http://kariera.mk

Ju kujtohet kënga "Profesori"? Çfarë ndodh sot me këngëtarin e hitit (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Me siguri të gjithë e mbani mend këngën " Profesori ", të publikuar më shumë se 10 vite më parë e që asokohe dëgjohej e këndohej nga të gjithë. Duke qenë se kanë kaluar kaq shumë vite, me siguri jeni kuriozë...

E mbani mend këngëtarin e hitit ‘Profesori?’ Ja çfarë ka ndodhur me të

para 8 muajve - GazetaBlic

Me siguri të gjithë e mbani mend këngën “Profesori”, të publikuar më shumë se 10 vite më parë e që asokohe dëgjohej e këndohej nga të gjithë. Duke qenë se kanë kaluar kaq shumë vite, me siguri jeni kuriozë...

E mbani mend këngëtarin e hitit ‘Profesori?’ Ja çfarë ka ndodhur me të

para 8 muajve - Gazeta Express

Me siguri të gjithë e mbani mend këngën “Profesori”, të publikuar më shumë se 10 vite më parë e që asokohe dëgjohej e këndohej nga të gjithë. Duke qenë se kanë kaluar kaq shumë vite, me siguri jeni kuriozë...

E mbani mend këngëtarin e hitit ‘Profesori?’ Ja çfarë ka ndodhur me të

para 8 muajve - Lexo

Me siguri të gjithë e mbani mend këngën “Profesori”, të publikuar më shumë se 10 vite më parë e që asokohe dëgjohej e këndohej nga të gjithë. Duke qenë se kanë kaluar kaq shumë vite, me siguri jeni kuriozë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK