http://kariera.mk

Befasi romantike për Fifin në mes të rrugës në Milano

para 7 muajve - Telegrafi

Fifi (Foto: Fidan Mehmeti)

Befasi romantike për Fifin në mes të rrugës në Milano

para 7 muajve - Zhurnal

Fifi konsiderohet si një nga këngëtaret me zërin më unik në estradë. Ndonëse ka një karrierë të suksesshme, ajo e ruan me shumë fanatizëm jetën private, shkruan Indeksonline. Por, së fundi këngëtarja e...

Fifit surprizohet në mes të rrugës në Milano

para 7 muajve - GazetaBlic

Fifin e befasuan në mes të rrugës. Fifi është emër shumë i dashur për publikun, e cila njihet për një numër të madh hitesh, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në Instagram, në...

Fifi mori një buqet me lule në mes të rrugës në Milano, reagimi i saj ka habitur të gjithë

para 7 muajve - OraInfo

Fifit i bëjnë befasi romantike në mes të rrugës në Milano. Fifi është emër shumë i dashur për publikun, e cila njihet për një numër të madh hitesh. Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në Instagram,...

Trëndafila të kuq për Fifin rrugëve të Milanos

para 7 muajve - Arbresh

Fifi konsiderohet si një nga këngëtaret me zërin më unik në estradë. Por, së fundi këngëtarja e njohur kosovare ka marr një befasi të këndshme romantike. Fifi e cila këto ditë po qëndron në Milan të Italisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK