http://kariera.mk

Sëmuret Bebe Rexha, përfundon në spital: Ndjehem e frikësuar, thjeshtë dua të bëhem më mirë

para 8 muajve - Telegrafi

Foto: Bebe Rexha/YouTube

Bebe Rexha shtrihet në spital

para 8 muajve - Gazeta Express

Bebe Rexha është shtrirë në spital pasi nuk ndihet mirë me shëndetin. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një statusi në ‘Tëitter’. “Përfundova sot në spital. Kam kapur diçka nga pushimet e mia. Kam...

Bebe Rexha shtrihet urgjent në spital, çka i ndodhi?

para 8 muajve - OraInfo

Bebe Rexha është shtrirë në spital. Bebe Rexha ka shqetësuar fansat e saj, duke njoftuar se ajo nuk është mirë me shëndet, andaj është detyruar të shtrihet në spital, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, ka...

Bebe Rexha në gjendje të keqe shëndetësore

para 8 muajve - Tetova1

Bebe Rexha është shtrirë në spital pasi nuk ndihen mirë me shëndetin. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një statusi në ‘Twitter’. “Unë m përfundova sot në spital. Kam kapur diçka nga pushimet e mia....

Bebe Rexha shtrihet në spital

para 8 muajve - Bota Press

Bebe Rexha është shtrirë në spital pasi nuk ndihet mirë me shëndetin. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një statusi në ‘Tëitter’. “Përfundova sot në spital. Kam kapur diçka nga pushimet e mia. Kam...

Bebe Rexha shtrihet në spital: Po frikësohem shumë

para 8 muajve - Gazeta Observer

Bebe Rexha është shtrirë në spital pasi nuk ndihen mirë me shëndetin. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një statusi në ‘Tëitter’. “Përfundova sot në spital. Kam kapur diçka nga pushimet e mia. Kam...

Bebe Rexha në gjendje të keqe shëndetësore

para 8 muajve - Arbresh

Bebe Rexha është shtrirë në spital pasi nuk ndihen mirë me shëndetin. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një statusi në ‘Twitter’. “Unë m përfundova sot në spital. Kam kapur diçka nga pushimet e mia....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK