http://kariera.mk

Dafina merr vëmendje me këtë paraqitje

para 7 muajve - Zhurnal

Dafina Zeqiri dinë si të jetë në qendër të vëmendjes dhe këtë e bën vazhdimisht. Linjat e saj seksi ajo nuk lë rast pa i ekspozuar, postimet e saj në rrjetet sociale nxisin reagime të shumta dhe kjo ndodhi...

Kida vazhdon të sjell imazhe atraktive nga klipi i ri

para 7 muajve - Alsat-M

Këngëtarja e njohur Kida, ka disa ditë që ka paralajmëruar se është duke realizuar një projekt të ri muzikor. Kënga e saj e re do të titullohet “Malli”, dhe këto ditë ajo ka përfunduar xhirimet e klipit....

E shtrirë në dysheme dhe këmbën lart, Enca paralajmëron këngën e re

para 7 muajve - The Prestige

Enca po bëhet gati të lansoj projektin e ri muzikor të cilin e ka realizuar edhe me videoklip. Këngëtarja nga Shqipëria si çdo herë ka paralajmëruar projektin në mënyrë provokues dhe që tërheqin vëmendjen...

Kida “rrëzohet” keq për tokë

para 7 muajve - Zhurnal

Dikur pjesë e labelit “On Records”, me të cilin punoi për më shumë se një dekadë kurse tani është shndërruar në një ndër emrat më të dashur për publikun. Këngëtarja kosovare Orhidea Latifi, e ka vulosur...

Enca Haxhia: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje

para 7 muajve - Ina

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Enca Haxhia së shpejti do ta publikojë projektin e saj më të ri muzikor. g. “Mwah” titullohet kënga e saj, të cilën ajo do ta sjellë edhe me videoklip. Enca në Instagram...

E shtrirë në dysheme dhe këmbën lart, Enca paralajmëron këngën e re

para 7 muajve - Gazeta Observer

Enca po bëhet gati të lansoj projektin e ri muzikor të cilin e ka realizuar edhe me videoklip. Këngëtarja nga Shqipëria si çdo herë ka paralajmëruar projektin në mënyrë provokues dhe që tërheqin vëmendjen...

Enca Haxhia: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje

para 7 muajve - RTV 21

Enca ka gati këngën e re Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Enca Haxhia së shpejti do ta publikojë projektin e saj më të ri muzikor. g. “Mwah” titullohet kënga e saj, të cilën ajo do ta sjellë edhe me...

Enca shtrihet në dysheme: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje

para 7 muajve - Telegrafi

Foto: Enca Haxhia/Instagram

Enca: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje

para 7 muajve - Tetova Sot

Enca Haxhia ka provokuar keq me fotografinë e fundit. Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, e pritjes së fansave të saj duket se u ka ardhë fundi. Këngëtarja, përmes një postimi...

Kida do të publikojë këngë të re

para 7 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja Kida, ka paralajmëruar se është duke e realizuar një projekt të ri muzikor, transmeton Klan Kosova. Këngëtarja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë të ditur edhe emrin e...

Enca shtrihet në dysheme: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje

para 7 muajve - Lajm

Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, e pritjes së fansave të saj duket se u ka ardhë fundi, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, përmes një postimi që e bëri së fundi, u shfaq e shtrirë...

Enca shtrihet në dysheme: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje

para 7 muajve - Arbresh

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, prej ditësh ka paralajmëruar se do të sjellë një këngë të re në treg. “Mwah” titullohet projekti i saj më i ri muzikor, të cilin ajo do ta realizojë edhe me klip. View...

Enca shtrihet në dysheme: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje

para 7 muajve - Fol

Enca Haxhia ka provokuar keq me fotografinë e fundit. Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, e pritjes së fansave të saj duket se u ka ardhë fundi, shkruan lajmi.net. Këngëtarja,...

Kida vazhdon të sjell imazhe atraktive nga xhirimet e klipit të ri “Malli”

para 7 muajve - Telegrafi

Foto: Kida/Instagram

Kida vazhdon të sjell imazhe atraktive nga xhirimet e klipit të ri “Malli”

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur Kida, ka disa ditë që ka paralajmëruar se është duke realizuar një projekt të ri muzikor. Kënga e saj e re do të titullohet “Malli”, dhe këto ditë ajo ka përfunduar xhirimet e klipit....

Dafina merr vëmendje me këtë paraqitje

para 7 muajve - Lajm

Dafina Zeqiri dinë si të jetë në qendër të vëmendjes dhe këtë e bën vazhdimisht. Linjat e saj seksi ajo nuk lë rast pa i ekspozuar, postimet e saj në rrjetet sociale nxisin reagime të shumta dhe kjo ndodhi...

Kida së shpejti me këngë të re

para 7 muajve - Arbresh

Këngëtarja Kida, ka paralajmëruar se është duke e realizuar një projekt të ri muzikor, transmeton Klan Kosova. Këngëtarja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë të ditur edhe emrin e...

Kida shumë shpejt me një projekt të ri, zbulon detajet!

para 7 muajve - Vizion Plus

Kida një ndër këngëtaret më të dashura për të rinjtë duket se së shpejti do të vijë në treg me një tjetër projekt të ri. Përmes një postimi në Instagram këngëtarja ka publikuar foto nga xhirimet e këtij...

Kida lë pa tekst me imazhet e reja nga prapaskenat e klipit të ri

para 7 muajve - Shprehja

Kida, këto ditë ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë shumë shpejt. Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga shesh-xhirimet, ku vjen tejet joshëse në kostumin...

Kida vazhdon të sjell imazhe atraktive nga xhirimet e klipit të ri “Malli”

para 7 muajve - Arbresh

Këngëtarja e njohur Kida, ka disa ditë që ka paralajmëruar se është duke realizuar një projekt të ri muzikor. Kënga e saj e re do të titullohet “Malli”, dhe këto ditë ajo ka përfunduar xhirimet e klipit....

Dafina Zeqiri sjell fotografi atraktive nga pishina, por vëmendjen e marrin të pasmet e saj

para 7 muajve - Telegrafi

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Kida tërheqëse në klipin e ri

para 7 muajve - RTV 21

Kida shkëlqen në projektin e ri Vetëm pak ditë ju ndajnë nga publikimi i videoprojektit të ri të këngëtares së mirënjohur shqiptare, Kida. Kënga mban titullin “Malli” dhe vjen e shoqëruar me videoklip....

“Malli”, kënga e re e Kidës

para 7 muajve - Sinjali

Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik si Kida, është njëra ndër artistet më të dashura shqiptare. Artistja tash e sa ditë është duke paralajmëruar projektin e ri muzikor me imazhe e fotografi, që po...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi...

Kida lë pa tekst me imazhet e reja nga prapaskenat e klipit të ri

para 7 muajve - Fakti Ditor

Kida ka publikuar fotografi të reja nga prapaskenat e klipit të ri. Kida, këto ditë ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë shumë shpejt, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo...

Dafina Zeqiri me foto atraktive nga pishina

para 7 muajve - Periskopi

Dafina Zeqiri shquhet si njëra ndër këngëtaret atraktive, me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale. Përveç imazheve artistike, atyre nga përditshmëria apo edhe aktiviteteve muzikore, Dafina nuk heziton...

Dafina Zeqiri sjell fotografi atraktive nga pishina, por vëmendjen e marrin të pasmet e saj

para 7 muajve - Arbresh

Dafina Zeqiri shquhet si njëra ndër këngëtaret atraktive, me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale. Përveç imazheve artistike, atyre nga përditshmëria apo edhe aktiviteteve muzikore, Dafina nuk heziton...

Këngëtarja e njohur shqiptare fotografohet në krevat e mbuluar e gjitha me para dhe nuk ngeli njeri pa e komentuar

para 7 muajve - Lajme.al

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi...

Dafina ju përshëndet, me një foto të ‘nxehtë’

para 7 muajve - Gazeta Observer

Dafina Zeqiri dinë si të jetë në qendër të vëmendjes dhe këtë e bën vazhdimisht. Linjat e saj seksi ajo nuk lë rast pa i ekspozuar, postimet e saj në rrjetet sociale nxisin reagime të shumta dhe kjo ndodhi...

Del videoja e Dafinës ku inçizohet duke bërë lëvizje erotike

para 7 muajve - Gazeta Express

Një video e Dafina Zeqirit ka dalë në rrjet, ku këngëtarja shihet duke bërë lëvizje mjaft provokuese. Një nga kritikat që merr këngëtarja superseksi, është edhe zhveshja e tepruar në videoklipe dhe paraqitja...

Del videoja e Dafinës ku inçizohet duke bërë lëvizje erotike

para 7 muajve - Fakti Ditor

Një video e Dafina Zeqirit ka dalë në rrjet, ku këngëtarja shihet duke bërë lëvizje mjaft provokuese. Një nga kritikat që merr këngëtarja superseksi, është edhe zhveshja e tepruar në videoklipe dhe paraqitja...

Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Insajderi

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Ina

Këngëtarja e njohur kosovar, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi po presin....

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Shprehja

Kida ka publikuar disa pamje nga videoklipi në profilin e saj të Instagramit. Këngëtarja është veshur e gjitha në rozë dhe shfaqet e ulur në një krevat të mbuluar nga paratë. Titulli apo data fikse e publikimit...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi...

Kida ‘mbulohet’ me para, provokuese nga shesh-xhirimet e klipit të ri

para 7 muajve - Zhurnal

Kida është gati për tu rikthyer me një tjetër super-hit pas atij të fundit që e solli në bashkëpunim me këngëtarin, Ermal Fejzullahu. Këngëtarja e famshme dhe shumë e suksesshmë është drejt finalizimit...

Kida fotografohet provokuese nga shtrati, mbuluar me 500 euro-she

para 7 muajve - Lexo

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor. Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka...

Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Albeu

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor . Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka...

Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka...

Kida mbulohet me para në krevat

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para

para 7 muajve - Ekonomia Online

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi...

Encas i ka hyrë vetja në qejf: “Enca Motherfuckin’ Haxhia”

para 7 muajve - Gazeta Express

Është njëra prej këngëtarëve që më shumë u bë e njohur për shkak të formave të saj të kolme E derisa tani ka një karrierë të suksesshme në muzikë ka bërë një postim interesant duke e quajtur veten “motherfuckin”....

Encës i ka hyrë vetja në qejf: “Enca Motherfuckin’ Haxhia”

para 7 muajve - Tetova Sot

Është njëra prej këngëtarëve që më shumë u bë e njohur për shkak të formave të saj të kolme E derisa tani ka një karrierë të suksesshme në muzikë ka bërë një postim interesant duke e quajtur veten “motherfuckin”....

Kida e mbuluar me para

para 7 muajve - RTV 21

Atraktive në klipin e ri Këtë javë do të publikohet projekti i ri muzikor nga këngëtarja e dashur për publikun Orhidea Latifi – Kida, shkruan rtv21.tv Këngëtarja nuk ka zbuluar shumë detaje rreth projektit...

E mbuluar me para, Kida duket mjaft provokuese dhe atraktive gjatë xhirimeve të klipit të ri

para 7 muajve - Telegrafi

Foto: Kida/Instagram

Kida paralajmëron klipin e ri në shtratin e mbuluar me para

para 7 muajve - Lajm

Kida, përmes rrjeteve sociale dje konfiroi që gjatë kësaj jave publikohet projekti i saj i ri, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, ka ndarë me ndjekësit edhe disa fotografi të reja, duke zbuluar edhe pak nga...

Shiko foton zbulo titullin e këngës së re të Encës…

para 7 muajve - Standard

Quhet Enca Haxhia. Por, këngëtarja nga Shqipëria ka ndryshuar një pjesë të emrit, saktësisht e ka shtuar në pjesë. “Enca Motherfuckin’ Haxhia, “MWAH”” janë fjalët e saj lënë në foto. Me bluzën e hapur,...

Dukja e Encës në videoklipin e ri

para 7 muajve - RTV 21

Enca me një paraqitje atraktive Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, shumë shpejt do të publikojë projektin e ri muzikor të titulluar “Mwah”, shkruan rtv21.tv Kënga e re nga Enca do të vijë e shoqëruar...

Kida nuk njihet në fotografinë e fundit

para 7 muajve - Sinjali

Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik si Kida, është njëra ndër artistet më të pëlqyera shqiptare. Krahas muzikës ajo është aktive edhe në rrjetet sociale, ku numëron mbi 1 milion ndjekës, transmeton...

Me gjoks të ekspozuar dhe mjaft sensuale, Enca publikon disa detaje nga klipi i ri

para 7 muajve - Ekonomia Online

Enca është gati të hedhë në treg këngën e saj më të re dhe nga dita në ditë zbulon detaje që lidhen me të. Ajo ka treguar se projekti mban titullin “Mwah” dhe do të jetë shumë ritmike. Aktualisht ajo është...

Godet Enca, e veçantë dhe joshëse në paraqitjen e fundit

para 7 muajve - Zhurnal

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia njihet për këngët e saj me të cilat ka bërë për vete një numër të madh fansash, shkruan Indeksonline. Por më shumë se për këngët, Enca komentohet nga fansat dhe...

Enca Haxhia prezanton dukjen e saj tërheqëse nga xhirimet e klipit të ri

para 7 muajve - Telegrafi

Enca Haxhia (Foto: Instagram)

Enca Haxhia prezanton dukjen e saj tërheqëse nga xhirimet e klipit të ri

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja e popullarizuar shqiptare, Enca Haxhia, së shpejti pritet të sjellë para publikut këngën e re, për të cilën është duke punuar që një kohë të gjatë. “Mwah” mban titullin kjo këngë, gjersa 24-vjeçarja...

Kida vjen me baladë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të estradës, Orhidea Latifi – Kida, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Në rrjetin social Instagram, Kida ka ndarë me ndjekësit e saj një pjesë të këngës së re...

Kida vjen me baladë

para 7 muajve - RTV 21

Kënga e re nga Kida Njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të estradës, Orhidea Latifi – Kida, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan rtv21.tv Në rrjetin social Instagram, Kida ka ndarë me ndjekësit...

Publikohet fotografi e vjetër e Linda Halimit me Dafina Zeqirin

para 7 muajve - GazetaBlic

Linda Halimi ka hapur arkivat e fotografive. Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit një imazh, në të cilin shfaqet pranë këngëtares Dafina Zeqiri. Kjo fotografi e dyshes ishte realizuar vite më parë, ku si...

Publikohet fotografi e vjetër e Linda Halimit me Dafina Zeqirin

para 7 muajve - GazetaBlic

Linda Halimi ka hapur arkivat e fotografive. Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit një imazh, në të cilin shfaqet pranë këngëtares Dafina Zeqiri. Kjo fotografi e dyshes ishte realizuar vite më parë, ku si...

Dafina publikoi video nga prapaskenat e xhirimeve të klipit “Ring Ring”

para 7 muajve - RTV 21

Prapaskenat e klipit Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, më 31 tetor ka publikuar projektin e ri muzikor  të titulluar “Ring Ring” në bashkëpunim me reperin e njohur Varrosi, shkruan rtv21.tv Kënga e cila...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK