http://kariera.mk

Ju bien flokët? Ja maska efektive që duhet të përdorni

para 8 muajve - RTV 21

Maskë ideale për të parandaluar rënien e flokëve Flokët e gjatë dhe me volum duket se nuk dalin kurrë nga moda. Të gjithë stresohemi kur shohim se sa flokë na bien në tokë. Gjithsesi ekziston gjithmonë...

Aplikoni këtë maskë dhe do të keni menjëherë flokë më të dendur e më të bukur

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Të gjithë stresohemi kur shohim se sa flokë na bien për tokë. E vërteta është që rënia e 50-100 fijeve floku në ditë është normale. Nëse shihni që po humbisni më shumë, mund të ketë një problem. Në vend...

Gjashtë gabimet trashanike që çojnë në yndyrosjen e flokëve

para 8 muajve - The Prestige

Nëse ndjeni se flokët ju yndyrosen brenda ditës që i lani duhet të ndryshoni diçka në rutinën tuaj të kujdesit të flokëve, sepse diçka po bëni gabim. Përgjigjja nuk është t’i lani më shpesh, apo të përdorni...

Gjashtë gabimet trashanike që çojnë në yndyrosjen e flokëve

para 8 muajve - Gazeta Observer

Nëse ndjeni se flokët ju yndyrosen brenda ditës që i lani duhet të ndryshoni diçka në rutinën tuaj të kujdesit të flokëve, sepse diçka po bëni gabim. Përgjigjja nuk është t’i lani më shpesh, apo të përdorni...

Si të parandalojmë rënien e flokëve në mënyrë natyrale

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Shumë njerëz përjetojnë fenomenin e rënies së shpeshtë të flokëve. Megjithëse shumë studime janë bërë ende nuk ka një specifikim të qartë se përse rënia e flokëve është sezonale. Një problem, i cili padyshim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK