http://kariera.mk

U nda nga Arbenita, Fero shihet në krah me një femër tjetër

para 8 muajve - OraInfo

Fero shihet në krah me një femër tjetër. Lidhja e Feros dhe Arbenitës ka pasur shumë krisje kohët e fundit. Fillimisht u mësua se çifti ka hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas Arbenita la Gjermaninë...

Pas ndarjes nga Arbenita Ismajli, Fero në krah me një femër tjetër

para 8 muajve - Gazeta Express

Lidhja e Feros dhe Arbenitës ka pasur shumë krisje kohët e fundit. Fillimisht u mësua se çifti ka hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas Arbenita la Gjermaninë aty ku po bashkëjetonin dhe tani bukuroshja...

Pas ndarjes nga Arbenita Ismajli, Fero në krah me një femër tjetër

para 8 muajve - Bota Press

Lidhja e Feros dhe Arbenitës ka pasur shumë krisje kohët e fundit. Fillimisht u mësua se çifti ka hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas Arbenita la Gjermaninë aty ku po bashkëjetonin dhe tani bukuroshja...

Arbenita, dy foto para shtratit me dy jastëk

para 8 muajve - Lajm

Arbenita Ismajli po vazhdon të mahnisë me bukurinë e saj. Modelja kumanovare e cila jeton dhe vepron në Amerikë për një kohë shumë të shkurtë arriti të bëhet një emër i madh, shkruan “Kosovarja”. Kjo jo...

Kaq shpejt? Pas ndarjes nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër

para 8 muajve - Tetova Sot

Megjithëse kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani së bashku, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli thuhet se i kanë dhanë fund lidhjes së tyre. Ata jo vetëm që nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram,...

U nda nga Arbenita, Fero me femër tjetër në krah

para 8 muajve - Lajm

Lidhja e Feros dhe Arbenitës ka pasur shumë krisje kohët e fundit. Fillimisht u mësua se çifti ka hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas Arbenita la Gjermaninë aty ku po bashkëjetonin dhe tani bukuroshja...

Pas ndarjes nga Arbenita Ismajli, Fero në krah me një femër tjetër

para 8 muajve - Shprehja

Fillimisht u mësua se çifti ka hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas Arbenita la Gjermaninë aty ku po bashkëjetonin dhe tani bukuroshja është kthyer në Londër. Madje ditën e djeshme deklarata e saj...

Pas ndarjes nga Arbenita Ismajli, Fero në krah me një femër tjetër

para 8 muajve - GazetaBlic

Lidhja e Feros dhe Arbenitës ka pasur shumë krisje kohët e fundit. Fillimisht u mësua se çifti ka hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas Arbenita la Gjermaninë aty ku po bashkëjetonin dhe tani bukuroshja...

Pas ndarjes nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër

para 8 muajve - Insajderi

Megjithëse kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani së bashku, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli thuhet se i kanë dhanë fund lidhjes së tyre. Ata jo vetëm që nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram,...

Kaq shpejt? Pas ndarjes nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër

para 8 muajve - Gazeta Express

Megjithëse kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani së bashku, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli thuhet se i kanë dhanë fund lidhjes së tyre. Ata jo vetëm që nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram,...

Fero provokon Arbenitën me një tjetër femër, kush është?

para 8 muajve - Blitz

Marrëdhënia e reperit Fero dhe modeles Arbenita u bë një nga më të komentuara këtë vit. E njejta gjë vazhdon pas ndarjes së çiftit. Të dy ata e kanë kuptuar mirë këtë gjë dhe hera herës hedhin thumb-ime...

Fero harron Arbenitën, zbulohet videoja me një vajzë tjetër

para 8 muajve - Lajm

Fero është parë pran një vajze dhe ajo nuk është Arbenita. Fero dhe Arbenita edhe pse i dhanë fund lidhje së tyre disa mujore, mediat rozë vazhdojnë të shkruajnë për dyshen, kjo ngase edhe postimeve me...

Kaq shpejt? Pas ndarjes nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër

para 8 muajve - Albeu

Megjithëse kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani së bashku , reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli thuhet se i kanë dhanë fund lidhjes së tyre. Ata jo vetëm që nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram,...

Pas ndarjes nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër

para 8 muajve - Insajderi

Megjithëse kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani së bashku, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli thuhet se i kanë dhanë fund lidhjes së tyre. Ata jo vetëm që nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram,...

Pasi u nda nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër

para 8 muajve - Periskopi

Fero është parë pran një vajze dhe ajo nuk është Arbenita. Fero dhe Arbenita edhe pse i dhanë fund lidhje së tyre disa mujore, mediat rozë vazhdojnë të shkruajnë për dyshen, kjo ngase edhe postimeve me...

Pas ndarjes Arbenita Ismailit i humbi edhe buzëqeshja

para 8 muajve - Lajm

Arbenita Ismajli po vazhdon të marrë ende vëmendje të madhe mediatike. Kjo sigurisht për shkak të famës që ka por edhe për shkak të lidhjes që kishte me reperin e njohur kosovar Feron, e që kohët e fundit...

Foto/ “Ajo është mbretëreshë me ose pa ty”, Arbenita thumbon Feron

para 8 muajve - Top Channel

Muaj më parë, reperi nga Gjilani, Fero dhe partnerja e tij, modelja Arbenita Ismajli bënë bujë në mediat rozë me lidhjen e tyre e cila vazhdon të komentohet ende edhe sot. Por prej disa kohësh nuk janë...

U nda nga Fero dhe u kthye në Kosovë, Arbenita Ismajli ka një mesazh për ish-in?!

para 8 muajve - GazetaBlic

Modelja Arbenita Ismajli shpesh di të krijojë lajm me postimet e saj. Përshkrimet sipër fotografive që poston në rrjete sociale në shumë raste lidhen me detaje nga jeta e saj private nga fansat, ndonëse...

“Ajo është mbretëreshë me ose pa ty”, a ishte ky ‘thumb’ i Arbenitës për Feron?

para 8 muajve - Lajm

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, po përflitet së fundmi se i ka dhënë fund lidhjes me reperin Fero, shkruan lajmi.net. Asnjëri nuk kanë dhënë ndonjë deklaratë lidhur me këtë çështje por një...

Arbenita Ismajli ‘godet’ Feron, ka një mesazh të femrës së pazëvendësueshme!

para 8 muajve - Zhurnal

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli sapo  ka publikuar fotografi në Instagram. E veshur me fustan të bardhë,  ka ekspozuar pak nga gjoksi i saj dhe ka pozuar me poza joshëse, shkruan GazetaBlic. Krahas...

Pas ndarjes Arbenita i bën "diss" Feros dhe reperit nuk do ti pëlqej fare (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Vetëm pak javë pasi kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani , Fero dhe Arbenita patën sërish një krisje në marrëdhënien e tyre. Arbenita e ka lënë Gjermaninë dhe dy ditë më parë u fotografua në aeroport....

Ashtu si me lezet, Arbenita thumboi Feron!

para 8 muajve - Blitz

Prej kohësh përflitet ndarja mes reperi t Fero Fera dhe ish të dashurës të tij tashmë, Arbenita . Së fundmi ish-çifti vazhdojnë jetën të ndarë mirëpo së fundmi një postim i modeles ka tërhequr vëmendjen...

Arbenita Ismajli ‘godet’ Feron, ka një mesazh të femrës së pazëvendësueshme!

para 8 muajve - GazetaBlic

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli sapo  ka publikuar fotografi në Instagram. E veshur me fustan të bardhë, ajo ka ekspozuar pak nga gjoksi i saj dhe ka pozuar me poza joshëse, shkruan GazetaBlic . Krahas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK