http://kariera.mk

Rita Ora rikthehet me një rol të ri filmik

para 7 muajve - The Prestige

Rita Ora krahas karrierës së suksesshme si këngëtare, kohë më parë e ka provuar vetën edhe si aktore. Ndërsa, tani pas një pauze 28 vjeçarja është e gatshme të rikthehet me një rol të ri filmik. Rita do...

Rita Ora vjen me film të ri në 2020

para 7 muajve - Sinjali

Rita Ora krahas karrierës së suksesshme si këngëtare, kohë më parë e ka provuar vetën edhe si aktore. Ndërsa, tani pas një pauze 28 vjeçarja është e gatshme të rikthehet me një rol të ri filmik. Rita do...

Rita Ora rikthehet me një rol të ri filmik

para 7 muajve - Gazeta Express

Rita Ora krahas karrierës së suksesshme si këngëtare, kohë më parë e ka provuar vetën edhe si aktore. Ndërsa, tani pas një pauze 28 vjeçarja është e gatshme të rikthehet me një rol të ri filmik. Rita do...

Rita Ora rikthehet me një rol të ri filmik

para 7 muajve - Arbresh

Rita Ora krahas karrierës së suksesshme si këngëtare, kohë më parë e ka provuar vetën edhe si aktore. Ndërsa, tani pas një pauze 28 vjeçarja është e gatshme të rikthehet me një rol të ri filmik. Rita do...

Rita Ora rikthehet me një rol të ri filmik

para 7 muajve - Periskopi

Rita Ora krahas karrierës së suksesshme si këngëtare, kohë më parë e ka provuar vetën edhe si aktore. Ndërsa, tani pas një pauze 28 vjeçarja është e gatshme të rikthehet me një rol të ri filmik. Rita do...

Publikohet fotoja e parë e filmit Twist, në të cilin Rita është protagoniste

para 7 muajve - Koha.net

Sky Cinema ka shpërndarë pamjet e para të filmit të ri ‘Twist’ i bërë nga nobeli Oliver Twist, ku luan Rita Ora e aktori i famshëm anglez, Sir Michael Caine. Rita do të luaj rolin e Artful Dodger në këtë...

Rita shkëlqen përkrah aktorëve të mëdhenj, e emocionuar për filmin e ri

para 7 muajve - RTV 21

Rita pjesë e “Twist” Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Rita Ora bën pjesë në kastën e aktorëve të versionit modern të filmit “Twist”. Tash e sa javë ajo mori pjesë në xhirimet e filmit të ri, ku ajo shfaqet...

Një tjetër eksperiencë e re në aktrim, Rita Ora: Mezi pres ta shihni filmin e ri “Twist” në vitin 2020

para 7 muajve - Telegrafi

Rita Ora (Foto: Alexander Koerner/Getty Images/Guliver)

Rita Ora flet për rolin në projektin e ri filmik

para 7 muajve - Shprehja

Rita Ora krahas angazhimeve të shumta në muzikë, ajo është aktive edhe në fushën e aktrimit, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja është e angazhuar në një projekt filmik, ku do të aktrojë krah artistëve...

Rita Ora shfaqet me stil interesant në xhirimet e filmit të ri

para 7 muajve - Gazeta Observer

Rita Orën sërish do ta shohim në rolin e aktores. Rita Ora tash e një kohë është duke u angazhuar në xhirimet e një filmi të ri, shkruan lajmi.net. Këngëtaren kësaj radhe do ta shohim në një rol në filmin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK