http://kariera.mk

Tayna thotë se ky reper është ‘dashuri’

para 7 muajve - The Prestige

Tayna nuk ka hezituar të tregojë publikisht se kush vazhdon të jetë reperi i preferuar. Tayna është shumë aktive me koncerte brenda dhe jashtë vendit, ku fansat e saj kanë mundësi t’i dëgjojnë nga afër...

Ky është mashkulli që Tayna e quan dashuri

para 7 muajve - Gazeta Observer

Rep-artistja e njohur Tayna nxit reagime me çdo gjë që bën. Prandaj edhe postimet e saj në rrjetet sociale ndiqet me shumë vëmendje, shkruan Indeksonline. Edhe postimi që ka bërë së fundi Tayna ka zgjuar...

Tayna e dashuruar në këtë reper?

para 7 muajve - Periskopi

Tayna nuk ka hezituar të tregojë publikisht se kush vazhdon të jetë reperi i preferuar. Tayna është shumë aktive me koncerte brenda dhe jashtë vendit, ku fansat e saj kanë mundësi t’i dëgjojnë nga afër...

Tayna merr komplimente për pozën e saj të re

para 7 muajve - Telegrafi

Tayna (Foto: Instagram/tayna)

Kështu vallëzon e dehur Tayna

para 7 muajve - RTV 21

Tayna me një veshje tërheqëse në koncert Rep-artistja kosovare Doruntina Shala, e cila njihet si Tayna, dje ka performuar para fansave të saj në një klub nate në Prishtinë. Në rrjetin social Instagram,...

Tayna elektrizon publikun me këtë dukje gjatë performancës [Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna me hitet e saj ka arritur të bëjë për vete një numër të madh fansash, shkruan Indeksonline. Duke qenë e tillë ajo ka arritur të jetë mjaft e kërkuar nëpër shumë koncerte...

Tayna ka filluar të këndojë që nga mosha pesë vjeçare

para 7 muajve - RTV 21

Fotografi nga fëmijëria e Tayna-s Rep-artistja kosovare Doruntina Shala, e cila njihet si Tayna, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, fotografi nga fëmijëria e saj, shkruan rtv21.tv...

Gjithë ky talent e ka një shpjegim, Tayna ndan fotot nga fëmijëria (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Reperja e hiteve “Sicko”, “Bye Bye”, “Columbiana” etj, Tayna , mori famë të madhe në një periudhë të shkurtër kohore dhe është kthyer në një ndër emrat më të lakuar nëpër media. Këngët e saj i dëgjojmë...

Tayna ka bërë “twerk”, që në moshën 5-vjeçare

para 7 muajve - Gazeta Observer

Tayna ka arritur që brenda një kohe të shkurtër të ndërtonte një karrierë të suksesshme muzikore. Por, repartistja së fundi ka ndierë nostalgji për kohën e fëmijërisë duke sjell për adhuruesit e saj disa...

Qysh e vogël me mikrofon në dorë, vajza në foto sot është ndër emrat më të kërkuar të estradës

para 7 muajve - Gazeta Observer

Qysh e vogël ishte e dhënë pas muzikës, kurse sot ështv ndër emrat më të suksesshëm të skenës muzikore shqiptare. Tayna është emër shumë i dashur për publikun, që brenda një kohe shumë të shkurtër depërtoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK