http://kariera.mk

Si t’i kuroni ethet në buzë me përbërësit e shtëpisë?

para 4 muajve - Ekonomia Online

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, luhatjet e menjëhershme të temperaturave kanë shtuar edhe këtë vit radhët e gjata të fëmijëve dhe gjyshërve pranë qendrave shëndetësore. Virozat janë nëpër këmbë, ndaj...

Soda e bukës, magjike për shëndetin e flokëve dhe rritjen e tyre

para 4 muajve - Ekonomia Online

Flokët janë një aset shumë i rëndësishëm për paraqitjen e jashtme. Ekspertët këshillojnë trajtimet në mënyrë natyrale për ta ushqyer dhe mirëmbajtur ato. Soda e bukës është një produkt që gjen përdorime...

Soda e bukës, magjike për shëndetin e flokëve dhe rritjen e tyre

para 4 muajve - Periskopi

Flokët janë një aset shumë i rëndësishëm për paraqitjen e jashtme. Ekspertët këshillojnë trajtimet në mënyrë natyrale për ta ushqyer dhe mirëmbajtur ato. Soda e bukës është një produkt që gjen përdorime...

Soda e bukës, magjike për shëndetin e flokëve dhe rritjen e tyre

para 4 muajve - The Prestige

Flokët janë një aset shumë i rëndësishëm për paraqitjen e jashtme. Ekspertët këshillojnë trajtimet në mënyrë natyrale për ta ushqyer dhe mirëmbajtur ato. Soda e bukës është një produkt që gjen përdorime...

Hiqni njollat në lëkurë me receta natyrale

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Heqja e njollave mund të jetë e shtrenjtë, por kur përdoren përbërësit natyralë, kjo është shumë e lirë dhe pa efekte të dëmshme natyrale. Limoni Lëkurën e pastroni mirë, e leckën e lagni me lëng limoni....

Soda e bukës, magjike për shëndetin e flokëve dhe rritjen e tyre

para 4 muajve - Top Channel

Flokët janë një aset shumë i rëndësishëm për paraqitjen e jashtme. Ekspertët këshillojnë trajtimet në mënyrë natyrale për ta ushqyer dhe mirëmbajtur ato. Soda e bukës është një produkt që gjen përdorime...

Si të zgjidhni çdo problem të fytyrës vetëm me sodë buke dhe mjaltë?

para 4 muajve - Zhurnal

Kur është fjala për bukurinë, ëndrra e secilës prej nesh është gjetja e produkteve natyrale, të thjeshta për t’u vënë në praktikë dhe ndoshta edhe ekonomike. Sot, për të përmbushur këto nevoja, ne do të...

Si të zgjidhni çdo problem të fytyrës vetëm me sodë buke dhe mjaltë?

para 4 muajve - Ekonomia Online

Kur është fjala për bukurinë, ëndrra e secilës prej nesh është gjetja e produkteve natyrale, të thjeshta për t’u vënë në praktikë dhe ndoshta edhe ekonomike. Sot, për të përmbushur këto nevoja, ne do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK