http://kariera.mk

Rastësi apo mesazh i koduar? Ky varg nga kënga e re e Mozzik ‘ndez’ fansat

para 3 muajve - Prive

Reperi Mozzik publikoi mbrëmë në mesnatë këngën e tij më të re. ‘Dhelpër dinake’ u prit me dyfish interesim nga fansat për shkak se është e para këngë pas zyrtarizimit të ndarjes së tij nga Loredana. Fabula...

Mozzik lanson këngën e shumëpritur “Dhelper Dinake”

para 3 muajve - Prive

Reperi Mozzik më në fund ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes nga Loredana. ‘Dhelpër dinake’ titullohët kënga e cila është shkruar nga vetë reperi ndërsa produksioni i të cilës është...

Mozzik lanson këngën e shumë pritur “Dhelper Dinake”

para 3 muajve - Prive

Reperi Mozzik më në fund ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes nga Loredana. ‘Dhelpër dinake’ titullohët kënga e cila është shkruar nga vetë reperi ndërsa produksioni i të cilës është...

Adelina nervozohet keq nga kjo këngëtare: Paralajmëron edhe gjyqin

para 3 muajve - Prive

Një ripërpunim i këngës ‘Shko n’rrs’ nga Albina Kelmendi duket ta ketë nervozuar shumë Adelina Ismailin. Këngëtarja e hitit të viteve 2000 e ka shpërndarë versionin e koleges në Instagram me një mbishkrim...

Mozzik reagon pasi Specialja ftoi Kadri Veselin

para 3 muajve - Prive

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një konference për media ku ka thënë se do të paraqitet pranë kësaj gjykate më...

Pas një pauze të gjatë, këngëtarja e njohur shqiptare i rikthehet muzikës

para 3 muajve - Prive

Pas një pauze goxha të gjatë larg muzikës, këngëtarja e njohur shqiptare ka vendosur të rikthehet. Bëhet fjalë për Nora Muçajn. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në Instagram, në rrjetin...

A do t’i rikthehet muzikës Rrezarta Shkurta?

para 3 muajve - Prive

Me siguri të gjithë e dini që Rrezarta Shkurta ka një biznes të sajin me të cilin merret tash e disa vite. Ajo zgjodhi të jetë një fotografe fëmijësh duke iu krijuar ambiente përrallore në një set fotografik....

Projekti i ri muzikor i Kidës po vjen më shpejtë se që e keni menduar

para 3 muajve - Prive

Një muaj më parë Kida kishte nisur punën për këngën e re. Këngëtarja shumë e dashur nga publikur shqiptar, zbuloi përmes rrjetit social instagram se një projekt i ri muzikor vjen mbrenda një jave. Ajo...

Për çfarë u pendua Eliza Hoxha?

para 3 muajve - Prive

Këngëtarja e njohur shqiptare, tani pjesë e politikës, Eliza Hoxha, ka treguar disa gjëra rreth vetes përmes rubrikës “Qitja pikën” në emisionin Prive. Ajo tregoi për çfarë u pendua, çka e dëshpëron dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK