http://kariera.mk

Pas “Bentley”-t, Morena Taraku i vjen dhurata tjetër

para 8 muajve - Gazeta Express

Morena Taraku e nisi ditën si mos më mirë. Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, e të cilën nuk heziton ta ndajë me ndjekësit. Mëngjesin e sotëm, këngëtarja tregoi një dhuratë që e pranoi dhe...

Skandali me veturen “Bently” të vjedhur, Morena: Unë besoj se e vërteta flet vet një ditë

para 8 muajve - OraInfo

Morena me thënie motivuese. Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, muajin e kalaur ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me veturën e Morenës,...

Morena pranon një dhuratë të shtrenjtë mëngjesin e sotëm

para 8 muajve - Gazeta Observer

Morena Taraku e nisi ditën si mos më mirë. Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, e të cilën nuk heziton ta ndajë me ndjekësit, shkruan lajmi.net. Mëngjesin e sotëm, këngëtarja tregoi një dhuratë...

Pas “Bentley”-t, Morena Taraku i vjen dhurata tjetër

para 8 muajve - Bota Press

Morena Taraku e nisi ditën si mos më mirë. Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, e të cilën nuk heziton ta ndajë me ndjekësit. Mëngjesin e sotëm, këngëtarja tregoi një dhuratë që e pranoi dhe...

Pas veturës ”Bentley”, Morena pranon një dhuratë tjetër

para 8 muajve - Periskopi

Morena Taraku e nisi ditën si mos më mirë. Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, e të cilën nuk heziton ta ndajë me ndjekësit, shkruan lajmi.net. Mëngjesin e sotëm, këngëtarja tregoi një dhuratë...

Morena: Unë besoj se e vërteta flet vet një ditë

para 8 muajve - RTV 21

Morena me thënie motivuese Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, muajin e kalaur ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me veturën e Morenës,...

Morena Taraku: Unë besoj se e vërteta flet vet një ditë, pa e njollosur askënd nga goja im

para 8 muajve - Telegrafi

Foto: Morena Taraku/Instagram

Morena Taraku: Unë besoj se e vërteta flet vet një ditë, pa e njollosur askënd nga goja ime

para 8 muajve - Periskopi

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, muajt e fundit ka qenë një prej emrave më të komentuar në media. Përkundrejt atyre që shkruhen për të, bukuroshja me prejardhje nga Peja ka zgjedhur...

Morena poston foton e parë pas ‘zhdukjes’, dorë për dore me personin më të dashur

para 8 muajve - The Prestige

Morena Taraku ka postuar një fotografi të bukur me babain e saj. Pas gjithë ndodhive me Morena Trakun dhe ‘Bentleyn’ e saj 250 mijë eurosh, tani që zërat janë qetësuar, ajo i është rikthyer rrjeteve sociale...

Morena poston foton e parë pas ‘zhdukjes’, dorë për dore me personin më të dashur

para 8 muajve - Gazeta Express

Morena Taraku ka postuar një fotografi të bukur me babain e saj. Pas gjithë ndodhive me Morena Trakun dhe ‘Bentleyn’ e saj 250 mijë eurosh, tani që zërat janë qetësuar, ajo i është rikthyer rrjeteve sociale...

Morena: E vetmja kapje e dorës që s’kishte kurrë prapavija

para 8 muajve - RTV 21

Morena me një tjetër dedikim për babain Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, një fotografi në të cilën shihet pranë babait të saj. “E vetmja...

Morena Taraku pranë fotos me babain: E vetmja kapje e dorës që s’kishte kurrë prapavija

para 8 muajve - Lajm

Morena Taraku ka folur edhe njëherë për babain e saj. Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ditën e djeshme i ka bërë një dedikim special babait të saj, shkruan lajmi.net. E sot ajo...

Morena Taraku pozon përkrah babait të saj: Asgjë tjetër pos sinqeritetit dhe dashurisë

para 8 muajve - Telegrafi

Morena Taraku (Foto: Instagram)

Pas skandalit me makinën, Morena Taraku përlot me vargje dedikuar babait të saj!

para 8 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Morena Taraku njihet për disa skandale në jetën e saj. Së fundi, artistes shqiptare iu sekuestrua makina e tipit ‘ Bentley ‘, pasi që ishte në kërkim ndërkombëtar në Gjermani, shkruan GazetaBlic...

“Unë di shumë gjëra”, u ‘zhduk’ nga rrjetet sociale, rikthehet këngëtarja e njohur shqiptare dhe i fut të gjithë në dyshime: E vërteta flet një ditë

para 8 muajve - InfoShqip

Muajin e kaluar me anë të disa postimeve në Instagram, këngëtarja Morena Taraku deklaroi se do shkëputet për pak kohë nga rrjetet sociale, për t’u fokusuar në qetësinë e saj shpirtërore dhe për t’iu përkushtuar...

Kush janë njerëzit që ia bën “gropën” Morena Tarakut për veturën “Bentley”?

para 8 muajve - Zhurnal

Morena Taraku është lajmëruar përmes rrjete sociale duke qenë se këto ditë ka qenë mjaft e përfolur në media për skandalin me veturën “Bentley”, shkruan GazetaBlic.Këngëtarja dhe modelja ka zgjedhur të...

Kush janë njerëzit që ia bën “gropën” Morena Tarakut për veturën “Bentley”?

para 8 muajve - GazetaBlic

Morena Taraku është lajmëruar përmes rrjete sociale duke qenë se këto ditë ka qenë mjaft e përfolur në media për skandalin me veturën “Bentley”, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja dhe modelja ka zgjedhur të...

Me lot në sy, Morena i bën dedikim babait

para 8 muajve - RTV 21

Dedikim emocional Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, i është kthyer rrjeteve sociale pasi ka kohë që nuk ka qenë aktive. Morena bëri një dedikim emocionues për babain e tij me të cilin është...

Me lot në sy, Morena i bën dedikimin babait

para 8 muajve - RTV 21

Dedikim emocional Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, i është kthyer rrjeteve sociale pasi ka kohë që nuk ka qenë aktive. Morena bëri një dedikim emocionues për babain e tij me të cilin është...

Pas skandalit me “Bentley”, lajmërohet Morena Taraku: Zoti i di të gjitha

para 8 muajve - GazetaBlic

Morena Taraku është lajmëruar përmes rrjete sociale duke qenë se këto ditë ka qenë mjaft e përfolur në media për skandalin me veturën “Bentley”, shkruan GazetaBlic. Javën e kaluar, Policia e Kosovës, konkretisht...

Morena Taraku lajmërohet pas skandalit: Zoti i din të gjitha, ai do ta tregojë të vërtetën

para 8 muajve - Zhurnal

Morena Taraku i është kthyer rrjeteve sociale për t’u deklaruar pas skandalit me veturën e saj ‘Bentley‘. Pas disa ditësh nga të gjitha problemet që iu shfaqën Morena Tarakut me veturën e saj luksoze që...

Morena mbështetet në besimin e saj në Zot që e vërteta të zbardhet

para 8 muajve - Prive

Duket se afera e “veturës Bentley” incizimet e telefonatave që kishte siguruar Sinjali.com (kliko këtu) ku tingëllon mjaft e shqetësuar duke përdorur fjalor banal, presioni ishte rritur mbi Morenën, dhe...

“Unë di shumë gjëra”, u ‘zhduk’ nga rrjetet sociale, rikthehet këngëtarja e njohur shqiptare dhe i fut të gjithë në dyshime: E vërteta flet një ditë

para 8 muajve - Lajme.al

Muajin e kaluar me anë të disa postimeve në Instagram, këngëtarja Morena Taraku deklaroi se do shkëputet për pak kohë nga rrjetet sociale, për t’u fokusuar në qetësinë e saj shpirtërore dhe për t’iu përkushtuar...

Kush e lëndoi Morenën?

para 8 muajve - Blitz

Morena Taraku , bukuroshja e njohur shqiptare ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, disa fjalë të cilat të çojnë në përfundimin se dikush e ka lënduar, zhgënjyer. Nuk e dimë kush është treguar...

Morena Taraku lajmërohet pas skandalit: Zoti i din të gjitha, ai do ta tregojë të vërtetën

para 8 muajve - Gazeta Express

Morena Taraku i është kthyer rrjeteve sociale për t’u deklaruar pas skandalit me veturën e saj ‘Bentley ‘ . Pas disa ditësh nga të gjitha problemet që iu shfaqën Morena Tarakut me veturën e saj luksoze...

Morena Taraku rikthehet në Instagram e zhgënjyer: E vërteta flet një ditë (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Pasi publikoi këngën e saj më të re të titulluar “Missed Call”, Morena Taraku vendosi të bëjë një ndryshim të rëndësishëm në jetën e saj. Ajo tha se dëshironte të kalonte një periudhë qetësie larg rrjeteve...

Morena Taraku rikthehet në Instagram me një ‘postim kriptik’

para 8 muajve - Prive

Më 25 tetor modelja dhe këngëtarja Morena Taraku vendosi të largohej nga rrjetet sociale dhe këtë e kishte bërë të ditur me anë të disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram. Sipas këngëtares, kjo...

Morena Taraku lajmërohet pas skandalit: Zoti i din të gjitha, ai do ta tregojë të vërtetën

para 8 muajve - Fol

Morena Taraku i është kthyer rrjeteve sociale për t’u deklaruar pas skandalit me veturën e saj ‘Bentley‘. Pas disa ditësh nga të gjitha problemet që iu shfaqën Morena Tarakut me veturën e saj luksoze që...

Morena Taraku lajmërohet pas skandalit: Zoti i din të gjitha, ai do ta tregojë të vërtetën

para 8 muajve - Bota Press

Morena Taraku i është kthyer rrjeteve sociale për t’u deklaruar pas skandalit me veturën e saj ‘Bentley‘. Pas disa ditësh nga të gjitha problemet që iu shfaqën Morena Tarakut me veturën e saj luksoze që...

Morena Taraku rikthehet sërish në rrjete sociale me një mesazh shumë të fortë

para 8 muajve - Arbresh

Pak ditë më parë këngëtarja Morena Taraku vendosi të fshijë llogarinë e saj në Instagram pak ditë pas publikimit të këngës së saj  “Missed Call”. Ajo shkroi në postim: Por ditën e sotme ajo është rikthyer...

Morena Taraku lajmërohet pas skandalit: Zoti i din të gjitha

para 8 muajve - Periskopi

Morena Taraku i është kthyer rrjeteve sociale për t’u deklaruar pas skandalit me veturën e saj ‘Bentley‘. Pas disa ditësh nga të gjitha problemet që iu shfaqën Morena Tarakut me veturën e saj luksoze që...

Pas skandalit me veturë, Morena ka një mesazh të fuqishëm

para 8 muajve - Gazeta Observer

Morena Taraku ka një mesazh për të gjithë ata që e kanë lënduar. Morena Taraku ditë më parë bëri të ditur se do të distancohet nga rrjetet sociale. Sot, këngëtarja është kthyer në rrjete sociale dhe atë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK