http://kariera.mk

Toyota rekord shitjesh dhe fitimesh

para 7 muajve - Ina

Fitimi operativ i kompanisë Toyota Motors u rrit me 14,4 %, pra në 662,4 miliardë jen (6,1 miliardë dollarë) nga viti në vit në periudhën korrik-shtator për shkak të shitjeve të shumta në Japoni dhe Amerikën...

Toyota rekord shitjesh dhe fitimesh

para 7 muajve - Zhurnal

Fitimi operativ i kompanisë Toyota Motors u rrit me 14,4 %, pra në 662,4 miliardë jen (6,1 miliardë dollarë) nga viti në vit në periudhën korrik-shtator për shkak të shitjeve të shumta në Japoni dhe...

Toyota rekord shitjesh dhe fitimesh

para 7 muajve - Arbresh

Fitimi operativ i kompanisë Toyota Motors u rrit me 14,4 %, pra në 662,4 miliardë jen (6,1 miliardë dollarë) nga viti në vit në periudhën korrik-shtator për shkak të shitjeve të shumta në Japoni dhe Amerikën...

Toyota rekord shitjesh dhe fitimesh

para 7 muajve - BalkanWeb

Fitimi operativ i kompanisë Toyota Motors u rrit me 14,4 %, pra në 662,4 miliardë jen (6,1 miliardë dollarë) nga viti në vit në periudhën korrik-shtator për shkak të shitjeve të shumta në Japoni dhe Amerikën...

Toyota prezanton SUV-in e vogël, për blerësit me “xhep të vogël”

para 7 muajve - Zhurnal

Prodhuesi japonez ka ofruar SUV të rinj vendorë për klientët në tregun e brendshëm. Toyota Raize është një automjet subkompakt bazuar në platformën mekanike me kosto të ulët DNGA të përdorur nga kompania...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK