http://kariera.mk

Luta festoi ditëlindjen, kjo ishte atmosfera në Gjilan

para 8 muajve - Gazeta Observer

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, sot ka festuar ditëlindjen e 50-të. Haziri e ka organizuar festën në Gjilan, ku për t’ia festuar gjysmë shekulli jetë janë bërë bashkë kryesia e LDK-së. Disa nga momentet...

Luta festoi ditëlindjen, kjo ishte atmosfera në Gjilan

para 8 muajve - Gazeta Express

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, sot ka festuar ditëlindjen e 50-të. Haziri e ka organizuar festën në Gjilan, ku për t’ia festuar gjysmë shekulli jetë janë bërë bashkë kryesia e LDK-së. Disa nga momentet...

Kështu ia festuan Lutfi Hazirit ditëlindjen në Gjilan (Pamjet)

para 8 muajve - GazetaBlic

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, sot ka festuar ditëlindjen e 50-të. Haziri e ka organizuar festën në Gjilan, ku për t’ia festuar gjysmë shekulli jetë janë bërë bashkë kryesia e LDK-së. Disa nga momentet...

Edi Rama e Lulzim Basha në ditëlindjen e Lutfi Hazirit

para 8 muajve - Tetova1

Për dikë vitet janë thjeshtë numra dhe ditëlindjet veç një formalitet. Gjithsesi, ditëlindjet kanë rëndësinë e vetë dhe askush nuk mund ta mohoj këtë gjë, shkruan “Kosovarja”. Por, edhe më shpërfillësit...

Lutfi Haziri feston ditëlindjen, e ftuar Vjosa Osmani

para 8 muajve - RTV 21

Pamje nga festa e ditëlindjes Nënkryetari i LDK-së dhe kryetari i Komunës së Gjjilanit, Lutfi Haziri sot mbush 50 vjet. Ai këtë ditëlindje jubilare po e feston me gruan e tij dhe mes miqsh kryesisht nga...

Çka po feston Lutfi Haziri

para 8 muajve - GazetaBlic

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, njëherit edhe kryetar i Gjilanit, Lutfi Haziri sot ka mbledhur familjarë, miq e bashkëpartiak. Ai ka një festë, pasi feston ditëlindjen. Haziri feston ditëlindjen...

Lutfi Haziri feston ditëlindjen, në festë edhe Vjosa Osmani

para 8 muajve - Infokusi

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, njëherit edhe kryetar i Gjilanit, Lutfi Haziri sot ka mbledhur familjarë, miq e bashkëpartiak. Ai ka një festë, pasi feston ditëlindjen. Haziri feston ditëlindjen...

Lutfi Haziri figuron në Wikipedia edhe si muzikant

para 8 muajve - Arbresh

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, figuron në Wikipedia si muzikant. Në biografinë e tij, përveç të dhënave në lidhje me vendlindjen, shkollimin dhe veprimtarinë e tij, aty figuron...

Bashkëshortja e Lutfi Hazirit sfidon këngëtaret e reja

para 8 muajve - Zhurnal

Gruaja e Lutfi Hazirit konkurrencë këngëtarëve të reja. Myrvete Bajrami emër ky i njohur në skenën muzikore si Mikja, përveç muzikës ajo njihet edhe si gruaja e Lutfi Hazirit, të parit të Gjilanit. Që...

Gruaja e Lutfi Hazirit konkurrencë këngëtarëve të reja

para 8 muajve - RTV 21

Mikja mahnit me pamje Myrvete Bajrami emër ky i njohur në skenën muzikore si Mikja, përveç muzikës ajo njihet edhe si gruaja e Lutfi Hazirit, të parit të Gjilanit. Që nga viti 1994, kishte filluar të merrej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK