http://kariera.mk

Mos i mbani lotët! Lexoni përfitimet shëndetësore nga e qara

para 8 muajve - Alsat-M

Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt të mbash lotët është një gjë e gabuar. Mos u përpiqni t’i luftoni ato, por lërini...

Shtatë përfitimet shëndetësore nga të qarit

para 8 muajve - Arbresh

Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt të mbash lotët është një gjë e gabuar. Mos u përpiqni t’i luftoni ato, por lërini...

Të qarët nuk është turp, ju mund të përfitoni prej tyre

para 8 muajve - Top Channel

Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur dhe shpesh mundohemi për ti mbajtur lotët për të mos rënë në sy. Mos i mbani lotët por lërini të rrjedhin lirshëm sepse nga të qarat ka edhe përfitime. Studimet...

Shtatë përfitimet shëndetësore nga të qarit

para 8 muajve - Infokusi

Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt të mbash lotët është një gjë e gabuar. Mos u përpiqni t’i luftoni ato, por lërini...

Shtatë përfitimet shëndetësore nga të qarit

para 8 muajve - Tetova Sot

Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt të mbash lotët është një gjë e gabuar. Mos u përpiqni t’i luftoni ato, por lërini...

Shtatë përfitimet shëndetësore nga të qarit

para 8 muajve - Gazeta Express

Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt të mbash lotët është një gjë e gabuar. Mos u përpiqni t’i luftoni ato, por lërini...

Mos i mbani lotët! Lexoni 7 përfitimet shëndetësore nga e qara

para 8 muajve - Koha Jone

Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt të mbash lotët është një gjë e gabuar. Mos u përpiqni t’i luftoni ato, por lërini...

Shtatë përfitimet shëndetësore nga të qarit

para 8 muajve - Bota Press

Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt të mbash lotët është një gjë e gabuar. Mos u përpiqni t’i luftoni ato, por lërini...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK