http://kariera.mk

Shëndeti i zemrës – një arsye tjetër për të qenë aktiv në pleqëri

para 7 muajve - Klan Kosova

Asnjëherë nuk është vonë që të filloni të ushtroheni, sipas një studimi të madh që zbuloi se mbi 60-ta aktivë ulnin rrezikun e tyre për sulm në zemër dhe goditje në tru. Njerëzit të cilët shkuan nga të...

Shëndeti i zemrës – një arsye tjetër për të qenë aktiv në pleqëri

para 7 muajve - Zyrtare

Asnjëherë nuk është vonë që të filloni të ushtroheni, sipas një studimi të madh që zbuloi se mbi 60-ta aktivë ulnin rrezikun e tyre për sulm në zemër dhe goditje në tru. Njerëzit të cilët shkuan nga të...

Shëndeti i zemrës – një arsye tjetër për të qenë aktiv në pleqëri

para 7 muajve - Ekonomia Online

Asnjëherë nuk është vonë që të filloni të ushtroheni, sipas një studimi të madh që zbuloi se mbi 60-ta aktivë ulnin rrezikun e tyre për sulm në zemër dhe goditje në tru. Njerëzit të cilët shkuan nga të...

Shëndeti i zemrës – një arsye tjetër për të qenë aktiv në pleqëri

para 7 muajve - Arbresh

Asnjëherë nuk është vonë që të filloni të ushtroheni, sipas një studimi të madh që zbuloi se mbi 60-ta aktivë ulnin rrezikun e tyre për sulm në zemër dhe goditje në tru. Njerëzit të cilët shkuan nga të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK