http://kariera.mk

E rrethuar me flori, Ivanka Trump lë pa fjalë të pranishmit në pallatin mbretëror

para 8 muajve - The Prestige

Ivanka Trump gjithmonë tërheq vëmendje për shkak të paraqitjes së saj dhe veshjeve ekstravagante. Së fundmi Ivanka ka marrë pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha...

FOTO/ Ivanka Trump i çmend të gjithë me veshjen e saj, ‘mbulohet’ me ar

para 8 muajve - Standard

Ivanka Trump mori pjesë mbrëmë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. E bija e presidentit Donald Trump shoqërohej nga princesha Lalla Meryem e Marokut. 38-vjeçarja dukej mahnitëse me një fustan...

E rrethuar me flori, Ivanka Trump lë pa fjalë të pranishmit në pallatin mbretëror

para 8 muajve - GazetaBlic

Ivanka Trump gjithmonë tërheq vëmendje për shkak të paraqitjes së saj dhe veshjeve ekstravagante. Së fundmi Ivanka ka marrë pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha...

E rrethuar me flori, Ivanka Trump lë pa fjalë të pranishmit në pallatin mbretëror

para 8 muajve - Republika

Ivanka Trump gjithmonë tërheq vëmendje për shkak të paraqitjes së saj dhe veshjeve ekstravagante. Së fundmi Ivanka ka marrë pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha...

E rrethuar me flori, Ivanka Trump lë pa fjalë të pranishmit në pallatin mbretëror

para 8 muajve - Tetova Sot

Ivanka Trump gjithmonë tërheq vëmendje për shkak të paraqitjes së saj dhe veshjeve ekstravagante. Së fundmi Ivanka ka marrë pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha...

E larë në flori, Ivanka mahnit mbretërit

para 8 muajve - Tetova1

Ivanka Trump gjithmonw twrheq vwmendje pwr shkak tw paraqitjes sw saj dhe veshjeve ekstravagante. Sw fundmi Ivanka ka marrw pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha...

E rrethuar me flori, Ivanka Trump lë pa fjalë të pranishmit në pallatin mbretëror

para 8 muajve - Gazeta Express

Ivanka Trump gjithmonë tërheq vëmendje për shkak të paraqitjes së saj dhe veshjeve ekstravagante. Së fundmi Ivanka ka marrë pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha...

E ‘zhytur’ në flori, Ivanka mahnit mbretërit në pallat

para 8 muajve - Insajderi

Ivanka Trump gjithmonw twrheq vwmendje pwr shkak tw paraqitjes sw saj dhe veshjeve ekstravagante. Së fundmi Ivanka ka marrë pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha...

E rrethuar me flori, Ivanka Trump lë pa fjalë të pranishmit në pallatin mbretëror

para 8 muajve - Infokusi

Ivanka Trump gjithmonë tërheq vëmendje për shkak të paraqitjes së saj dhe veshjeve ekstravagante. Së fundmi Ivanka ka marrë pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha...

E larë në flori, Ivanka mahnit mbretërit (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Ivanka Trump gjithmonw twrheq vwmendje pwr shkak tw paraqitjes sw saj dhe veshjeve ekstravagante. Sw fundmi Ivanka ka marrw pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha...

E larë në flori, Ivanka mahnit mbretërit

para 8 muajve - InfoShqip

Ivanka Trump gjithmonw twrheq vwmendje pwr shkak tw paraqitjes sw saj dhe veshjeve ekstravagante. Sw fundmi Ivanka ka marrw pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha...

E larë në flori, Ivanka mahnit mbretërit

para 8 muajve - Lajme.al

Ivanka Trump gjithmonw twrheq vwmendje pwr shkak tw paraqitjes sw saj dhe veshjeve ekstravagante. Sw fundmi Ivanka ka marrw pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK