http://kariera.mk

Bualli që vlerësohet 2 milionë dollarë

para 7 muajve - Ina

Kafsha që ka tërhequr më së shumti vëmendjen e vizitorëve gjatë një panairi vjetor në Pushkar të Indisë është një racë Murra e buallit me emrin “Bhima”. Sipas mediave të huaja, ky buall peshon 1.300 kg...

Bualli që vlerësohet 2 milionë dollarë – pronari tregon se me çfarë e ushqen kafshën që peshon 1,300 kilogramë

para 7 muajve - Gazeta Express

Kafsha që ka tërhequr më së shumti vëmendjen e vizitorëve gjatë një panairi vjetor në Pushkar të Indisë është një racë Murra e buallit me emrin “Bhima”. Sipas mediave të huaja, ky buall peshon 1.300 kg...

Njihuni me buallin e çmuar me vlerë… 2 milion dollarë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Ky buall i çmuar me vlerën 2 milion dollarë po tërheq vëmendje në një panair vjetor në shtetin Rajasthane të Indisë. Ai peshon më shumë se 1.000 kilogramë, është i gjatë gati 2 metra dhe quhet Bheem. Bheem...

Peshon 1,300 kilogramë, ky buall kushton 2 milionë dollarë

para 7 muajve - Gazeta Observer

Kafsha që ka tërhequr më së shumti vëmendjen e vizitorëve gjatë një panairi vjetor në Pushkar të Indisë është një racë Murra e buallit me emrin “Bhima”. Sipas mediave të huaja, ky buall peshon 1.300 kg...

Bualli që vlerësohet 2 milionë dollarë

para 7 muajve - Koha.net

Ky buall i çmuar me vlerën 2 milionë dollarë po tërheq vëmendje në një panair vjetor në shtetin Rajasthane të Indisë. Ai peshon më shumë se 1.000 kilogramë, është i gjatë gati 2 metra dhe quhet Bheem,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK