http://kariera.mk

Zbulimi i pabesueshëm, skelete mamuthësh në kurthe njerëzish

para 7 muajve - Gazeta Express

Të paktën 14 skelete mamuthësh janë zbuluar në Meksikë, të ngecur në kurthe që kanë qenë ndërtuar nga njerëzit rreth 15 mijë vjet më parë. Dy gropa në Tultepek të kryeqytetit të Meksikës janë kurthet e...

FOTOT: Gjenden eshtrat e mamuthëve gjigantë, të vjetra mbi 10 mijë vjet

para 7 muajve - Gazeta Tema

Punëtorët e ndërtimit në veri të kryeqytetit meksikan, aksidentalisht zbuluan një vendqëndrim të rreth 800 eshtravenga të paktën 14 mamuthë ndërsa gërmonin një gropë plehrash. Kjo është gjetja më e madhe...

Zbulimi i pabesueshëm, skelete mamuthësh në kurthe njerëzish

para 7 muajve - Top Channel

Të paktën 14 skelete mamuthësh janë zbuluar në Meksikë, të ngecur në kurthe që kanë qenë ndërtuar nga njerëzit rreth 15 mijië vite më parë. Dy gropa në Tultepek të kryeqytetit të Meksikës janë kurthet...

Zbulimi i pabesueshëm, skelete mamuthësh në kurthe njerëzish

para 7 muajve - Koha.net

Të paktën 14 skelete mamuthësh janë zbuluar në Meksikë, të ngecur në kurthe që kanë qenë ndërtuar nga njerëzit rreth 15 mijë vjet më parë. Dy gropa në Tultepek të kryeqytetit të Meksikës janë kurthet e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK