http://kariera.mk

Butrint Imeri bën tatuazh personazhin e animuar, ishte filmi i preferuar i shumë djemve

para 8 muajve - Insajderi

Butrint Imeri nuk njihet si një personazh që i ka shumë qef tatuazhet, megjithatë në trupin e tij ka disa të tillë. Këngëtari ka në kyçin e dorës së djathtë një luan tatuazh  dhe së fundmi ka shtuar edhe...

Butrint Imeri bën tatuazh presonazhin e animuar, të preferuarin e djemve shqiptar (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Butrint Imeri nuk njihet si një personazh që i ka shumë qejf tatuazhet , megjithatë në trupin e tij ka disa të tillë. Këngëtari ka në kyçin e dorës së djathtë një luan tatuazh dhe së fundmi ka shtuar edhe...

Butrinti bën tatuazh me domethënie të veçantë

para 8 muajve - Lajm

Butrint Imeri është emër shumë i dashur për publikun, i cili numëron disa hite, shkruan lajmi.net. Këngëtari së fundi ka bërë një tatuazh në dorë, e që është portreti i një karakteri të filmave vizatimor,...

Butrinti bën tatuazh me domethënie të veçantë

para 8 muajve - Arbresh

Butrint Imeri ka bërë një tatuazh në trup. Butrint Imeri është emër shumë i dashur për publikun, i cili numëron disa hite, shkruan lajmi.net. Këngëtari së fundi ka bërë një tatuazh në dorë, e që është...

Takohet me yllin botëror/ Ja fotoja që Butrinti poston në instagram…

para 8 muajve - Standard

Butrint Imeri së fundmi ka takuar këngëtaren e famshme – Rihanna. Por jo të vërtetën, ai e pa atë në figurën e saj prej dylli dhe këtë e dëshmoi përmes disa videove në llogarinë e tij në Instagram. Këngëtari...

Butrint Imeri ‘takohet’ me Rihannën

para 8 muajve - RTV 21

Një vallëzim afër Rihannës Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Butrint Imeri, është shumë aktiv në rrjetin social Instagram, ku ndan me ndjekësit e tij fotografi të ndryshme nga puna dhe përditshmëria, shkruan...

Butrint Imeri ‘takon’ Rihannën

para 8 muajve - Prive

Butrint Imeri së fundmi ka takuar këngëtaren e famshme – Rihanna. Por jo të vërtetën, ai e pa atë në figurën e saj prej dylli dhe këtë e dëshmoi përmes disa videove në llogarinë e tij në Instagram. Këngëtari...

Shyhretja dhe Engji i këndojnë ‘princeshës së vëllait’

para 8 muajve - Prive

Me kshillat dhe rekomandimet tuaja te vazhdushme, menaxhimi osht ma ilehte i nderuar Në kuadër të projekteve muzikore të fundvitit, SHyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu kanë publikuar duetin më të ri....

Capital T dhe Majk publikojnë projektin e shumëpritur

para 8 muajve - Prive

Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur nga Capital T dhe Majk. Dyshja para pak minutash lëshuan projektin me titull “Hala” i realizuar nga producenti Rzon. Tekstin e kanë shkruar Capo dhe Majk dhe...

Nis numërimi prapa: Capital T dhe Majk xhirojnë klipin e duetit të ri

para 8 muajve - Prive

Pak ditë më parë, përmes një bashkëbisedimi live në Instagram, Capital T dhe Majk konfirmuan këngën e re të përbashkët. Dueti tashmë është regjistruar në studio dhe duketse nuk do të vonojë të publikohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK