http://kariera.mk

Ndiheni të trishtuar në ditët me shi? Shkenca tregon shkakun pse ndodh kjo

para 8 muajve - Lexo

Trupi juaj mund të reagojë ndaj motit në mënyra të ndryshme, në varësi të personit dhe personalitetit tuaj. Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin....

Pse ndihemi të trishtuar kur bie shi?! Sqaron shkenca

para 8 muajve - Arbresh

Trupi juaj mund të reagojë ndaj motit në mënyra të ndryshme, në varësi të personit dhe personalitetit tuaj. Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin....

Jeni të trishtuar në ditët me shi? Shkenca e tregon pse

para 8 muajve - Tetova Sot

Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin. Jashtë bie shi dhe bën ftohtë dhe do të jepje çdo gjë të qëndroje edhe 5 minuta më shumë në shtrat....

Shkenca tregon pse jeni të trishtuar në ditët me shi

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Trupi juaj mund të reagojë ndaj motit në mënyra të ndryshme, në varësi të personit dhe personalitetit të tij Skenë : Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në...

Jeni të trishtuar në ditët me shi? Shkenca e tregon pse

para 8 muajve - Koha Jone

Trupi juaj mund të reagojë ndaj motit në mënyra të ndryshme, në varësi të personit dhe personalitetit të tij Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në...

Jeni të trishtuar në ditët me shi, shkenca e tregoi arsyen

para 8 muajve - Portalb

Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin. Jashtë bie shi dhe bën ftohtë dhe do të jepje çdo gjë të qëndroje edhe 5 minuta më shumë në shtrat....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK