http://kariera.mk

Shenjat e zodiakut që nuk kthehen kurrë tek një ish i dashur

para 8 muajve - Opinion

Sipas astrologëve këto shenja të zodikuat nuk do të riktheheshin asnjëherë me një ish të dashur. Demi Të lindurit e shenjës së demit janë shumë të vendosur dhe nuk bëjnë kurrë kompromise të ulëta, me vlerat...

As mos e çoni nëpër mend, këto 6 shenja HOROSKOPI s’do i jepnin kurrë një shans të dytë ISH-it

para 8 muajve - Lexo

Nuk ka marrëdhënie perfekte që duket sikur kanë dalë nga ndonjë libër përrallash apo produksion i Disney-t, të gjitha historitë e dashurisë kanë ulje-ngritjet e tyre. Por sa të gatshëm jeni t’u jepni një...

Këta janë ‘pasanikët’ e horoskopit

para 8 muajve - RTV 21

Këto shenja kot ankohen që s’kanë Disa nga shenjat e horoskopit janë më të dhëna ndaj parave, ashtu siç janë më të prirura drejt rrugës për t’i siguruar ato. Më poshtë po ju listojmë 3 shenjat, të cilat...

Ja 6 shenjat e zoodiakut që s’do i jepnin kurrë një shans të dytë ish-it

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Nuk ka marrëdhënie perfekte që duket sikur kanë dalë nga ndonjë libër përrallash apo produksion i Disney-t, të gjitha historitë e dashurisë kanë ulje-ngritjet e tyre. Por sa të gatshëm jeni t’u jepni një...

Shenjat e HOROSKOPIT, që në fund të këtij viti do të përballen me ndryshime të mëdha

para 8 muajve - Lexo

2019-a po mbaron dhe disa shenjave të zodiakut do t’ju duhet të përballen me ndryshime të mëdha, disa pozitive e disa të tjera negative. Zbulojini cilat janë: Demi Demi do të jetë shenja që më së shumti...

As mos e mendoni, ja shenjat që s’do i jepnin kurrë një shans të dytë ish-it

para 8 muajve - Vizion Plus

Nuk ka marrëdhënie perfekte që duket sikur kanë dalë nga ndonjë libër përrallash apo produksion i Disney-t, të gjitha historitë e dashurisë kanë ulje-ngritjet e tyre. Por sa të gatshëm jeni t’u jepni një...

3 shenjat e Horoskopit që nuk rrinë dot pa tradhtuar

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Ata, thjesht, adhurojnë të tradhtojnë, madje nuk e bëjnë këtë për shkak se janë të këqij, por natyra e tyre është e tillë që nuk mund të kenë dot vetëm një dashuri. Shpresojmë sinqerisht që i dashuri juaj...

4 gjërat që duhet të dini para se të bëhen shoqe me Binjakët

para 8 muajve - RTV 21

Shenja më fantastike e horoskopit Binjakët janë një nga shenjat më altruiste, punëtore dhe ambicioze të horoskopit. Nuk është aspak e lehtë të përshkruash të lindurit në këtë shenje, pasi karakteri i tyre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK