http://kariera.mk

Kërpudhat mund të forcojnë sistemin tuaj imunitar

para 7 muajve - Arbresh

Kërpudhat mund të forcojnë sistemin tuaj imunitar, sugjeron një studim. Shkencëtarët zbuluan një përzierje të veçantë të shiitake, reishi dhe maitake mund të rritin reagimin e qelizave të bardha të gjakut....

Kërpudhat mund të forcojnë sistemin tuaj imunitar

para 7 muajve - Klan Kosova

Kërpudhat mund të forcojnë sistemin tuaj imunitar, sugjeron një studim. Shkencëtarët zbuluan një përzierje të veçantë të shiitake, reishi dhe maitake mund të rritin reagimin e qelizave të bardha të gjakut,...

Kërpudhat mund të forcojnë sistemin tuaj imunitar

para 7 muajve - Zyrtare

Kërpudhat mund të forcojnë sistemin tuaj imunitar, sugjeron një studim. Shkencëtarët zbuluan një përzierje të veçantë të shiitake, reishi dhe maitake mund të rritin reagimin e qelizave të bardha të gjakut,...

Kërpudhat e forcojnë sistemin imunitar

para 7 muajve - Koha.mk

Një studim i bërë së fundmi sugjeron, që kërpudhat e përmirësojnë sistemin imunitar, shkruan Dailymail, transmeton Express. Shkencëtarët kanë zbuluar, që disa lloje të kërpudhave mund ta përmirësojnë përgjigjen...

Kërpudhat e forcojnë sistemin imunitar

para 7 muajve - Gazeta Express

Një studim i bërë së fundmi sugjeron, që kërpudhat e përmirësojnë sistemin imunitar, shkruan Dailymail, transmeton Express. Shkencëtarët kanë zbuluar, që disa lloje të kërpudhave mund ta përmirësojnë përgjigjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK