëm për Kaltrina Selimin, nëna e të cilës u nda nga jeta. Me një humbje të rëndë është përballur edhe këngëtarja tjetër, Adelina Tahiri. Përmes rrjeteve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK