http://kariera.mk

Pse gjatë propozimit për martesë, burri ulet në gjunjë?

para 8 muajve - Prive

Për shumë njerëz, propozimet supozohet se janë lloji i romancës që kanë përjetuar vetëm më parë gjatë leximit të përrallave. Dashuria e jetës suaj zbret në një gju, duke ju bërë të shtyheni në një lloj...

Kida shfaqet ‘shpërthyese’ në klipin e projektit të ri

para 8 muajve - Prive

Këngëtarja Kida, ka paralajmëruar se është duke e realizuar një projekt të ri muzikor, transmeton Klan Kosova. Këngëtarja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë të ditur edhe emrin e...

Butrint Imeri ‘takon’ Rihannën

para 8 muajve - Prive

Butrint Imeri së fundmi ka takuar këngëtaren e famshme – Rihanna. Por jo të vërtetën, ai e pa atë në figurën e saj prej dylli dhe këtë e dëshmoi përmes disa videove në llogarinë e tij në Instagram. Këngëtari...

Prive këtë javë vjen me plot intervista që s’duhen humbur

para 8 muajve - Prive

E Shtuna po vjen dhe bashkë me të edhe edicioni më i ri i emisionit Prive. Këtë javë vijnë përplot material interesante nga artistë të zhanreve të ndryshme. Është reperi Stresi që rikthehet në një intervistë...

Robert Berisha në studio për këngën e re

para 8 muajve - Prive

Pas këngës “Mjalti i dashnisë”, Robert Berisha ka nisur punën për këngën e re. Këngëtari shumë i kërkuar për momentin, ka postuar një fotografi në instastory ku shihet teksa incizon një këngë. Megjithëse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK